Plany, cele i życzenia dla Was od piłkarek na 2016 #2: Julia Wycisk (Czarni Sosnowiec)
Ekstraliga Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Plany, cele i życzenia dla Was od piłkarek na 2016 #2: Julia Wycisk (Czarni Sosnowiec)

 

image

Julia Wycisk (Czarni Sosnowiec):
Plany i cele na nowy rok? Na pewno cały czas pracować nad sobą aby być coraz lepszą i nie stanąć w miejscu. Bardzo ważnym wydarzeniem w nowym roku na pewno będzie Elite Round, na które bardzo chciałabym pojechać.
Tak naprawdę cały czas już myślę, nad czym szczególnie powinnam pracować,  aby znaleźć się w kadrze na te rozgrywki oraz jeśli się w niej znajdę to dać dla reprezentacji jak najwięcej dobrego od siebie!
Wiem, że będą się liczyły drobne detale. Oczywiście celem jest wygranie tego turnieju i awans do ścisłych finałów. Moim marzeniem jest na pewno mistrzostwo, myślę, że ciężką pracą zawodniczek i trenerów jesteśmy w stanie to osiągnąć bo jest to w nas i od nas samych zależy. Jeżeli chodzi o klub to wiem, że czeka nas bardzo ciężki okres przygotowawczy który chcę przepracować najlepiej jak tylko mogę, będzie to podstawa do tego jak będę się prezentowała w sezonie. Myślę, że naszą pracą uda nam się zająć zadowalające nas miejsce w lidze, ponieważ nie ukrywamy że obecnie nie jesteśmy zadowoleni z naszego położenia w tabeli. Jednym zdaniem będzie to bardzo ciężka praca dla jak najlepszej jakości. Nie boję się ciężkiej pracy, wiem jak wiele ona daje i jestem na nią gotowa, chcę dać wszystko co najlepsze zarówno reprezentacji jak i klubowi. Jeśli chodzi o sprawy inne niż sportowe to na pewno chcę się rozwijać jako osoba, chciałabym cały czas się uczyć nowych rzeczy, zdać szkołę z dobrymi ocenami i przede wszystkim wiedzą oraz otrzymać stypendium. Myślałam też nad czytaniem większej ilości książek. Dodatkowo chciałabym spędzać więcej czasu z rodziną.

Wszystkim chciałabym życzyć naprawdę udanego Nowego Roku, aby wszystkie postanowienia i cele się spełniły, aby zawsze się chciało (czasami tak bardzo jak się nie chcę), ciężkiej pracy która na pewno zaprocentuje, dużo zdrowia oraz aby ten rok był jeszcze lepszy od poprzedniego, żeby nikt pod koniec 2016 roku nie miał sobie za złe, że nic nie zrobił!

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!