Przejdź do treści
Serwis do prawidłowego działania wykorzystuje pliki cookies » News » Jak spędzają święta piłkarki #26: Marcijanna Zawadzka (Sztorm Gdańsk)

Jak spędzają święta piłkarki #26: Marcijanna Zawadzka (Sztorm Gdańsk)

image

Jak wyglądają Twoje Święta?
Święta wyglądają u mnie tradycyjnie, rodzinnie.W tym czasie najważniejsze jest dla mnie spotkanie z bliskimi. W trakcie rundy nie było go za wiele, więc postaram się go nadrobić

Jak spędzasz Święta?
Ciągle poza domem. Jadę do rodziny, raz tu, raz tam (śmiech)

Gotujesz?
Na święta to raczej nie gotuję ale co roku pomagam babci i powoli się uczę (śmiech)

Czego życzysz naszym czytelnikom?
Czytelnikom życzę dużo spokoju, miłości, wielu szczęśliwych chwil, dużo uśmiechu na twarzy i pomyślności w Nowym Roku! 

Dawid Gordecki

Autor

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

error: Content is protected !!