Lefeld i Cieśla rozmontowały defensywe Górnika ! Biała wygrywa Derby! Ekstraliga: Górnik Łęczna vs AZS PSW Biała Podlaska 0:1
Ekstraliga Grają z TKF Polska

Górnik na własnym boisku dominował, tworzyły wiele akcji po których mogła paść bramka. Jednak Edyta Kanclerz czujnie broniła swojej bramki. Klarowną sytuację miała Kinga Niedbała która wychodziła sam na sam z bramkarką, jednak piłka uderzyła w poprzeczkę. Druga połowa była identyczna, gospodynie atakowały, a AZS bronił się jak tylko potrafił. W 63 minucie po podaniu od Klaudii Lefeld, Ewa Cieśla wyszła sam na sam z bramkarką. Ewa technicznym strzałem pokonała bramkarkę. Górnik jeszcze bardziej napierał po tej bramce, chciały bardzo szybko doprowadzić do remisu. Lefeld i Kozlynets również miały okazję do strzelenia bramki. Jest to ważne zwycięztwo dla Białej Podlaskiej.