Karolina Liberacka (Viking Aleksandrów Kujawski): Z każdym kolejnym spotkaniem nabieramy doświadczenia, pewności siebie, co w tym momencie jest to dla Nas bardzo ważne.
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Grają z TKF Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Karolina Liberacka (Viking Aleksandrów Kujawski): Z każdym kolejnym spotkaniem nabieramy doświadczenia, pewności siebie, co w tym momencie jest to dla Nas bardzo ważne.

image

Wczoraj  po meczu Viking Aleksandrów Kujawski – Kotwica Kórnik (4:7) rozmawialiśmy z kapitanem gospodyń i strzelczynią trzech bramek Karoliną Liberacką.
Oto co nam powiedziała:

Mecz z Kotwicą Kórnik był dla Nas szansą na przełamanie i udowodnienie wszystkim, że wysoka przegrana z AZS AWF Warszawa nie odzwierciedla  naszych umiejętności.  Byłyśmy w lepszej sytuacji bo to one przyjechały jako „faworyt” spotkania. Od pierwszych minut cierpliwie i konsekwentnie trzymałyśmy się postawionych założeń  trenera. Zaowocowało to dwoma pierwszymi bramkami które pozwoliły nam objąć prowadzenie. Przeciwniczki również miały dogodne sytuacje bramkowe, które wykorzystały  i w przerwie schodziłyśmy z jedno-bramkową przewagą przyjezdnych     (3-4).
W drugiej połowie po objęciu prowadzenia przez Kotwica Kórnik wkradła się  dekoncentracja, którą skutecznie wykorzystały . Mimo to starałyśmy się stwarzać (i stwarzałyśmy) korzystne sytuacje, które przyczyniły się  zmniejszenia  różnic bramkowych.
Po bardzo wyrównanej walce spotkanie zakończyło się wynikiem 4-7 dla rywalek. Chciałabym podkreślić, że jesteśmy ‘’raczkującym’’ zespołem w rozgrywkach halowych, ale też bardzo sumiennym i pracowitym, umiejącym wyciągać wnioski z poprzednich meczy .
Z każdym kolejnym spotkaniem nabieramy doświadczenia, pewności siebie, co w  tym momencie  jest to dla Nas bardzo ważne.

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: