Plany, cele i życzenia dla Was od piłkarek #20:
Grają z TKF Publicystyka Specjalnie dla Nas

Plany, cele i życzenia dla Was od piłkarek #20:

image

Anita Turkiewicz (AZS Wrocław):
Moje plany na Nowy Rok, to ukończenie szkoły z jak najlepszymi ocenami. Planem jest, także rozwijanie się, kontynuowanie pracy z AZS Wrocław, a także z Reprezentacją Polski U17. Celem na  jest wywalczenie z AZS Wrocław miejsca na podium w Ekstralidze, a także wywalczenie Pucharu Polski…
Dochodzi do tego jeszcze walka i wygranie  turnieju Elite Round -wejścia do finałów Mistrzostw Europy.
Czytelnikom chciałabym życzyć, szczęśliwego Nowego Roku, a także aby ten rok był udany tak jak dla piłkarstwa kobiecego i  dla Was….  Ważne żebyście dążyli do obranych celów!

Marta Cichosz (AZS Wrocław)
Plany na nowy rok w naszej drużynie są takie, aby być w pierwszej trójce ligi. Jesteśmy świadome tego, że jest to w naszym zasięgu i zrobimy wszystko,aby tak było. Celem jest to, aby doskonale przepracować okres przygotowawczy. W planach mamy 8 sparingów. Myślę, że po każdej z tych gier kontrolnych będziemy analizować dokładnie każdą z nich i wyciągać wnioski po to, żeby nasza gra procentowała w lidze. Wszystkim czytelnikom chciałabym życzyć Szczęśliwego Nowego Roku !!

Dominika Dewicka (AZS UAM Poznań,  Polonia Poznań):
Jak każdy nowo nadchodzący rok wiąże się z nowymi celami i wyzwaniami. Mój Nowy Rok będzie pełen ciężkiej pracy. Mam przed sobą mecze futsalu oraz ciężki okres przygotowawczy do nowego sezonu trawiastego. Miejsce w pierwszej trójce najlepszych zespołów futsalowych w Polsce oraz ciężko pracować nad formą do nowego sezonu trawiastego, aby móc w pełni sprzeciwić się wszystkim napotkanym przeszkodom na drodze – to są moje cele. 
Wszystkim fanatykom kobiecej piłki nożnej, chciałabym złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji  Nowego Roku. Dużo zdrowia, uśmiechu, aby ten Nowy Rok był lepszy niż poprzedni oraz aby wszystkie Wasze plany się spełniły ! Wszystkiego dobrego!

Daria Deruś (Unifreeze Górzno):
Na początku tego roku zagramy turniej w Siemiatyczach – na którym naszym celem będzie zdobycie jak najwyższego miejsca , później będziemy się skupiały na kolejnych turniech . Natomiast naszym najważniejszym celem będzie zdobycie jak najlepszych wyników w lidze . Czytelnikom życzę przede wszystkim zdrowia i realizacji swoich marzeń w nowym roku .

Weronika Hossa (Unifreeze Górzno )
Najbliższym celem na Nowy Rok jest przede wszystkim MP u18 na hali oraz MP u19 na trawie , później utrzymanie się w lidze w górnej części tabeli. Chcialabym po prostu robić swoje, ciężko pracować i jeszcze wiele przez to osiągnąć.
Życze wszystkim dużo zdrowia, siły bo to też od niej zależy jaki ten rok będzie, realizacji planów oraz wspinania się po drabince kariery. A w życiu rodzinnym spokoju i bezpieczeństwa.

Mariola Bujalska (AZS PSW Biała Podlaska)
Naszym celem jest awansowanie do czołowej ,,szóstki” i utrzymanie się w niej. Oczywiście, nie zapominamy o rozgrywkach pucharowych. Tam również postaramy się wypaść jak najlepiej. Treningi wznawiamy 12 stycznia i będzie to czas w którym będziemy przygotowywać się do rozgrywek. Prawdopodobnie czekają nas sparingi z różnymi drużynami.
Moim planem i celem jest dalsza praca nad sobą, na którą jestem gotowa.
Wszystkim czytelnikom i kibicom życzę : zdrowia i wytrwałości w postanowieniach!

Ela Edel (AZS PSW Biała Podlaska )
Teraz mamy chwilę odpoczynku, ale już niedługo wracamy do treningów.  Czeka nas długi i mam nadzieję, że ciężki okres przygotowawczy, który napewno zaobfituje dobrymi występami w rundzie wiosennej.  Myślę, że najważniejszym celem w przyszłym roku będzie dostać się do grupy mistrzowskiej.  Mamy młody i ambitny zespół, który stać na dobrą grę oraz zdobywanie punktów nawet z zespołami z czołówki tabeli.  Naszym czytelnikom życzę Szczęśliwego  Nowego Roku,  pełnego radości i szczęścia oraz spełnienia najskrytszych marzeń!

Patrycja Falborska (Olimpia Szczecin)
Z racji tego, że jestem maturzystką moim głównym celem jest przygotowanie się do matury i napisanie jej jak najlepiej. To od mojego wyniku na maturze bedzię zależało, czy moje marzenia się spełnią i czy będę mogła realizować się nie tylko w sporcie. Cele związane z piłką to oczywiście walka o utrzymanie się w Ekstralidze z Olimpią Szczecin, a także udział w zdrowej rywalizacji o pierwszy skład . Moim takim indywidualnym założeniem jest jeszcze bardziej sumienna i systematyczna praca, dzięki której mogłabym powalczyć o miejsce w osiemnastce w kadrze trenera Marcina Kasprowicza na ELITE ROUND!
Wszystkim czytelnikom życzę jeszcze większej determinacji i cierpliwości, które pomogą spełnić noworoczne postanowienia oraz dużo sportowych emocji! A może inaczej, wiele siły do przeżywania ich, bo one na pewno będą! Szczęśliwego, lepszego, Nowego Roku!

Anita Janik (ex Olimpia Szczecin) :
W życiu każdego człowieka przychodzi taki czas gdy trzeba podjąć trudne decyzje. Ja właśnie taką podjęłam i z końcem rundy jesiennej zakończyła przygodę z zawodową piłką. Jednak grałam w Olimpii 10 lat i wiem ze rok 2016 będzie pełen emocji oraz walki do samego końca czego efektem będzie utrzymanie w elicie kobiecego futbolu. Mi pozostaje życzyć dziewczynom powodzenia i mocno trzymam kciuki!

Patrycja Zawłocka (Sparta Daleszczyce,  AZS UAM Poznań) :
Przede wszystkim chciałabym pierwszy raz w życiu doświadczyć jakiegoś naprawdę prestiżowego zwycięstwa, którym z pewnością byłoby wygranie Ekstraligi Futsalu. Cel ten jest jak najbardziej osiągalny, gdyż w tym roku mamy naprawdę silną i zgraną drużynę. Poza tym nie zapominam również o mojej rodzimej drużynie, Sparcie Daleszyce, z którą myślimy o zapewnieniu sobie dobrego miejsca w II lidze. Moje plany na ten rok są więc zdominowane kwestiami sportowymi!  Jeśli chodzi o życzenia, to wszystkim czytelnikom życzę, żeby nadchodzący rok był pełen nowych, inspirujących doświadczeń oraz przepełniony radością i takim zwyczajnym, spokojnym szczęściem!

Klaudia Kamińska (Sztorm Gdańsk) :
Nasze plany na Nowy Rok , żeby więcej meczy wygrywać , a mniej remisować! (śmiech)
Cele to być w pierwszej piątce  i pokazać że beniaminek też potrafi walczyć i wygrywać.
Życzę wam lepszego Nowego Roku, zdrowia, szczęścia, uśmiechu, radości i spokoju!

Krystyna Cywińska (Sztorm Gdańsk) :
Plany na Nowy Rok na pewno utrzymanie się w Ekstraklasie i walka o miejsce na czele tabeli!  Cel to jest na pewno walka o skład i poprawa formy.  Wszystkim czytelnikom życzę Szczęśliwego Nowego Roku, aby ten rok był lepszy od wcześniejszych i spełnienia wszystkich marzeń tych sportowych i nie tylko!

Marta Kosiorek (AZS UAM Poznań ,  Pelikan Łowicz)
Apetyt rośnie w miarę jedzenia, z każdą kolejną wygraną chcę się więcej i poprzeczka wędruje w górę. Jeżeli chodzi o plany na nowy rok to chciałabym wejść do strefy medalowej, a później oczywiście powalczyć o Mistrzostwo Polski w futsalu z drużyną UAM w Poznaniu. Jeżeli chodzi o trawę – ponowny awans do I ligi z zespołem KS Pelikan Łowicz.
Nie przyjdzie to łatwo, ale kto nie próbuje nic nie osiąga!
Wszystkim czytelnikom i fanom Tylko Kobiecego Futbolu życzę Szczęśliwego 2016 roku!

Katarzyna Pyka (GTW Piastunki Gliwice) :
Jednym z naszych pierwszych celów jest zdobycie pierwszych punktów w meczu z Tychami, który odbędzie się już 3 stycznia. Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy mniej doświadczone niż reszta zespołów, ale mimo wszystko będziemy chciały się w meczach rewanżowych pokazać się z lepszej strony.
Z okazji zbliżającego się Nowego Roku,  wszystkim trenerom oraz piłkarkom życzę jak najwięcej sukcesów ze strony sportowej i nie tylko!

Karolina Pancek (KKP Stomilanki Olsztyn) :
Jednym z nich jest bycie częścią drużyny i rozegranie kolejnego sezonu. Tego życzę sobie.
Specjalne życzenia noworoczne przesyłam zawodniczką KKP z Olsztyna i Bydgoszczy. Dzięki Wam wiara w przyjaźń, coś magicznego na boisku i poza nim staje się rzeczywistością.
Wszystkim zawodniczkom i sympatykom kobiecej piłki życzę realizacji wyznaczonych celów, zero kontuzji, uśmiechu na każdy dzień, wiary we własne możliwości, nadziei nie gasnącej w sercu i najprawdziwszej miłości!
Szczęśliwego Nowego Roku!

Ewa Biedrzycka (KKP Stomilanki Olsztyn) :
W planach na Nowy Rok mamy dwa obozy i siedem sparingów przed ligą. Będzię ciężko jak to zawsze bywa w okresie przygotowawczym. Musi być ciężko żeby później było łatwiej. W Nowym Roku chciałybyśmy powalczyć o miejsce na podium tabeli. Myślę, że jesteśmy w stanie tego dokonać.
A wszystkim chciałabym życzyć braku kontuzji i przede wszystkim radości!

Sara Budna (Viking Aleksandrów Kujawski) :
Priorytetem dla mnie w tym roku będzie pełen powrót do formy, którą miałam przed kontuzją. W 2016 będzie czekał mnie trudny wybór szkoły ponadgimnazjalnej. Mam nadzieję, że  2016 rok, będzie obfitował w sukcesy zarówno moje jaki i drużyny.
Wszystkim czytelnikom życzę Szczęśliwego Nowego Roku!

Weronika Szuba (Błękitni Stargard Szczeciński) :
W tym roku priorytetem jest awans Błękitnych do I ligi, a wtedy utrzymanie się w niej!  Liczymy na wzmocnienie  drużyny.
Wszystkim czytelnikom życzę Szczęśliwego Nowego Roku!
Wszystkim piłkarkom samych sukcesów i jak najmniej kontuzji!

Julia Włodarczyk (Lechia Gdańsk)
Plany to na pewno jak najlepsze przygotowanie do rundy wiosennej, szkolenie swoich indywidualnych umiejętności, by być coraz lepszą.
Czytelnikom życzę dużo radości i miłości w Nowym Roku, aby zawsze dążyli do postawionych sobie celów i wierzyli w swoje umiejętności!

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!