Maria Tarczyńska (Moravia)
Jestem zadowolona z postawy moich zawodniczek, które sprawiły trochę problemów murowanym kandydatkom do awansu. Dziewczęta zagrały ambitnie i w pełni wywiązywały się z założeń taktycznych. Przy odrobinie szczęścia mogłyśmy się pokusić o lepszy wynik, jednak brakło skuteczności. Cieszę się, że gra wygląda coraz lepiej i mam nadzieję, że z meczu na mecz moje zawodniczki będą potwierdzały coraz lepszą formę.
