OPINIE PO DERBACH LUBLINA – Widok kontra Perły
Grają z TKF III liga Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas Wywiady

OPINIE PO DERBACH LUBLINA – Widok kontra Perły

OPINIE PO DERBACH LUBLINA

Edyta Bielak, kapitanka Widoku
Mecz był bardzo dobrym widowiskiem dla wszystkich obecnych. Perły dzielnie walczyły i starały się kontrolować mecz. Jednak Widok II Lublin okazał większe zdolności motoryczne. Młode zawodniczki pokazały pazur i grały swój najlepszy mecz! Na pewno była to nauka dla obu drużyn. Wiemy nad czym mamy pracować, aż do rewanżu. Gratulacje dla Pereł za dobrą gre! 🙂

image

Justyna Maliszewska, kapitanka Pereł
Niedzielny mecz z Widokiem odsłonił nasze braki techniczne oraz brak wykończenia akcji. Miałyśmy o wiele więcej okazji do umieszczenia piłki w bramce przeciwniczek, niestety większość naszych akcji ofensywnych kończyła się uderzeniem nad poprzeczką, w słupek lub prosto w ręce bramkarki. Po spotkaniu pozostał duży niedosyt, ale wiemy już nad czym mamy pracować.

Urszula Sadurska, trenerka Pereł
Wielka szkoda, że nie wywalczyłyśmy w tym meczu choćby jednego punktu. Rywal był zdecydowanie w naszym zasięgu, a przez większość spotkania gra toczyła się na połowie Widoku. Nie potrafiłyśmy jednak zamienić inicjatywy w bramki, zabrakło nam nieco odwagi i zdecydowania. Przy odrobinie mocnego pressingu było nas stać na zdecydowanie więcej. Z przebiegu spotkania uważam, że moje zawodniczki zasłużyły co najmniej na remis, jednak nie posiadanie piłki decyduje o wygranej. Aby myśleć o 3 punktach należy strzelać gole. Strzałów na bramkę rywalek w niedzielę było za mało, a w takiej sytuacji ciężko o wygraną, nawet gdy jest się przeważającą stroną.

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!