Przejdź do treści
Serwis do prawidłowego działania wykorzystuje pliki cookies » News » Piękny gest! Prądniczanki z Wisłą !

Piękny gest! Prądniczanki z Wisłą !

image
Foto: Wisła Kraków

Już w piątek 18 grudnia o godzinie 20:30 na stadionie imienia Henryka Reymana w Krakowie odbędzie się mecz Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków, a Pogonią Szczecin.

  Ale czemu o tym tutaj piszemy?  Już wyjaśniamy! Będzie to szczególny dzień dla krakowskiego kobiecego futbolu.
piłkarki Prądniczanki Kraków wyprowadzą na murawę Wiślaków! 

Jest to bardzo piękny gest ze strony Białej Gwiazdy oraz wynik współpracy obu klubów.

W rezerwach Prądniczanki gra Mirosław Szymkowiak, a trenerem juniorów starszych oraz koordynatorem sportowym jest inny były Wiślak Jacek Matyja.

image
Foto: Jakub Pieprzyk
image
Foto: Wisła - kibicowska elita

Dawid Gordecki

Autor

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

error: Content is protected !!