1/8 finału   – 17 marca 2021

    • MKS Tarnovia Tarnów vs  TS ROW Rybnik
    • KKS Czarni Sosnowiec vs AZS UJ Kraków
    • GKS Katowice vs WKS Śląsk Wrocław
    • Medyk II Konin vs BTS Rekord Bielsko-Biała
    • Respekt Myślenice vs Sportis KKP Bydgoszcz
    • TME UKS SMS Łódź vs Medyk POLOmarket Konin
    • Stomilanki II Olsztyn vs GKS  Górnik Łęczna
    • Unifreeze Górzno vs UKS 3 Staszkówka Jelna

 


1/16 finału PUCHARU POLSKI  (18/19.11.2020 )

  • Hydrotruck Radom – BTS Rekord Bielsko-Biała 1:2
  • KS Skra Częstochowa – KKS Czarni Sosnowiec 0:5
  • Respekt Myślenice – UKS SMS III Łódź 3:0
  • KKPK Medyk II Konin – KSP Kielce 2:2 k. 4:3
  • KKP Stomilanki II Olsztyn – TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 3:0
  • UKS SMS II Łódź – TME UKS SMS Łódź 0:1
  • KKS Czarni II Sosnowiec – GKS Katowice 0:5
  • UKS 3 Staszkówka Jelna – KS Polonia Środa Wlkp. 3:0
  • UKS OLIMP Loczki Wyszków – MKS Tarnovia Tarnów 0:4
  • KS Bronowianka Kraków – KKPK Medyk POLOmarket Konin 0:6
  • KKP Noteć Inowrocław – KS Unifreeze Górzno 1:7
  • CWKS Resovia Rzeszów – WKS Śląsk Wrocław 2:5 pd
  • KS Juna-Trans Stare Oborzyska – AZS UJ Kraków 0:5
  • Sportis KKP Bydgoszcz – AP Lotos Gdańsk 3:2
  • PKS Piastovia Piastów – TS ROW Rybnik 0:4
  •  KS Unia Opole – GKS Górnik Łęczna 0:10

 


II runda Pucharu Polski 

  • SWD Wodzisław Śląski vs GKS Górnik Łęczna  0:4
  • AP LOTOS Gdańsk vs Rolnik Głogówek  5:1
  • Bronowianka Kraków vs WKS Śląsk II Wrocław 2:1
  • Sokół Kolbuszowa Dolna vs UKS 3 Staszkówka Jelna 2:3
  • KS Raszyn vs Piastovia Piastów  2:3
  • GKS Górnik II Łęczna vs UKS SMS II Łódź 0:2
  • WAP Włocławek vs GKS Katowice 1:7
  • Junatrans Stare Oborzyska vs Bielawianka Bielawa 3:1
  • Praga Warszawa vs Sportis KKP Bydgoszcz 0:6
  • Praga II Warszawa vs Tarnovia Tarnów 3:6
  • Sparta Daleszyce vs Czarni Sosnowiec 0:3 vo
  • Unia Opole vs Pogoń Dekpol Tczew 3:2
  • Olimpia II Szczecin vs Respekt Myślenice  1:3
  • Ząbkovia Ząbki vs WKS Śląsk Wrocław  2:3
  • Kotwica Kołobrzeg vs AZS UJ Kraków  0:6
  • Widok Lublin vs Resovia Rzeszów 0:2
  • AZS UW Warszawa vs TME UKS SMS Łódź 0:11
  • Hetmanki Włoszczowa vs Unifreeze Górzno 1:7
  • Prądniczanka Kraków vs Skra Częstochowa 0:1 pd
  • Stomilanki Olsztyn vs Rekord Bielsko-Biała  0:2
  • KSP Kielce vs GSS Grodzisk Wielkopolski 2:0
  • Resovia II Rzeszów vs Hydrotruck Radom  0:4
  • Stilon Gorzów Wielkopolski vs Włókniarz Białystok 6:1
  • Rysy Bukowina Tatrzańska vs Loczki Wyszków 0:3
  • Pogoń II Tczew vs Czarni II Sosnowiec 0:5
  • Wanda Kraków vs Medyk II Konin 2:3
  • Ostrovia Ostrów Wielkopolski vs UKS SMS III Łódź  3:4
  • Stomilanki II Olsztyn vs LUKS Ziemia Lubińska  9:0
  • Forty Piątnica vs Polonia Środa Wielkopolska  0:8
  • Medyk POLOmarket Konin vs MKS Olimpia Szczecin  3:1
  • Pogoń Zduńska Wola vs TS ROW Rybnik  0:4
  • Noteć Inowrocław vs Ślęza Wrocław  2:0