Plany, cele i życzenia dla Was od piłkarek na 2016 #5: Jessica Ludwiczak i Nikola Żurawska (AZS PWSZ Wałbrzych)
Ekstraliga Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Plany, cele i życzenia dla Was od piłkarek na 2016 #5: Jessica Ludwiczak i Nikola Żurawska (AZS PWSZ Wałbrzych)

image

Jessica Ludwiczak :
Moim głównym celem na nadchodzący rok jest przede wszystkim ciężko go przepracowac. Ostatni rok był dla mnie trochę pechowy, ponieważ miałam 4 miesiące przerwy przez kontuzję, dlatego teraz chcę wrócić do formy, kolejnym celem jest nadal uczyć się od mojej klubowej koleżanki Darii Antonczyk i abyśmy jako klub odnosiły jak najwięcej zwycięstw i abyśmy utrzymały się w pierwszej szostce Ekstraligi!
Czytelnikom Tylko Kobiecego Futbolu  w nadchodzącym roku chciałabym życzyć przede wszystkim zdrowia, zero kontuzji i spełnienia wszystkich marzeń zarówno sportowych jak i w życiu prywatnym!

Nikola Żurawska:
Najważniejszym z celów jest utrzymanie jak największej formy. Włożenie w ten nowy rok jeszcze więcej ciężkiej pracy i wysiłku. Celem dla mojej drużyny będzie na pewno utrzymanie się do końca sezonu w pierwszej szóstce choć mam nadzieję, że na tym się nie skończy i zakończymy sezon na wyższym miejscu niż jest to planowane. Wszystkim czytelnikom chciałabym życzyć, by ten rok był lepszy od poprzedniego oraz aby wszystkie marzenia i cele, do których każdy dąży zostały zrealizowane z dużym powodzeniem!

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!