III Liga Dolnośląska: Piast Nowa Ruda vs Bielawianka Bielawa 1:9
Grają z TKF III liga Polska

Piast Nowa Ruda vs UKS Bielawianka Bielawa 1:9

Wczoraj Bielawianki nie dały żadnych szans rywalkom z Piasta Nowa Ruda, pokonując je 9 -1.
Gospodynie dzielnie broniły własnej bramki jedynie przez pierwszy kwadrans. W 16′ Karolina Tylak pokonała bramkarkę Piasta trafiając z bardzo ostrego kąta wprost pod poprzeczkę i rozwiązała tym samym, worek z bramkami dla UKS-u. W pierwszej połowie do bramki trafiała jeszcze Natalia Zagajewska (20′) oraz dwukrotnie Sylwia Baran w 24′ i 35′, po podaniach Karoliny Tylak. Po przerwie w szeregach UKS-u nastąpiła chwilowa dekoncentracja i gospodynie zdołały zdobyć honorową bramkę. Bielawianki niemal natychmiast odpowiedziały gospodynią dwoma trafieniami. Piłkę w siatce umieszczały w 42′ Karolina Tylak (asyst Zuza Szczepańska) oraz w 44′ Natalia Zagajewska (as. Martyna Kruk). Gospodynie pojawiały się sporadycznie na połowie zawodniczek UKS-u.
Te  do końca meczu trafiły do bramki jeszcze 3 razy. W 50′ po raz kolejny po podaniu Zuzy Szczepańskiej, piłkę w siatce umieściła Karolina, a po 7 minutach z trafienia mogła się cieszyć również Zuza, po podaniu Sylwii Baran. Wynik meczu ustaliła strzałem z dystansu Oliwia Silny w 63′. Niestety bielawianki doznały dużej straty w tym meczu. W 60′ po wrzutce w pole karne, urazu stawu skokowego doznała Karolina Tylak i musiała opuścić boisko.
Karolinie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia !!!