Dla Tylko Kobiecego Futbolu – Kamil Mykowski (GOKSiR Start Pruszcz) (plus foto z meczu)
Grają z TKF III liga Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas Wywiady

Dla Tylko Kobiecego Futbolu – Kamil Mykowski (GOKSiR Start Pruszcz) (plus foto z meczu)

image

image

Wypowiedź trenera Kamila Mykowskiego (GOKSiR Start Pruszcz)

Spójnia Białe Błota okazała się dobrze poukładanym zespołem.  Kilka sytuacji, które stworzyliśmy w początkowej części spotkania nie zostały zamienione na bramki. Cierpliwie jednak rozgrywaliśmy piłkę od formacji defensywnej, czekając na kolejne okazje. W 33 minucie ciekawą akcję przeprowadziła Angelika Szkudlarek, a akcję wykończyła Natalia Żyża.
W przerwie dziewczyny poprawiły nieco celowniki, a na efekty nie trzeba było długo czekać. W 52 minucie indywidualną akcje w swoim stylu przeprowadziła Karolina Zyś, zdobywając drugą bramkę. Już w 58 minucie natomiast pięknym strzałem zza pola karnego popisała się Marta Araśniewicz. Kolejne minuty to rosnąca przewaga naszego zespołu. W 65 minucie Paulina Karczewska popisała się idealnym podaniem do Natalii Zyś, która „położyła” bramkarkę i strzeliła do pustej bramki na 4:0.
W końcówce (77 min.) gościom udało się zdobyć honorową bramkę.
Nasz zespół wykazał w tym spotkaniu spokój i cierpliwość w dążeniu do celu. Pozycja lidera, wkrótce powrót kontuzjowanych zawodniczek oraz bardzo dobra atmosfera w zespole, którą warto podkreślić, pomogą nam przygotować się do kolejnych, bardzo trudnych spotkań z czołowymi zespołami ligi.

Rasz – Horodecka, Kufel, Sułkowska, Pączek – Czarnowska (50 Lewandowska), Żyża – Szkudlarek (73 Smółka), Araśniewicz, N. Zyś – K. Zyś (62 Karczewska)

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: