Tylko u Nas! Niemożliwe nie istnieje! Olimpijki po pierwszej wygranej w lidze
Ekstraliga Grają z TKF Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Tylko u Nas! Niemożliwe nie istnieje! Olimpijki po pierwszej wygranej w lidze

image

Beata Watychowicz :
Mecz był bardzo wyrównany, przez kilka pierwszych minut Bydgoszcz nacisnęła na naszą bramkę, ale udało się odeprzeć ten atak i zbudować kilka ciekawych akcji. Niestety do przerwy nie udało się nam nic strzelić.
Jednak konsekwentna gra pozwoliła nam cieszyć się z bramki w ostanich kilku minutach i ostatecznie z trzech punktów po końcowym gwizdku. Te punkty pozwoliły nam utrzymać nadzieję, że mamy jeszcze o co grać w rundzie wiosennej.

Katarzyna Tarnowska
Mecz z Bydgoszcza był dość sc wyrównanym meczem. Było wiele sytuacji spornych. To dlatego, że i my i Bydgoszcz grałyśmy o całą pule. Obie drużyny zostawiły całe zdrowie i serce na boisku. Nikt nie odstawił nogi i toczyła sie dość ostra gra. Zwycięstwo podtrzymuje nam nadzieję na utrzymanie.

Patrycja Trzcińska


Był to mecz na który czekałyśmy od bardzo dawna. Starcia z Bydgoszczą dostarczają zawsze wiecej emocji niż zwykle. Dużo walki, determinacji, zaangażowania no i… Upragnione trzy punkty. Wynik i przebieg meczu napawa optymizmem. Zimy napewno nie prześpimy. Bedziemy pracować nad wyjściem ze strefy spadkowej, bo przecież ‘Niemożliwe nie istnieje’

Roksana Ratajczyk
W koncu zgarnełyśmy pełną pule. Zagrałyśmy bardzo dobry mecz . Miałyśmy kontrolę nad przebiegiem meczu. Każda z nas walczyła do końca , dała z siebie maksimum i zostawiła serce na boisku . Ta wygrana jest dla nas bardzo ważna ! Podniosła nas na duchu  oraz  daje motywacje do ciężkiego trenowaniana w okresie przygotowawczym do drugiej rundy .

image

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!