III Liga Pomorska :MKS Czarni Pruszcz Gdański vs Gryf Tczew 2:5
III liga Polska Publicystyka

MKS Czarni Pruszcz Gdański vs Gryf 2009 Tczew 2:5  (2015-10-03)

Mecz rozpoczął się od dobrych i składnych ataków gości.
Dominował zespoł Gryfa , podczas jednego z tych ataków Viktoria Osowska została sfaulowana w polu karnym. Rzut karny został precyzyjnym strzałem pewnie zamieniony w bramkę przez Nikole Łopatek. Kolejną bramkę strzeliła Kinga Siuciak po bardzo dobrej akcji (10 minuta). Kilka chwil później Viktoria Osowska podwyższyła prowadzenie na 0:3. Kolejne dwie bramki strzeliła Nikola Łopatek (Osowska zanotowała asysty przy obu golach). Kilka minut później przeciwniczki zanotowały jedną bramkę, jednak do przerwy zespół przeciwny schodził z bagażem 4 bramek do odrobienia.
Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i to  drużyna gości atakował częściej. Jednak rywale szybko zagrali i wykorzystali naszą nieuwagę i w 47 minucie meczu wynik brzmiał 2:5 W ostatnich 20 minutach u naszych zawodniczek pojawiły się oznaki zmęczenia. Jednak mimo tego nie brakowało koncentracji i waleczności w odbiorze. Na 14 minut przed końcem swoją czwartą bramkę w tym spotkaniu zdobyła Nikola Łopatek.