Przejdź do treści
Serwis do prawidłowego działania wykorzystuje pliki cookies » News » Dla Tylko Kobiecego Futbolu tuż po meczu z Pogonią Zduńska Wola (1:2) — Iwona Starczyk (Stal Radomsko)

Dla Tylko Kobiecego Futbolu tuż po meczu z Pogonią Zduńska Wola (1:2) — Iwona Starczyk (Stal Radomsko)

image

Iwona Starczyk (Stal Radomsko):
Mecz z Pogonią nie należał do najtrudniejszych lecz zabrakło nam jednak szczęścia w tym spotkaniu. Niewykorzystane stuprocentowe akcje z pewnością zapewniłyby nam wygraną. Miejmy nadzieje, że w kolejnym meczu z Kolejarzem uda nam się wygrać na własnym boisku.

Dawid Gordecki

Autor

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

error: Content is protected !!