II liga: KKP Chełmża vs Kotwica Kórnik 1:0
Grają z TKF II liga Polska

II liga: KKP Chełmża vs Kotwica Kórnik 1:0

KKP CHEŁMŻA vs Kotwica Kórnik 1:0
1:0  Karolina Kowalska

image

Przez pierwsze 20 minut zawodniczki z Kórnika miały zdecydowaną przewagę. Piłkarki z Chełmży nie mogły wyprowadzić piłki z własnej połowy. Zakończyło się to utratą bramki, jednak sędzia dopatrzył się spalonego. Po przetrwaniu ciężkiego początku spotkania nasze dziewczyny zaczęły grać piłką i mecz się wyrównał. Zaowocowało to bramką dla KKP, którą strzeliła Karolina Kowalska po dokładnym podaniu Oliwii Ossowskiej. Do końca pierwszej połowy Chełmża starała się utrzymać wynik i to się udało.
Druga połowa to również zdecydowana dominacja drużyny przyjezdnych. Napastniczki Chełmży –  Karolina Kowalska oraz Paulina Jurkiewicz, miały kilka dogodnych sytuacji, jednak nie udało im się pokonać bramkarki gości. Przez resztę meczu dziewczyny z Chełmży zrobiły wszystko, by nie stracić bramki i utrzymać wynik do końca spotkania.
3 punkty zostały w Chełmży a KKP z kompletem punktów zajmuje drugie miejsce w tabeli w grupie kujawsko-pomorskiej.
Dziewczyny z Chełmży są ligowym beniaminkiem.

Skład KKP: Czyjak Malwina, Ciesielska Julia (kapitan) Domieracka Aleksandra, Gaweł Aleksandra, Smykowska Katarzyna, Jędrzejewska Marta, Ossowska Oliwia,  Elendt Ewelina, Jurkiewicz Paulina, Kowalska Karolina, Szymeczko Julia, Krężel Rozalia, Krężel Julia, Walecka Jessica, Walichniewicz, Kostecka Monika, Miąskowska Marta, Rybacka Sandra

Foto: Roman Strzyżewski

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!