Kamil Mykowski (GOKSIR): Czarna, główka i trzy punkty! Po meczu Unifreeze II vs GOKSIR Start Pruszcz 0:3 (foto)
Grają z TKF III liga Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Kamil Mykowski (GOKSIR): Czarna, główka i trzy punkty! Po meczu Unifreeze II vs GOKSIR Start Pruszcz 0:3 (foto)

Wypowiedź trenera Kamila Mykowskiego (GOKSIR)
“Czarna”, główka i trzy punkty – oto najkrótsze podsumowanie naszego wyjazdu do II zespołu Unifreeze.
Bohaterką pierwszej połowy spotkania była niewątpliwie Daria Czarnowska. W 17 minucie jej dośrodkowanie z rzutu rożnego głową wykończyła Monika Sułkowska. W 36 minucie wykonując rzut wolny niemal z narożnika boiska Daria skopiowała swój wyczyn, a druga bramkę – także głową – zdobyła niezawodna Natalia Zyś.
Druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia – świetną indywidualną akcję przeprowadziła Agnieszka Kufel, a przy bramce Karoliny Zyś w 45 minucie spotkania asystowała Angelika Szkudlarek. Mieliśmy w tym meczu jeszcze trzy stuprocentowe sytuacje, z których powinny paść bramki, skończyło się jednak na wyniku 3:0.
Przed meczem dziewczyny otrzymały tylko jedną wskazówkę taktyczną, za to od początku do końca znakomicie wywiązywały się z postawionego zadania. Podkreślić należy bardzo dobrą grę formacji pomocy – Marta Araśniewicz, Natalia Żyża i Daria Czarnowska panowały niepodzielnie w środku pola.  Na swoim poziomie zagrała obrona, nie dopuszczając rywalek w pobliże naszej bramki.
W zespole gospodyń na wyróżnienie zasługuje bramkarka, która kilkakrotnie ratowała swój zespół z opresji. Nasze zwycięstwo w tym spotkaniu jest jak najbardziej zasłużone.

Rasz – Horodecka, Kufel, Sułkowska, Pączek – Czarnowska, Żyża – Szkudlarek, Araśniewicz (62 Lewandowska), N. Zyś (75 Smółka) – K. Zyś (65 Karczewska)

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: