III Liga pomorska: Canicuła Bytów vs GKS Żukowo 3:3
Grają z TKF III liga Polska

III Liga pomorska: Canicuła Bytów vs GKS Żukowo 3:3

W niedziele na własnym boisku w 2 kolejce Pomorskiej III Ligi Kobiet  zespół Canicuły zremisował z GKS Żukowo 3:3. Spotkanie było bardzo zacięte i emocjonujące.  Po pierwszej połowie gospodynie prowadziły 2:1 po bramkach Pauliny Lublewskiej z dystansu w 21 min i Justyny Siwik w 30 min. Mogły prowadzić wyżej, ale dwóch sytuacji sam na sam nie wykorzystała Justyna Siwik. Na początku drugiej polowy napastniczka z Bytowa miała kolejną sytuacje, której nie wykorzystała mogąc też dogrywać do lepiej ustawionej Alicji Dzienis. Niewykorzystane sytuację się zemściły i w 49 min po błędach w obronie bramkę na 2:2 strzeliła Dominika Meyer. W 58 min znowu Canicuła  wyszła na prowadzenie. Po prostopadłym zagraniu Alicji Dzienis do Pauliny Lublewskiej ta w sytuacji sam na sam nie dała szans bramkarce z Żukowa. W 67 min Dominika Meyer z rzutu wolnego ustaliła wynik meczu na 3:3.

– Nie graliśmy w piłkę tylko ją kopaliśmy. Dużo niedokładności w naszych zagraniach.Wypracowujemy sobie sytuacje i marnujemy je seryjnie. Przy tylu zmarnowanych “setkach” bardzo trudno będzie o punkty.

CANICUŁA vs GKS Żukowo 3:3 (2:1)
Bramki: Paulina Lublewska 21, 58, Justyna Siwik 30 – Dominika Meyer 27, 49, 67

CANICUŁA: Marta Gierszewska – Weronika Bloch, Patrycja Przybylska, Dagmara Murawiecka, Monika Kropidłowska, Alicja Dzienis, Natalia Kalinowska, Patrycja Jankowska, Paulina Lublewska, Kamila Lewandowska, Justyna Siwik.

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: