Jak spędzają święta piłkarki #1? Ewelina Kamczyk (Górnik Łęczna)
Ekstraliga Polska Publicystyka Wywiady

Jak spędzają święta piłkarki #1? Ewelina Kamczyk (Górnik Łęczna)

image

Na te święta postanowiliśmy Wam przybliżyć, jak spędzają je piłkarki! 
Na początek piłkarka reprezentacji Polski i Górnika Łęczna – Ewelina Kamczyk.

Jak wyglądają Twoje święta?
Święta u mnie wyglądają pewnie tak jak w każdej Polskiej rodzinie.Tradycyjnie na początku dzielimy sie opłatkiem i zasiadamy do kolacji, gdy wszyscy już zjedzą przesiadamy się do innego stolika i cieszymy sie prezentami. Od dwóch lat mamy taka mała rodzinna tradycje, a mianowicie zawsze robimy sobie zdjęcia w ramce, z których później sie wszyscy razem śmiejemy (hahaha)

‘Last Christmas’ czy ‘ Bóg się rodzi’?
Gdy idę na pasterkę oczywiscie śpiewam kolędy polskie, które bardzo lubię, bo to rownież jest magia świat, ale nie ukrywam, ze podobają mi sie angielskie piosenki, które śpiewam nie raz w domku 🎶

Czy w te święta są u Ciebie w domu jakieś piłkarskie akcenty? 
Rzecz jasna, ze w te święta beda akcenty piłkarskie, a dokładniej razem z bratem będziemy mierzyć swoje siły w grze Fifa16!

Co jest dla Ciebie najważniejsze w tym czasie?
Najważniejsze dla mnie jest to, aby mój brzuszek był pełny, bo w święta można sobie na odrobinę więcej pozwolić  😂  (hahaha to oczywiscie był taki mały żarcik).
W tym magicznym czasie bardzo ważne jest dla mnie to, że mogę razem z rodziną i najbliższymi spędzać czas i być z nimi bliżej.

Jak spędzasz Święta?
Święta spędzam w domku rodzinnym w Krzyżanowiach , a w drugi dzień świat jadę z bratem do babci i dziadka, gdzie rownież widzę się z tatą.

Gotujesz? Masz jakiś przepis świąteczny, taki niezwykły, taki twój?
Nigdy sie tego nie podjęłam, chociaż już coraz wiecej potrafie tworzyć w kuchni, ale teraz w te święta pomogę mamie w przygotowaniach

Czego życzysz naszym czytelnikom na te święta?
Życzę wszystkim zdrowych, wesołych świat Bożego Narodzenia, dużo uśmiechów na twarzy, szczescia i tego aby każdy z Was spędził te święta tak jak sobie wymarzył! (buziaki)

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!