Kamil Mykowski (GOKSIR): Czarna, główka i trzy punkty! Po meczu Unifreeze II vs GOKSIR Start Pruszcz 0:3 (foto)
Grają z TKF III liga Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Wypowiedź trenera Kamila Mykowskiego (GOKSIR)
“Czarna”, główka i trzy punkty – oto najkrótsze podsumowanie naszego wyjazdu do II zespołu Unifreeze.
Bohaterką pierwszej połowy spotkania była niewątpliwie Daria Czarnowska. W 17 minucie jej dośrodkowanie z rzutu rożnego głową wykończyła Monika Sułkowska. W 36 minucie wykonując rzut wolny niemal z narożnika boiska Daria skopiowała swój wyczyn, a druga bramkę – także głową – zdobyła niezawodna Natalia Zyś.
Druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia – świetną indywidualną akcję przeprowadziła Agnieszka Kufel, a przy bramce Karoliny Zyś w 45 minucie spotkania asystowała Angelika Szkudlarek. Mieliśmy w tym meczu jeszcze trzy stuprocentowe sytuacje, z których powinny paść bramki, skończyło się jednak na wyniku 3:0.
Przed meczem dziewczyny otrzymały tylko jedną wskazówkę taktyczną, za to od początku do końca znakomicie wywiązywały się z postawionego zadania. Podkreślić należy bardzo dobrą grę formacji pomocy – Marta Araśniewicz, Natalia Żyża i Daria Czarnowska panowały niepodzielnie w środku pola.  Na swoim poziomie zagrała obrona, nie dopuszczając rywalek w pobliże naszej bramki.
W zespole gospodyń na wyróżnienie zasługuje bramkarka, która kilkakrotnie ratowała swój zespół z opresji. Nasze zwycięstwo w tym spotkaniu jest jak najbardziej zasłużone.

Rasz – Horodecka, Kufel, Sułkowska, Pączek – Czarnowska, Żyża – Szkudlarek, Araśniewicz (62 Lewandowska), N. Zyś (75 Smółka) – K. Zyś (65 Karczewska)