Eliminacje Mistrzostw Europy do lat 19: Podsumowanie drugiej kolejki – awanse, wyniki
Publicystyka

Eliminacje Mistrzostw Europy do lat 19: Podsumowanie drugiej kolejki – awanse, wyniki

image

I runda  
15.09 – 20.09.2015

(gospodarz turnieju 
  oznaczenie —> *)

Grupa 1 
Gruzja 
Grecja 
Islandia 
Szwajcaria *  AWANS

15.09.2015 
Islandia vs Gruzja  6:1
Szwajcaria vs Grecja 7:0

17.09.2015
Grecja vs Islandia 2:1
Szwajcaria vs Gruzja 23:0

20.09.2015 
15:00  Islandia vs Szwajcaria 
15:00  Gruzja vs Grecja

——————————————————

Grupa 2 
Bośnia i Hercegowina * 
Czechy  – AWANS
Wyspy Owcze 
Francja – AWANS

15.09.2015 
Francja vs Bośnia 2:0
Czechy vs Wyspy Owcze 4:1

17.09.2015
Bośnia vs Czechy 0:5
Francja vs Wyspy Owcze 7:0

20.09.2015
16:00  Wyspy Owcze vs Bośnia 
16:00   Czechy vs Francja

————————————————

Grupa 3 
Azerbejdżan – AWANS
Belgia 
Chorwacja 
Walia *

15.09.2015
Walia vs Azerbejdżan 1:4
Belgia vs Chorwacja 4:0

17.09.2015
Chorwacja vs Walia 3:2
Belgia vs Azerbejdżan 0:3

20.09.2015
12:00  Walia vs Belgia 
12:00  Azerbejdżan vs Chorwacja

————————————————

Grupa 4
Finlandia* AWANS
Litwa 
POLSKA –   AWANS
Turcja

15.09.2015
12:00  POLSKA vs Litwa 5:0
16:00  Finlandia vs Turcja 1:0

17.09.2015
Finlandia vs Litwa 8:0
Turcja vs POLSKA 0:4

20.09.2015 
14:00  POLSKA vs Finlandia 
14:00  Litwa vs Turcja

————————————————-

Grupa 5
Niemcy  AWANS
Węgry *
Kazachstan 
Serbia

15.09.2015
Niemcy vs Węgry 2:0
Serbia vs Kazachstan 2:0

17.09.2015
Niemcy vs Kazachstan 7:0
Węgry vs Serbia 1:0

20.09.2015
16:00  Serbia vs Niemcy 
16:00  Kazachstan vs Węgry

—————————————————

Grupa 6
Macedonia *
Czarnogóra 
Irlandia Północna 
Szwecja  AWANS

15.09.2015
Szwecja vs Macedonia 3:0
Irlandia Północna vs Czarnogóra 0:0

17.09.2015 
Szwecja vs Czarnogóra  5:0
Macedonia vs Irlandia Północna 0:5

20.09.2015
11:00  Irlandia Północna vs Szwecja 
11:00  Czarnogóra vs Macedonia

———————————————

Grupa 7
Cypr 
Włochy  AWANS
Mołdawia 
Holandia *  AWANS

15.09.2015
Włochy vs Mołdawia 9:0
Holandia vs Cypr 9:0

17.09.2015
Cypr vs Włochy 0:11
Holadnia vs Mołdawia 12:0

20.09.2015 
14:30  Włochy vs Holandia 
14:30  Mołdawia vs Cypr

—————————————

Grupa 8
Estonia
Izrael 
Norwegia AWANS
Portugalia * AWANS

15.09.2015
Norwegia vs Estonia 6:0
Portugalia vs Izrael 2:1

17.09.2015
Norwegia vs Izrael  7:0
Estonia vs Portugalia 0:4

20.09.2015
17:00  Portugalia vs Norwegia 
17:00  Izrael vs Estonia

————————————————

Grupa 9
Białoruś *
Dania  AWANS
Łotwa 
Rumunia

15.09.2015
Dania vs Białoruś 2:1
Rumunia vs Łotwa 8:0

17.09.2015
Dania vs Łotwa 8:0
Białoruś vs Rumunia 3:1

20.09.2015
15:00  Rumunia vs Dania 
15:00  Łotwa vs Białoruś

————————————————

Grupa 10 
Bługaria 
Irlandia 
Rosja  AWANS
Słowenia *

15.09.2015
Irlandia vs Słowenia 1:1
Rosja vs Bługaria 4:0

17.09.2015
Irlandia vs Bługaria 6:0
Słowenia vs Rosja 1:7

20.09.2015
16:00  Rosja vs Irlandia 
16:00  Bługaria vs Słowenia

—————————————————-

Grupa 11 
Albania 
Austria *
Szkocja  AWANS
Ukraina AWANS

15.09.2015
Szkocja vs Ukraina 3:2
Austria vs Albania 8:1

17.09.2015
Szkocja vs Albania 4:2
Ukraina vs Austria 0:1

20.09.2015
17:00  Albania vs Ukraina 
17:00  Austria vs Szkocja

Awansują dwa najlepsze zespoły z grupy

*************************

ELITE ROUND  (4-12.04.2015)

Do 22 zespołów z I rundy eliminacji dołączy: Anglia i Hiszpania 
24 reprezentacje zostaną podzielone na 6 grup po 4 zespoły. 
AWANSUJĄ pierwsze zespoły z grupy i z najlepszym bilansem z drugiego miejsca

***************************

TURNIEJ FINAŁOWY

Słowacja (19.07 -31.07.2016)

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!