Jak spędzają święta piłkarki #20: Kasandra Parczewska (Górnik Łęczna)
Ekstraliga Polska Publicystyka Wywiady

Jak spędzają święta piłkarki #20: Kasandra Parczewska (Górnik Łęczna)

image

Jak wyglądają Twoje Święta?
Moje Święta wyglądają zwyczajnie.
Jak w każdym Polskim mieszkaniu 
Razem z domownikam i babcią, którą jak co roku spędza ten czas z Nami.  Dzielimy się opłatkiem, śpiewamy kolędy no i zasiadamy do stołu.
Jest to czas wyjątkowy, gdzie skupiamy się na sobie i żyjemy chwilą

Jak spędzasz ten magiczny czas?
Jak co roku święta spędzam w domu z najbliższymi. Późnym wieczorem spotykam się z przyjaciółmi i wspólnie  wybieramy się na pasterkę.
Kolejne dni w tym samym gronie rodzinnym aż do Sylwestra

Last Christmas’ czy ‘ Bóg się rodzi’?
Zdecydowanie „Bóg się rodzi”, ponieważ „Last Christmas” nie można nazwać kolędą. Można ją nazwać piosenką świąteczną. Oczywiście pomimo tego że ma już wiele lat wpada w ucho, jednak jest to amerykańska piosenka i wybieram stare polskie kolędy opowiadające o tym co świętujemy.

A co jest dla Ciebie najważniejsze?
Najważniejsza jest oczywiście rodzina. Na co dzień różnie to bywa, zdarzają się także kłótnie, jednak Święta są czasem kiedy spotykamy się razem i zapominamy o tym wszystkim co się złego wydarzyło. Zapominamy o problemach. Wyciszamy się . Jest to czas tylko dla rodziny i najbliższych przyjaciół.

A są jakieś piłkarskie akcenty?
Można powiedzieć, że pewne akcenty piłkarskie się znajdą. Z bratem każdego roku, życzymy sobie podczas Wigilii sukcesów sportowych. Oboje pokochaliśmy piłkę nożną i jest ona dla nas bardzo ważna.

Gotujesz?
Niestety nie gotuję, na co dzień nie mam czasu na to więc nie mam okazji poduczyć się tego. Bardzo chciałabym opracować swój przepis, który będzie wykorzystywany tylko w czasie świąt. Na obecna chwile nie mogę się nim podzielić (hahaha). Gdy juz go opracuje będzie kojarzył się z ciepłymi i rodzinnymi światami – tego możecie być pewni

Czego życzysz naszym czytelnikom?
Wszystkim czytelnikom chciałabym życzyć, żeby te święta spędzili w rodzinnym gronie, żeby był to czas radosny, czas odpoczynku od codziennych obowiązków, czas pełen miłości. Niech nikt nie zapomni co tak naprawdę świętujemy!

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!