PUCHAR POLSKI
1/4 finału Pucharu Polski
27 kwietnia 2022
- BTS Rekord Bielsko-Biała vs WKS Śląsk Wrocław
- Pogoń Gościeniec nad Wisłą II Tczew vs KKS Czarni Antrans Sosnowiec
- Stomilanki Olsztyn vs TME UKS SMS Łódź
- Respekt Myślenice vs Medyk POLOmarket Konin
Pary 1/8 finału
16 marca 2022
- KKS Czarni Antrans Sosnowiec vs AZS UJ Kraków 2:0
- Medyk II Konin vs Stomilanki Olsztyn 0:2
- Respekt Myślenice vs Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1:0
- Skra Częstochowa vs Medyk POLOmarket Konin 0:3
- Stomil Olsztyn vs BTS Rekord Bielsko-Biała 1:2
- Polonia Środa Wlkp. vs TME UKS SMS Łódź 1:4
- Śląsk Wrocław vs Sportis KKP Bydgoszcz 3:0
- Pogoń II Tczew vs Czarni II Sosnowiec 4:2
Pary 1/16 finału
20 listopada
sobota – 20.11.2021
- GKS Górnik II Łęczna vs Medyk POLOmarket Konin 0:3
- SWD Wodzisław Śl. vs Rekord Bielsko-Biała 2:3
- Czarni II Sosnowiec vs SMS III Łódź 6:2
- Stomilanki Olsztyn vs AP LOTOS Gdańsk 2:1 pd
- Stomil Olsztyn vs Podgórze Kraków 3:1
- Pogoń II Tczew vs Stilon Gorzów Wlkp. 6:0
- Respekt Myślenice vs TS ROW Rybnik 1:1 k 4:3 pd
- Pogoń Zduńska Wola vs Skra Częstochowa 0:1
- Bielawianka Bielawa vs Śląsk Wrocław 0:7
- Legia Soccer Schools vs AZS UJ Kraków 1:9
- Unia Lublin vs Polonia Środa Wlkp. 0:1
- Arini Resovia Rzeszów vs TME UKS SMS Łódź 0:4
- Marcus Gdynia vs Sportis KKP Bydgoszcz 0:5
niedziela – 21.11.2021
- Resovia II Rzeszów vs Medyk II Konin 1:2 pd
- GSS Grodzisk Wlkp. vs Ostrovia Ostrów Wlkp. 0:3
sobota – 4.12.2021
- 16:00 GKS Górnik Łęczna vs Czarni Antrans Sosnowiec 1:2
1/32 finału PUCHARU POLSKI
3.11.2021 (środa)
- GKS Górnik II Łęczna vs Tarnovia Tarnów 10:1
- Stomil Olsztyn vs AZS UW Warszawa 4:0
- Stomilanki Olsztyn vs Olimpia Szczecin 1:1 k. 4:1
- UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna vs AP LOTOS Gdańsk 1:7
- Stilon Gorzów Wielkopolski vs Prądniczanka Kraków 2:2 k. 4:3
- Ślęza Wrocław vs TME UKS SMS Łódź 0:2
- KSZO Ostrowiec Świętokrzyski vs KKS Czarni Antrans Sosnowiec 0:10
- Pogoń Dekpol Tczew vs Medyk POLOmarket Konin 0:10
- KSP Kielce vs Bielawianka Bielawa 0:4
- Pogoń Zduńska Wola vs Rolnik Głogówek 6:2
- Unifreeze Górzno vs Respekt Myślenice 1:3
- Juna Trans Stare Oborzyska vs SWD Wodzisław Śląski 0:4
- Ostrovia Ostrów Wielkopolski vs WKS Śląsk II Wrocław 4:2
- Włókniarz Białystok vs Resovia Rzeszów 0:6
- LUKS Ziemia Lubińska vs GSS Grodzisk Wielkopolski 1:5
- Podgórze Kraków vs Sokół Kolbuszowa Dolna 3:1
- Skra Częstochowa vs Hydrotruck Radom 3:1
- Pomorzanin Toruń vs WKS Śląsk Wrocław 0:8
- Warta Gorzów Wielkopolski vs AZS UJ Kraków 0:7
- WAP Włocławek vs GKS Górnik Łęczna 1:6
- Loczki Wyszków vs Marcus Gdynia 0:4
- Włókniarz Konstantynów Łódzki vs Medyk II Konin 1:1 k 0:3
- KS Raszyn vs Sportis KKP Bydgoszcz 0:8
- Unia Opole vs Unia Lublin 0:1
- LFA Szczecin vs Czarni II Sosnowiec 0:5
- UKS SMS III Łódź vs Praga Warszawa 9:1
- Legia Soccer Schools vs Ekosport Białystok 4:0
- Wanda Kraków vs Polonia Środa Wielkopolska 0:4
- Resovia II Rzeszów vs UKS SMS II Łódź 5:1
- Dąb Zabierzów Bocheński vs TS ROW Rybnik 0:3
- Pogoń II Tczew vs Ząbkovia Ząbki 5:3
- Rekord Bielsko-Biała vs GKS Katowice 2:2 k 4:2
KALENDARZ ROZGRYWEK
- 1/32 finału – 3.11.2021 r.
- 1/16 finału – 20.11.2021 r.
- 1/8 finału – 16.03.2022 r.
- 1/4 finału – 2022 r.
- 1/2 finału – 2022 r.
- FINAŁ – 2022 r.
NAGRODY FINANSOWE
- zdobywca PP na szczeblu WZPN – 5000 PLN netto
- drużyny wyeliminowane w III etapie – 8000 PLN netto
- drużyny wyeliminowane w 1/8 finału – 10 000 PLN netto
- drużyny wyeliminowane w 1/4 finału – 25 000 PLN netto
- drużyny wyeliminowane w 1/2 finału – 50 000 PLN netto
- finalista PP – 100 000 PLN netto;
- zdobywca PP – 400 000 PLN netto.