3 grudnia 2022

EKSTRALIGA

pozycja klub rozegrane spotkania zdobyte punkty bilans bramkowy
1GKS GieKSa Katowice 113026:7
2GKS Górnik Łęczna 112840:16
3TME SMS Łódź 112721:14
4AZS UJ Kraków 112323:15
5WKS Śląsk Wrocław101824:13
6Czarni Antrans Sosnowiec 111419:13
7Medyk POLOmarket Konin 111117:28
8Sportis KKP Bydgoszcz 111011:23
9Pogoń Szczecin 10915:19
10AP Orlen Gdańsk 10812:17
11Pogoń DEKPOL Tczew 10614:32
12HydroTruck Sportowa Czwórka Radom 1138:43

 


1. kolejka – 13/14.08.2022

  • HydroTruck Radom vs Czarni Antrans Sosnowiec 0:4 (Nikol Kaletka 4′ 20’k, Dżesika Jaszek 23′, Alicja Materek 55′)
  • Pogoń DEKPOL Tczew vs Sportis KKP Bydgoszcz 1:3 (Magdalena Sobal 21′ – Agnieszka Glinka 38′, Aleksandra Witczak 67′, Kinga Wyrwas 77′)
  • TME UKS SMS Łódź vs AP Orlen Gdańsk 2:0 (Dominika Kopińska 3′, Anna Rędzia 63′)
  • WKS Śląsk Wrocław vs GKS Górnik Łęczna 1:2 (Kamila Czudecka 58′ – Oliwia Rapacka 51′, Milena Kazanowska 63′)
  • Medyk POLOmarket Konin vs Pogoń Szczecin 0:2 (Roksana Ratajczyk 76′ 81′)
  • AZS UJ Kraków vs GKS GieKSa Katowice 4:3 (Weronika Smaza 10′ 60′, Anna Zapała 42′, Aleksandra Pleban 85′ – Amelia Bińkowska 7′, Klaudia Maciążka 24′, Patrycja Kozarzewska 82′)

2. kolejka – 20/21.08.2022 r.

  • Czarni Antrans Sosnowiec vs GKS GieKSa Katowice 0:1 (Anita Turkiewicz 87’k)
  • Pogoń Szczecin vs AZS UJ Kraków 1:2 (Emilia Zdunek 79′ – Gabriela Gębica 29′, Julia Dyśkowska 82′)
  • GKS Górnik Łęczna vs Medyk POLOmarket Konin 4:0 (Klaudia Miłek 15′ 56’k, Anna Zając 41′, Katja Skupień 88′)
  • AP Orlen Gdańsk vs WKS Śląsk Wrocław 1:2 (Klaudia Słowińska 79′ – Aleksandra Dudziak 13′, Katarzyna Białoszewska 29′)
  • Sportis KKP Bydgoszcz vs TME UKS SMS Łódź 0:1 (Klaudia Jedlińska 23′) 
  • HydroTruck Radom vs Pogoń DEKPOL Tczew 0:6 (Łucja Tabor 15′, Magdalena Sobal 19′ 50′ 69′ 73′, Alona Komanda 20′ sam.)

3. kolejka – 27.08.2022

  • Pogoń DEKPOL Tczew vs Czarni Antrans Sosnowiec 0:4 (Andrea Horváthová 23′, Nikol Kaletka 28, Paulina Piksa 33, Nađa Stanović 43′)
  • TME UKS SMS Łódź vs HydroTruck Radom 6:0 (Dominika Kopińska 4′ 7′, Paulina Filipczak 15′ 27′, Gabriela Grzybowska 24′ k, Małgorzata Lichwa 87’k)
  • WKS Śląsk Wrocław vs Sportis KKP Bydgoszcz 3:2 (Małgorzata Korda 25′ Katarzyna Białoszewska 44′, Natalia Sitarz 72 – Aleksandra Witczak 57′, Weronika Helińska 91’k)
  • Medyk POLOmarket Konin vs AP Orlen Gdańsk 2:1 (Patrycja Ziemba 8, Karlīna Miksone 90 – Sashana Campbell 72’sam)
  • AZS UJ Kraków vs GKS Górnik Łęczna 3:4 (Katarzyna Daleszczyk 55′, Aleksandra Nieciąg 62′, Julia Mordel 90′ – Klaudia Lefeld 11′ 33′, Klaudia Miłek 63′, Klaudia Fabová 70′)
  • Pogoń Szczecin vs GKS GieKSa Katowice 3:0 (Amelia Bińkowska 6′ 9′, Marlena Hajduk 30’k)

4. kolejka – 10/11.09.2022

  • Czarni Antrans Sosnowiec vs Pogoń Szczecin 3:0 (Daria Kurzawa 6′, Dżesika Jaszek 56′, Alicja Materek 86′)
  • GKS Górnik Łęczna vs GKS GieKSa Katowice 0:3 (Amelia Bińkowska 40, Kasandra Rybaczuk 60, Marlena Hajduk 68′)
  • AP Orlen Gdańsk vs AZS UJ Kraków 0:1 (Weronika Wójcik 83′)
  • Sportis KKP Bydgoszcz vs Medyk POLO Market Konin 2:3 (Agnieszka Glinka 4, Paulina Oleksiak 56 – Anna Gawrońska 14 (k), Patrycja Ziemba 51, Grigoría Poúliou 69′)
  • HydroTruck Radom vs WKS Śląsk Wrocław 0:3 (Julia Maskiewicz 5′, Klaudia Adamek 35′, Katarzyna Białoszewska 57′)
  • Pogoń DEKPOL Tczew vs TME UKS SMS Łódź 0:7 (Dominika Kopińska 3′ 52′ 54′ 83′, Klaudia Jedlińska 11′ 20′ 50′)

5. kolejka – 17/18.09.2022

  • TME SMS Łódź vs Czarni Antrans Sosnowiec 2:0 (Klaudia Jedlińska 24′, Anna Rędzia 64′)
  • WKS Śląsk Wrocław vs Pogon DEKPOL Tczew 5:0 (Katarzyna Białoszewska 9′ 30′, Aleksandra Dudziak 15′, Natalia Sitarz 32′ 44′)
  • Medyk POLOmarket Konin vs HydroTruck Radom 3:0 (Patrycja Ziemba 38′ 49′, Anna Gawrońska 79’k)
  • AZS UJ Kraków vs Sportis KKP Bydgoszcz 2:0 (Katarzyna Daleszczyk 31′, Matylda Bujak 60’sam) 
  • GKS GieKSa Katowice vs AP Orlen Gdańsk 1:0 (Anna Konkol 6′)
  • Pogoń Szczecin vs GKS Górnik Łęczna 1:4 (Weronika Szymaszek 53 – Klaudia Fabová 15, 32, Anna Zając 47, Katja Skupień 90′)

6. kolejka – 24/25.09.2022

  • Czarni Antrans Sosnowiec vs GKS Górnik Łęczna 2:4 (Nikol Kaletka 45’k Kinga Buzan 58’s – Klaudia Lefeld 42′, 53′, Oliwia Rapacka 67′, Klaudia Miłek 78’k) 
  • AP Orlen Gdańsk vs Pogoń Szczecin 3:2 (Olga Sirant 25′, Zuzanna Grzywińska 48′, Angelika Kołodziejek 74′- Karolina Łaniewska 29′, Zofia Giętkowska 90′)
  • Sportis KKP Bydgoszcz vs GKS GieKSa Katowice 0:2 (Anita Turkiewicz 22′ 90′)
  • HydroTruck Radom vs AZS UJ Kraków 0:2 (Katarzyna Daleszczyk 18′, Julia Dyśkowska 60′)
  • Pogoń DEKPOL Tczew vs Medyk POLOMarekt Konin 4:2 (Magdalena Sobal 9′ 24′ 50′ 62’k  – Karlīna Miksone 60′, Anna Gawrońska 65’k)
  • TME UKS SMS Łódź vs WKS Śląsk Wrocław 3:2 (Anna Rędzia 26′ 32′, Dominika Kopińska 45 – Natalia Sitarz 57, Katarzyna Białoszewska 88′)

7. kolejka – 15/16.10.2022

  • WKS Śląsk Wrocław vs Czarni Antrans Sosnowiec 3:1 (Aleksandra Dudziak 58, Natalia Sitarz 64, Joanna Wróblewska 72 – Katarzyna Jaszek 45′)
  • Medyk POLOmarket Konin vs TME UKS SMS Łódź 2:4 (Nikoléta Pítsiou 28′, Karlīna Miksone 80′ – Paulina Filipczak 10′, Nadia Krezyman 16′ 65′, Gabriela Grzybowska 79’k)
  • AZS UJ Kraków vs Pogoń DEKPOL Tczew 2:0 (Aleksandra Pleban 11, Weronika Smaza 74′)
  • GKS GieKSa Katowice vs HydroTruck Radom 4:1 (Kateřina Vojtková 24, Amelia Bińkowska 26, 35, Nicola Brzęczek 87 – Oliwia Malesa 64′)
  • Pogoń Szczecin vs Sportis KKP Bydgoszcz 5:0 (Weronika Szymaszek 18′, Natalia Oleszkiewicz 30′ 45′, Zofia Giętkowska 58′, Nikola Dębińska 79′)
  • GKS Górnik Łęczna vs AP Orlen Gdańsk 1:1 (Klaudia Lefeld 24 – Zuzanna Grzywińska 50′)

8. kolejka – 22/23.10.2022

  • Czarni Antrans Sosnowiec vs AP Orlen Gdańsk 3:0 (Kamila Fuchs 18′, Nikol Kaletka 43’k, Alicja Materek 66′)
  • Sportis KKP Bydgoszcz vs GKS Górnik Łęczna 0:4 (Anna Zając 11′ 57′, Klaudia Lefeld 74′, Klaudia Fabová 84′)
  • HydroTruck Radom vs Pogoń Szczecin 3:0 (Oliwia Malesa 4′, Aleksandra Zielińska 9 (k), Karolina Barczak 64′)
  • Pogoń DEKPOL Tczew vs GKS GieKSa Katowice 0:1 (Amelia Bińkowska 56′)
  • TME UKS SMS Łódz vs AZS UJ Kraków 3:2 (Klaudia Jedlińska 7′, Paulina Filipczak 11′, Dominika Kopińska 65’k – Aleksandra Nieciąg 17′, Katarzyna Daleszczyk 79′)
  • WKS Śląsk Wrocław vs Medyk POLOmarket Konin 3:0 (Oliwia Krysman 23, Katarzyna Białoszewska 77, Aleksandra Dudziak 88′)

9. kolejka – 29/30.10.2022

  • Medyk POLOmarket Konin vs Czarni Antrans Sosnowiec 1:1 (Anna Gawrońska 41′ – Zuzanna Witek 53’)
  • AZS UJ Kraków vs WKS Śląsk Wrocław 1:0 (Julia Mordel 52′)
  • GKS GieKSa Katowice vs TME UKS SMS Łódź 3:0 (Klaudia Maciążka 23′, Patrycja Kozarzewska 62′, Yurina Enjō 81’sam)
  • Pogoń Szczecin vs Pogoń DEKPOL Tczew 4:0 (Emilia Zdunek 32′ 74′, Weronika Szymaszek 80′, Malwina Szcześniak 90′)
  • GKS Górnik Łęczna vs HydroTruck Radom 8:1 (Klaudia Miłek 9′ 11′ 71′, Kinga Bużan 14′, Oliwia Rapacka 21′, Klaudia Fabová 44′ 51′, Dominik Dereń 57′ – Aleksandra Bieryło 60′)
  • AP Orlen Gdańsk vs Sportis KKP Bydgoszcz  1:1 (Zuzanna Grzywiński 5 – Aleksandra Sudyk 22′)

10. kolejka – 5.11.2022

  • Czarni Antrans Sosnowiec vs Sportis KKP Bydgoszcz 0:1 (Aleksandra Stasiak 32′)
  • HydroTruck Radom vs AP Orlen Gdańsk 2:5 (Amelia Chmura 86′, Federica Dall’Ara 90’k – Julia Formela 27′, Kim Sanford 51′ 94’k, Gabriela Zimecka 64′, Angelika Kołodziejek 69′)
  • Pogoń DEKPOL Tczew vs GKS Górnik Łęczna 3:4 (Katarzyna Nowak 26′ k, Kinga Ejzel 32′, Julia Jędrzejewska 54′ – Klaudia Lefeld 2′, Anna Zając 36′, Klaudia Miłek 40′, 75’k)
  • TME UKS SMS Łódź vs Pogoń Szczecin 1:0 (Dominika Kopińska 65′)
  • WKS Śląsk Wrocław vs GKS GieKSa Katowice 1:3 (Marcelina Buś 53′ – Nicola Brzęczek 46′, Amelia Bińkowska 71′ 81′)
  • Medyk POLOmarket Konin vs AZS UJ Kraków 3:3 (Anna Gawrońska 28’k, Grigoría Poulíou 56′, Karlina Milkson 78′ – Julia Dyśkowska 45′, Aleksandra Pleban 53′, Anna Zapała 64′)

11. kolejka – 19/20.11.2022

  • AZS UJ Kraków vs Czarni Antrans Sosnowiec 1:1 (Aleksandra Pleban 91′ – Nađa Stanović 87’k)
  • GKS GieKSa Katowice vs Medyk POLOmarket Konin 2:1 (Marlena Hajduk 26’k, Amelia Bińkowska 40′ – Karlīna Miksone 22′)
  • Pogon Szczecin vs WKS Śląsk Wrocław  przełożony z powodu złego stanu boiska
  • GKS Górnik Łęczna vs TME UKS SMS Łódź 5:2 (Klaudia Miłek 20’k 35’k 82′, Anna Zając 58′, Oliwia Rapacka 76′ – Wiktoria Zieniewicz 5, Dominika Kopińska 47′)
  • AP Orlen Gdańsk vs Pogoń DEKPOL Tczew  przełożony z powodu złego stanu boiska
  • Sportis KKP Bydgoszcz vs HydroTruck Radom 2:1 (Majda 54′ 82′ – Federica Dall’Ara 2′)

 


12. kolejka – 


13. kolejka – 


14. kolejka – 


15. kolejka –


16. kolejka – 


17. kolejka – 


18. kolejka – 


19. kolejka – 


20. kolejka – 


21. kolejka – 


22. kolejka – 

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: