Karolina Klabis (AZS UJ Kraków): Dla mnie osobiście był to wyjątkowy mecz, po tylu wspólnie spędzonych latach i miłych chwilach ciężko było zagrać przeciwko Golowi.
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Grają z TKF Publicystyka Specjalnie dla Nas

Karolina Klabis (AZS UJ Kraków): Dla mnie osobiście był to wyjątkowy mecz, po tylu wspólnie spędzonych latach i miłych chwilach ciężko było zagrać przeciwko Golowi.

image

Jak skomentujesz mecz?
Jadąc do Częstochowy wiedziałyśmy,  że czeka nas ciężki mecz i to się potwierdziło.  Stwarzałyśmy sobie dużo sytuacji podbramkowych jednak przeciwniczki dobrze broniły. Dlatego ten wynik  bardzo nas cieszy i jest dobrym prognostykiem przed kolejnymi meczami w lidze.

Bylo to dla Ciebie wyjatkowe spotkanie? Jak to jest po tylu latach stanąć po drugiej stronie?
Tak dokładnie. Dla mnie osobiście był to wyjątkowy mecz, po tylu wspólnie spędzonych latach i miłych chwilach  ciężko było zagrać przeciwko Golowi. Tym bardziej ze z wieloma dziewczynami cały czas mam dobry kontakt , ale cóż takie jest życie i czasmi trzeba spróbować swoich sił w innym miejscu. Ciesze się, że Gol pokazał wczoraj ze nadal jest groźna drużyna i może jeszcze wiele osiągnąć w tej lidze.

Jak najwyższe cele z Jagiellonkami do osiągnięcia?  Realna z tym składem Ekstraliga już w lecie pod Wawelem?
Oczywiście celujemy w awans do Ekstraligi i myślę że w obecnym składem stać nas na osiągnięcie tego celu, natomiast w lidze futsalu postaramy się obronić Mistrzostwo z ubiegłego roku. Oba te cele będą nas na pewno dużo kosztowały ale wierzę  jesteśmy w stanie je osiągnąć.

Tego życzę!  Dziękuję bardzo

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!