II liga: Helios EKOSPORT Białystok vs SMS II Łódź 1:3

DTS Helios EKOSPORT Białystok vs  SMS II Łódź 1:3 (0:0)
Bramka dla Heliosa: Lickiewicz Weronika

Skład Heliosu:
Majewska Łucja – Bloch Edyta (Czudzinowicz Monika), Zienkiewicz Paulina, Borowska Julia, Choińska Karolina, Buńkowska Agnieszka (Karpowicz Ewa) Zubrzycka Aleksandra (Lickiewicz Weronika), Jezierska Małgorzata, Kopeć Martyna (Krawiec Joanna), Wojdałowicz Karolina, Kalisz Marlena

W sobotę 19 sierpnia na bocznym boisku Stadionu Miejskiego miejscowy Helios grał z SMSem II Łódź czyli rezerwami swojego Klubu występującymi ligę wyżej. Drużyna z Łodzi wzmocniona kilkoma zawodniczkami z 1 ligi prezentowała się dojrzale od samego początku i kilkakrotnie dochodziła do dobrych sytuacji bramkowych. W zespole gospodarzy świetnie radziła sobie Łucja Majewska – bramkarka, ratując swój zespół przed utratą gola. Zespół z Białegostoku w pierwszej połowie ambitnie walczył i też miał swoje szanse na zdobycz bramkową. Do przerwy jednak było 0:0. Wynik bardzo sprawiedliwy chociaż SMS Łódź miał więcej okazji do zdobycia bramki. W drugiej połowie w dalszym ciągu jeden i drugi zespół toczył twardą walkę. Pierwsza bramka tego meczu padła po bardzo ładnym uderzeniu z dalszej odległości zawodniczki z Łodzi. Nieco lepiej przy tej bramce mogła się ustawić bramkarka ale niestety. Bramka nieco podłamała gospodynie a SMS nabrał wiatru w żagle. Dwie kolejne bramki dla Łodzi padły po prostopadłych piłkach środkiem pola w Naszym odczuciu z lekkich spalonych. Ostatnie słowo należało do gospodyń tego spotkania. Ładna prostopadła piłka od Marleny Kalisz do Weroniki Lickiewicz. Precyzyjny strzał obok bramkarza i mamy bramkę honorową. Na tyle  stać było Podlasianki. Gratulacje należą się za walkę i włożony trud w to spotkanie. Kolejny ważny a za razem trudny mecz już za tydzień w sobotę czeka Helios w Piastowie.