Przygotowania do startu Ekstraligi Futsalu kobiet #7: Kotwica Kórnik
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Grają z TKF II liga Polska Publicystyka

Przygotowania do startu Ekstraligi Futsalu kobiet #7: Kotwica Kórnik

image

Kotwica Kórnik swoje przygotowania zaczęła dwa tygodnie przed pierwszym meczem 29 listopada.
Zastąpiła wycofany Medan Gniezno

Trenerem klubu została Violetta Biegańska – grała na trawie w Koziołku Poznań i Kotwicy Kórnik (gra do dziś) , futsal zaczynała w UAM Poznań , potem transfer do Medanu Gniezno, równolegle reprezentowała AWF na Akademickich Mistrzostwach Polski, reprezetnatka Polski w futsalu kobiet pod okiem Piotra Siudzińskiego.

Tak specjalnie dla nas wypowiedziała się o przygotowaniach Kotwicy do Ekstraligi Futsalu:
Swój debiut na parkietach halowych rozpoczniemy od starcia z Uniwersytetem Warszawskim. Podobnie jak UW nasza drużyna również występuje w piłce 11-osobowej. Mimo krótkiego czasu przygotowania, wiele zawodniczek miało już styczność z futsalem m.in. na Akademickich Mistrzostwach Polski oraz w zeszłorocznych ligowych rozgrywkach futsalu. Skład w większej części opiera się na zawodniczkach Kotwicy, ale pojawią się również znane twarze z wycofanego Medanu Gniezno. Cieszy też zainteresowanie wśród najmłodszych piłkarek Kotwicy futsalem co może w przyszłości zaowocuje kolejną drużyną na MMP. Założeniem na ten sezon jest przede wszystkim ogranie się w lidze, zainteresowanie futsalem w naszej okolicy oraz dalszy rozwój techniczno-taktyczny naszych zawodniczek. Wierzymy, że to pozwoli nam wejść lepiej w rundę wiosenną na trawie bez 4-miesięcznej przerwy w rozgrywkach.

Kierownikiem zespółu będzie Dagmara Zawadzka
Fizjoterapeuta – Martyna Dura

image

Dawid Gordecki

1 Comment

  • Anonim 25 listopada 2015

    Powodzenia Kotwica Kórnik!!! ⚽⚽⚽

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!