Trójgłos Tarnovii po meczu z Potokiem Sitno (3:0)
Grają z TKF II liga Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas Wywiady

Trójgłos Tarnovii po meczu z Potokiem Sitno (3:0)

image

Klaudia Gajdur (trener Tarnovii)
Dzisiejsze spotkanie nie należało do najlepszych. Mało skuteczności z naszej strony, za dużo oddanych piłek za darmo.Teraz trzeba skupić się treningach i na wyeliminowaniu błędów jakie popełniamy, gdyż przed nami najważniejsze mecze.

Aleksandra Zegarlicka
Od początku meczu narzuciłyśmy swoje tempo gry. Przewaga w środku pola, czego skutkiem była strzelona bramka  już w 6 minucie przez Paulinę.  Natomiast o sobie mogę powiedzieć, że wykazałam się wielkim sprytem jak na środkowego obrońce czając się od połowy aż pod bramkarza umieszczając piłkę w siatce niczym Robert Lewandowski 😉 Przy ostatnim trafieniu spory udział również miała Paulina, która chcąc dośrodkować nabiła zawodniczkę Potoku Sitno powodując, że bramkarka przeciwniczek musiała wyciągać piłkę 3 raz z siatki .

Paulina Wałaszek
Dużo o tym meczu nie da się powiedzieć pozytywnie. Trzy punkty zdobyte , lecz ta gra nie należała do najlepszych. Zamiast grać piłką, same sobie robiłyśmy na złość , zagrywając piłkę górą na walkę. Druga sprawa to mała skuteczność ataku.
Chociaż w porównaniu do ostatniego spotkania z Respectem, środek grał już lepiej i był widoczny. Zdecydowanie więcej piłek na prawą stronę co było bardzo pozytywnym zaskoczeniem, aczkolwiek można byłoby to robić częściej.

******************

II liga lubelska
Tarnovia Tarnów vs Potok Sitno 3:0 
1:0  6` Paulina Wałaszek,
2:0  17`Aleksandra Zegarlicka,
3:0  26` samobójcza bramka

Skład Tarnovii : Julia Wrona, Aleksandra Hynek, Ewelina Skalska, Karolina Piwowarczyk, Kaja Kapka, Katarzyna Trytek, Justyna Kapustka, Paulina Wałaszek, Agnieszka Derus,Aleksandra Zegarlicka, Gabriela Gębica
REZERWA:  Paulina Dymon, Paulina Wołek, Paulina Michnowicz, Bator Aleksandra,Katarzyna Liro, Kinga Łątka, Izabela Lisowska

Dawid Gordecki

1 Comment

  • Anonim 11 października 2015

    gratulacje dla srodkowego obroncy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!