Jak spędzają święta piłkarki #30: Justyna Maziarz (AZS UJ Kraków)
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Grają z TKF I liga Polska Publicystyka Wywiady

Jak spędzają święta piłkarki #30: Justyna Maziarz (AZS UJ Kraków)

image

Jak wyglądają Twoje święta?
Święta spędzam w gronie rodzinnym. Moja rodzina jest bardzo liczna,wiec te święta są tym bardziej magiczne i maja swój urok.

A są jakieś piłkarskie akcenty?
Jedynym takim akcentem są rozmowy na temat piłki z bratem i tatą . Święta to taki krótki odpoczynek od piłki, którego każdy z nas potrzebuje.

To co jest wtedy najważniejsze? 
Czas świąteczny wprowadza mnie w wyjątkowy nastrój, skłania do licznych refleksji, daje wyciszenie od całego tego pośpiechu. Najważniejsze jest dla mnie to by spędzić go z rodziną. Nie wyobrażam sobie żeby któregoś z moich członków rodziny zabrakło przy Wigilijnym stole!

A gdzie spędzasz Święta?
Święta spędzam w domu w mojej rodzinnej miejscowosci z rodziną i wśród przyjaciół.  Bardzo ważne jest dla mnie to, że są wtedy przy mnie wszyscy moi bliscy.

Gotujesz?
Stołem świątecznym zajmuje się moja mama, robi to zawsze najlepiej, dlatego tez całym gotowaniem zajmuje się ona. Ja jej tylko tylko pomagam i degustuje  (śmiech).

A czego życzysz naszym czytelnikom?
Z okazji  Świąt Bożego Narodzenia pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia. Niech te Święta będą niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzę, aby odbyły się w spokoju, radości wśród rodziny, przyjaciół oraz wszystkich bliskich osób!

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!