Przejdź do treści
Serwis do prawidłowego działania wykorzystuje pliki cookies » News » Wiktoria Słowy (Sztorm Gdańsk): Wydawało się, że wygraną mamy w kieszeni.

Wiktoria Słowy (Sztorm Gdańsk): Wydawało się, że wygraną mamy w kieszeni.

image

Tak specjalnie dla nas skomentowała mecz z Walbrzychem – piłkarka Sztormu Gdańsk, Wiktoria Słowy:

Pogoda nas nie rozpieszczała – deszcz, zimno. W pierwszej połowie dużo więcej korzystnych sytuacji miał Gdańsk, do przerwy 0:0. W drugiej połowie piękną bramkę zdobyła Martyna Zańko, miałyśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji, niestety zabrakło szczęścia. Wydawało się, że wygraną mamy w kieszeni. Niestety w doliczonym czasie, tuż przed końcem spotkania Wałbrzych strzela i mecz kończy się remisem. Szkoda, że po raz ósmy musimy dzielić się punktami, na wygraną czekamy w najbliższą środę (z Olimpią – przyp. TKF)

Dawid Gordecki

Autor

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

error: Content is protected !!