Ewelina Kamczyk
Mecz był ciężki, musiałyśmy dużo zdrowia zostawić na boisku, aby wygrać. AZS to młody zespół mający ambicje, udowadniając to w sobotnim meczu. Spotkanie bardzo agresywne juz od pierwszej minuty, posypało sie dużo żółtych kartek, ale na szczęście to zespół Górnika Łeczna wyszedł zwycięsko i to z tego sie cieszmy. Wiem, ze potrafimy grać dużo lepiej, co tez będziemy chciały udowodnić w zbliżającym sie meczu w Sosnowcu.
