[AMPy]: Złoto po dramatycznym finale! UWM Olsztyn z mistrzostwem Polski!
W piątek 6 czerwca w Gdańsku zakończyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w piłce nożnej kobiet, a po emocjonującym finale tytuł
W piątek 6 czerwca w Gdańsku zakończyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w piłce nożnej kobiet, a po emocjonującym finale tytuł
Ewa Pajor nie zwalnia tempa, w ciągu zaledwie dwóch dni osiągając kolejne ogromne sukcesy. Najpierw, w niedzielę, razem z Barceloną
RedakcjaE-mail
Polski Związek Piłki Nożnej oraz Śląski Związek Piłki Nożnej serdecznie zapraszają na certyfikowaną konferencje dedykowaną trenerkom oraz trenerom pracującym w
Piłkarki UAM Poznań zostały Akademickim Mistrzem Wielkopolski w piłce nożnej kobiet!!! W AMWlkp w piłce nożnej wzięły udział cztery Uczelnie: