II liga: Polonia Prószków vs Rolnik II B.Głogówek 4:0 (relacja plus foto)
Grają z TKF II liga Polska

26.09 zawodniczki z Polonii Prószków podejmowały na swojej murawie zespół Rolnik II B.Głogówek . Od piątej minuty kibice z Prószkowa mogli się cieszyć pierwsza bramką dla swojego zespołu, a to za sprawą celnego strzału Natalii Koptoń. Od tego momentu bramka przeciwniczek stała się nagle “zaczarowana”. Dominika Hajda wspaniałym podaniem obsłużyła Angelę Kaźmierz dając jej możliwość wyjścia bramkarzem sam na sam. Ta jednak piłkę posłała tuż obok lewego słupka. Kolejne minuty pierwszej połowy meczu to nieskuteczna gra piłkarek gospodyń . Pokonać bramkarkę Rolnika nie potrafiły Kaźmierz, Gogolok czy Koptoń. Pierwsze 45 minut meczu zakończyło się więc wynikiem 1:0.

W 49 minucie karnego niestety nie wykorzystała Natalia Koptoń. Dopiero w 51 minucie dzięki Angeli Kaźmierz wynik liczył już 2:0. Kolejny gol padł w 78 minucie. Bramkę na 3:0 strzeliła Magdalena Lisowska. W 85 minucie sędzia podyktował rzut karny dla naszego zespołu po faulu na Natalii Koptoń. Faulowała bramkarka Rolnika za co z czerwoną kartką musiała opuścić boisko. W bramce przeciwniczek stanęła jedna z zawodniczek z pola. Do karnego podeszła bramkarka Polonii Prószków Anna Józefczyk. Celnym strzałem dała naszemu zespołowi ostateczne zwycięstwo 4:0.
Przypomnijmy, że to już piąte z rzędu zwycięstwo Polonii.
Już teraz zapraszamy na 6 kolejkę drugiej ligi kobiet. Zespół gospodyń rozegra wyjazdowe spotkanie z drużyną BTS Rekord I Bielsko – Biała. Zapowiada się ogromna rywalizacja o czołówkę tabeli, więc jeszcze raz serdecznie zapraszamy!