Inga Kania (AWF)
Mecz od początku układał się po naszej myśli. Szybko objęłyśmy prowadzanie co na pewno wniosło spokój do naszej gry i pewność siebie. Wiedziałyśmy, że przeciwnik w drugiej połowie zagra znacznie agresywniej co miało odzwierciedlenie w kartkach. Przeciwnik był wymagający i doprowadził do remisu, jednak ostatecznie to my zdobyłyśmy 3 punkty i jesteśmy na czele tabeli co tylko umacnia nas w sile drużyny.
