Ania Puk (AZS PSW Biała Podlaska): Wygrywa i przegrywa cały zespół, a nie poszczególne jednostki.
Ekstraliga Grają z TKF Polska Publicystyka Wywiady

Ania Puk (AZS PSW Biała Podlaska): Wygrywa i przegrywa cały zespół, a nie poszczególne jednostki.

image

Jak skomentujesz dziesiejszy mecz? 
Mecz na pewno układał się w całości pod dyktando Medyka. Nasz zespół wyłącznie się bronił, niekiedy próbując wyjść z jakąś kontrą – co raczej nie dawało efektow.  Na pewno dużym utrudnieniem dla obu zespołów były warunki atmosferyczne. Uważam, że czasem na naszą korzyść gdyż Medyczki miały problem z wyjściem atakiem pozycyjnym, tworzeniem kombinacyjnych sytuacji.. Biała pokazała się z dobrej strony, walczyłśmy od początku do końca. Brakowało naszych kadrowiczek (Cieśli i Lefeld – przyp. TKF ).  Uważam,  że gdyby wzięły udział w spotkaniu mecz mógłby się skończyć ciekawą niespodzianką !  Każda porażka uczy nas czegoś nowego a dzisiejszych mecz z  takim zespołem był dobrą lekcją.
Przed nami ostatni mecz w rundzie rewanżowej, z drużyną z Wrocławia.  Liczę że pokażemy się z dobrej strony co w efekcie da 3 punkty mojej drużynie.

Bardzo brakowało Wam Ewy i Klaudii?
Brakowało, ale jesteśmy zespołem liczącym kilkanaście zawodniczek i w mojej opini te które musiały zastąpić nasze kadrowiczki spisały się pozytywnie i dały radę. Wygrywa i przegrywa cały zespół, a nie poszczególne jednostki. Więc takim ustawieniem jakie zdecydował trener wyszłyśmy na boisko i odważnie próbowaliśmy uniemożliwić Medykowi strzelenie bramek.

Wygrana z Wrocławiem da spokojną zimę? Czy już gracie powyżej przedsezonowych oczekiwań?
Wszystko będzie zweryfikowane w środę. Wtedy rozegrane zostaną zaległe spotkania rundy rewanżowej (zespołów które są w podobnej sytuacji punktowej) Więc ciężko teraz twierdzić czy wygrana z Wrocławiem da nam na spokojną zimę.

Bardzo dziękuję! 

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!