Tomasz Skowroński (BTS Rekord): Strasznie mamy podrażnione ambicje !… Relacja z meczu AZS PWSZ II Wałbrzych vs BTS Rekord Bielsko Biała 3:2
Grają z TKF II liga Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Tomasz Skowroński (BTS Rekord): Strasznie mamy podrażnione ambicje !… Relacja z meczu AZS PWSZ II Wałbrzych vs BTS Rekord Bielsko Biała 3:2

Tomasz Skowroński (trener BTS Rekord Bielsko Biała):
Strasznie mamy podrażnione ambicje, ale i tak możemy być zbudowani faktem, że strzelczyniami bramek były zawodniczki ekstraligowe, a my grając przez 40 minut w dziesiątkę, wyciągnęliśmy wynik z 3:0 na 3:2.

image

II liga śląska
AZS PWSZ II Wałbrzych vs BTS Rekord Bielsko Biała 3:2 (2:0)

Bramki:
J. Pluta 21min, Pełechata 31min, Gonzalez 60min – Tlałka 61min, 78min.

Czerwona kartka: Agnieszka Franaszek 51min (Rekord)

Sędziowała: Urszula Stanik.
Sędziowie liniowi: Mariusz Misiołek, Piotr Zieniewicz.

Najdalszy wyjazd bielskiej drużyny nie zakończył się pomyślnie. Na boisku w Boguszowie Gorcach (tam gra drużyna rezerwowa AZS PWSZ Wałbrzych) które jest zlokalizowane na szczycie góry zwycięstwo odniosła drużyna gospodarzy. Wyraźną w tym meczu różnicę zrobiły ekstraligowe zawodniczki: przede wszystkim znakomicie grająca Sofia Gonzalez oraz Jessica Pluta (obie wpisały się na listę strzelców) i na środku obrony Magdalena Konopka. Dwie ostatnie zagrały cały mecz, Gonzalez zeszła w końcówce meczu. Pochwalić należy całą drużynę gospodarzy za ogromną determinację w dążeniu do zwycięstwa.
Drużyna gości nie zaliczy tego meczu do udanych ponieważ blisko 800 kilometrowy wyjazd zakończył się porażką, czerwoną kartką w 51min oraz trzema kontuzjami – w 12min, 35min oraz końcówce meczu. Ogromnym plusem jest fakt, że przegrywając 3:0 zawodniczki Rekordu grając w 10 strzeliły dwie bramki i pokazały charakter walcząc do ostatniego gwizdka.

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!