Przejdź do treści
Serwis do prawidłowego działania wykorzystuje pliki cookies » News » Taka będzie Ekstraliga Futsalu Kobiet 2015/16 – Są nowe zespoły!

Taka będzie Ekstraliga Futsalu Kobiet 2015/16 – Są nowe zespoły!

image

  Do 20 września kluby chcące grać w Ekstralidze Futsalu kobiet miały czas, by zgłosić  się do rozgrywek. 
Po spotkaniu w PZPNie (9.09.2015) do ligi dołączyły oficjalnie dwa kluby: AZS Akademia Wychowania Fizycznego Warszawa oraz Polonia Tychy.
Zostały one przydzielone kolejno do grupy A i B.

Grupa A
AZS UAM Poznań
AZS AWF Warszawa
AZS Uniwersytet Warszawski
Medan Gniezno
Kresowiak Orion Siemiatycze
Viking Aleksandrów Kujawski

Grupa B
AZS UJ Kraków
AZS UŚ Katowice
GTW Gliwice
Gol Częstochowa
Polonia Tychy
Rolnik B.Głogówek

Więcej o Ekstralidze Futsalu kobiet 2015/16

Dawid Gordecki

1 komentarz do “Taka będzie Ekstraliga Futsalu Kobiet 2015/16 – Są nowe zespoły!”

Autor

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

error: Content is protected !!