Iwona Starczyk (Stal Radomsko):
Mecz z Pogonią nie należał do najtrudniejszych lecz zabrakło nam jednak szczęścia w tym spotkaniu. Niewykorzystane stuprocentowe akcje z pewnością zapewniłyby nam wygraną. Miejmy nadzieje, że w kolejnym meczu z Kolejarzem uda nam się wygrać na własnym boisku.
