Wojciech Weiss (UAM Poznań) :
Turniej stał na bardzo wysokim poziomie i był bardzo wyrównany o czym świadczą wyniki, bardzo zacięte mecze. Ale nie mogło być inaczej skoro grały Mistrz Holandii i Anglii. Turniej oceniam bardzo wysoko.
Wygraliśmy trzy mecze i jeden zremisowaliśmy z Mistrzem Holandii – Hovocubo . Pozostał jednak mały niesmak gdyż o zwycięstwie w turnieju decydowały bramki i tym samym przegraliśmy to miejsce. Niestety dwa holenderskie zespoły grały ze sobą ostatni mecz i dogadały się co do wyniku i skończyło się 15:2..
Drugie miejsce też bardzo dobre i jestem bardzo zadowolony z postawy wszystkich dziewczyn.
Pozytywny wyjazd pod każdym względem.

