Dwugłos trenerski po meczu Puszcza Niepołomice vs Zielonka Wrząsowice (0:6)
III liga Publicystyka

Dwugłos trenerski po meczu Puszcza Niepołomice vs Zielonka Wrząsowice (0:6)

Jakub Jałocha (Trener Zielonki Wrząsowice):Dziś moje podopieczne w liczbie 12 zawodniczek (Po ostatnich meczach wiele kontuzji, choroby i praca) z uśmiechami na twarzy przyjechały na Stadion do Zakrzowa zagrać z wami mecz. Nie ukrywam dziewczyny obawiały się tego spotkania iż wasza drużyna gra dopiero pierwsze mecze w III lidze. Jako młoda drużyna widać potencjał i walkę u tych młodych ambitnych dziewczyn. Co bardzo cieszy ze powstają takie drużyny i oby tak dalej. Co do mojej drużyny jestem z dzisiejszego meczu bardzo zadowolony. Bardzo dobra obrona, która pokazała ze nie musimy się obawiać trafień na bramkę. Mając trzy bramkarki z tego dwie niestety nie dały dziś rady uczestniczyć w tym widowisku postawiłem na bramce Wiktorię Polańską która parę dni temu jeszcze miała szynę na ręce czego bardzo się obawiałem w tym meczu. Tym bardziej tych warunków pogodowych jakie dziś były na boisku. Bardzo trudne dla obu drużyn. Zmiany u mnie w drużynie w dzisiejszym meczu były czymś nowym ale bardzo sobie dobrze poradziły. Dziękujemy za mecz, a co do drużyny Puszczy życzymy powodzenia w kolejnych meczach na pewno mogę powiedzieć że jest to drużyna młoda, ambitna, która zdobędzie swoje cele w piłce. Powodzenia dla Dziewczyn Z PUSZCZY NIEPOŁOMICE TRENERA I KIEROWNIKA POZDRAWIA SEKCJA DZIEWCZYN ZIELONKA”

image

Tomasz Słaboń (Trener Puszczy Niepołomice) Zaraz po meczu emocje były wielkie. Uspokoiło mnie trochę rzut oka w metryki piłkarek Zielonki, które są bardziej moimi rówieśniczkami niż moich dziewczyn. Staraliśmy się dziś postawić rywalkom, niestety warunków fizycznych nie oszukasz. W tym wszystkim mały uśmiech na twarzy pojawia się gdy wspomnę pojedynki Justyny Kani i naszej Natalii Bani. Chcę tylko Justynę pocieszyć że ta nasza Bańka to taki mały samochodzik który jak się dobrze nakręci to zabiega każdego. Na mały plusik w naszej drużynie zasługuje dzisiaj Sabina Kwiecińska za pozytywną grę na lewej obronie. Pogratulować trzeba trenerowi i dziewczynom z drużyny Zielonki dobrego występu i życzymy powodzenia. “

III Liga Małopolska -Wschód
Puszcza Niepołomice vs Zielonka Wrząsowice 0:6 (0:4)

Bramki 3 x Kantor 2 x Dadał oraz Kotarba

Puszcza: Siwek – Szlosek (Hyrc) Motyka Gąsłowska (Przeniosło) Skibowska (Pokorniak) – Bania Rogowska (Korbut) Dudziak (Szczęśniak) Jędrzejczyk Kwiecińska – Kowalik (Sum)

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: