Przejdź do treści
Serwis do prawidłowego działania wykorzystuje pliki cookies » News » Ewelina Kamczyk – Dla Tylko Kobiecego Futbolu po meczu z AZS Wrocław (2:1)

Ewelina Kamczyk – Dla Tylko Kobiecego Futbolu po meczu z AZS Wrocław (2:1)

image

Ewelina Kamczyk
Mecz był ciężki, musiałyśmy dużo zdrowia zostawić na boisku, aby wygrać. AZS to młody zespół mający ambicje, udowadniając to w sobotnim meczu. Spotkanie bardzo agresywne juz od pierwszej minuty, posypało sie dużo żółtych kartek, ale na szczęście to zespół Górnika Łeczna wyszedł zwycięsko i to z tego sie cieszmy. Wiem, ze potrafimy grać dużo lepiej, co tez będziemy chciały udowodnić w zbliżającym sie meczu w Sosnowcu.

Dawid Gordecki

Autor

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

error: Content is protected !!