Maria Tarczyńska (Moravia): To świadczy o sile tej drużyny! ŚWIĘTOKRZYSKIE DERBY na remis: Moravia Morawica vs Sparta Daleszyce 0:0 (foto)
Grają z TKF II liga Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Maria Tarczyńska (Moravia): To świadczy o sile tej drużyny! ŚWIĘTOKRZYSKIE DERBY na remis: Moravia Morawica vs Sparta Daleszyce 0:0 (foto)

Maria Tarczyńska (Moravia Morawica) Jestem zadowolona z postawy moich zawodniczek, które zagrały ambitnie, pomysłowo i mogły spokojnie rozstrzygnąć ten mecz na naszą korzyść. Ważne jest dla mnie to, że mimo wymuszonych kilku zmian w porównaniu z poprzednimi meczami, gra nie pogorszyła się i nadal wyglądało to dobrze. Fajnie, że zmienniczki nie sprawiają, że jakość spada. To świadczy o sile tej drużyny. Sam mecz był meczem walki. Moje zawodniczki starały się grać jak najwięcej piłką i często aż serce rosło patrząc na to jak potrafią ją szanować i rozgrywać. Cieszę się, że nie jest to wykopywanie piłki do przodu byleby wybić przeciwnika z rytmu i “może w ataku coś się uda”. Moje zawodniczki miały kilka okazji do tego byśmy po tym meczu mogły dopisać sobie 3 punkty, jednak brakło odrobinę szczęścia. Nie ma się jednak czym przejmować, gdyż przed nami kolejne mecze i kolejne możliwości zdobycia punktów.

image

image

image

II liga lubelska
Moravia vs Sparta Daleszyce 0:0

Moravia: Wałek – Szumska, Rowińska, Gotowiecka, Majecka – Dziewięcka, Kamela, Olesińska, Kowalczyk, Pawlik – Kasprzyk oraz Kobylańska, Łabuda, Szyszkowska, Pytel

Sparta: Zawłocka- (od prawej)  Krzysztofik, Brzeszczyńska,  Kaleta,  Ożibko – Bednarska – Stachurska (69′  Kozłowska), Kliszewska, Komisarczyk,  Iwaniec (42′ Pietrowska),  Furmańczyk

image

image

image

image

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!