Relacja z drugiej kolejki ligi She Plays Football
Grają z TKF Młodzieżowe Mistrzostwa Futsalu Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Relacja z drugiej kolejki ligi She Plays Football

W niedzielę 25.09 na Warszawiance miejsce miały kolejne starcia o punkty w lidze She Plays Football.

 

image

Diamonds United vs. PW Citi 7:1

Pierwszy rozpoczął się mecz Diamonds United i PW Citi. Od początku widać było ogromną determinację zawodniczek obu drużyn. Walka była bardzo zacięta i wyrównana, ale to zawodniczkom z Diamentami na koszulkach bardziej się poszczęściło – strzeliły 7 goli. Bramkarce PW Citi udało się zdobyć honorową bramką, po strzale z połowy boiska.

 

Diamenty vs. Reprezentacja TVP 18:1

Równolegle toczył się mecz Diamentów oraz Reprezentacji TVP. W spotkaniu padła rekordowa liczba bramek w naszej lidze. Diamenty trafiały do siatki aż 18 razy! Oznacza to, że bramka padała średnio co 2 minuty i 10 sekund. 7 goli ustrzeliła Dominika Wallerin, która wysuwa się teraz na prowadzenie w klasyfikacji strzelczyń! Drużynie TVP udało się strzelić honorową bramkę.

 

AZS SGH vs. Czujne Ważki 4:1

O 18.00 rozpoczął się mecz reprezentantek Szkoły Głównej Handlowej z Czujnymi Ważkami. Wydawało się, że studentki z SGHu szybko przejmą inicjatywę i obejmą prowadzenie, jednak to Czujne Ważki strzeliły pierwszą bramkę. Mecz był rozegrany na bardzo wyrównanym poziomie, ale zespół AZS SGH zdecydowanie skuteczniej wykorzystywał sytuacje podbramkowe. Hat-trickiem popisała się Martyna z SGH. Przyznać trzeba, że zespół Czujnych Ważek z meczu na mecz gra coraz lepiej.

 

image

FC WAW Roses vs. FC WAW Guns 6:1

Kolejne spotkanie to siostrzany pojedynek dwóch zespołów grających pod jedną nazwą FC WAW. Pierwsze na prowadzenie wysunęły się dziewczyny z Roses, jednak szybko Gunsom udało się zremisować. Mecz w pierwszej połowie był więc bardzo wyrównany. Roses udało się zgarnąć bramkę „do szatni” – niejako był to prezent od ich siostrzanej drużyny – zawodniczka Guns strzeliła główką samobója. To widocznie uskrzydliło piłkarki Roses, które w drugiej połowie zdominowały grę i strzeliły 4 bramki. Autorką 3 z nich jest Ewelina, która w klasyfikacji strzelczyń zajmuje drugie miejsce z 6 bramkami na koncie.

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d