[Ekstraliga]: Pierwsze wzmocnienie Stomilanek
Gabriela Kędzia ponownie założy koszulkę Stomilanek Olsztyn! Po półrocznym pobycie w Czarnych Antrans Sosnowiec, 22-letnia zawodniczka wraca do klubu, w
Gabriela Kędzia ponownie założy koszulkę Stomilanek Olsztyn! Po półrocznym pobycie w Czarnych Antrans Sosnowiec, 22-letnia zawodniczka wraca do klubu, w