I liga Północ: Podsumowanie trzeciej kolejki
Grają z TKF I liga Polska

Za nami trzecia kolejka Pierwszej Ligi na Północy.
W 5 meczach padły aż 22 bramki,  co daje średnią aż 4,4 goli na spotkanie.
Padły 3 zwycięstwa gospodyń oraz dwa wysokie bramkowe remisy.
  W lidze dalej zdecydowanie prowadzi UKS SMS Łódź z 3 zwycięstwami na koncie oraz bilansem bramkowym aż 12:1. W tej kolejce dziewczyny straciły pierwszą bramkę w sezonie z beniaminkiem z Raszyna.
  Już w piątek rozpoczęła się rywalizacja w tej kolejce Praga podejmowała w siebie Stomil (3:0).
Bardzo ostry mecz,  ekipa gospodyń kończyła w dziesiątkę, mimo to prowadziła cały czas grę. Bramki padały po błędach bloku defensywnego Dumy Warmii .
   Nie pokonany pozostaje beniaminek z Sianowa, który wygrał pewnie z Czwórką z Radomia 3:1.
   Najciekawsze mecze kolejki odbyły się w Poznaniu i Miesiączkowie.  Oba spotkania zakończyły się wysokimi remisami.  W Poznaniu dopiero w 90 minucie obudził się Stilon i drugą bramkę i równocześnie najcenniejszą
zdobyła Katarzyna Nowicka.
Za to najlepszym spotkaniem kolejki śmiało można powiedzieć, iż był mecz Unifreeze vs Medyk II (3:3).
Truskawki przegrywały już 1:3 by w trzy minuty za sprawą bramek Agaty Bały i Julity Brzozowskiej wyrównać stan rywalizacji na 3:3