PIERWSZA LIGA
miejsce | klub | rozegrane spotkania | zdobyte punkty | bilans bramkowy |
---|---|---|---|---|
1 | HydroTruck Radom | 22 | 48 | 65-33 |
2 | Pogoń Dekpol Tczew | 22 | 46 | 80-39 |
3 | Resovia Rzeszów | 22 | 45 | 51-23 |
4 | Stomilanki Olsztyn | 22 | 44 | 64-32 |
5 | SWD Wodzisław Śląski | 22 | 43 | 58-34 |
6 | Polonia Środa Wielkopolska | 22 | 35 | 49-30 |
7 | UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | 22 | 30 | 47-54 |
8 | Skra Częstochowa | 22 | 29 | 33-40 |
9 | UKS SMS II Łódź | 22 | 19 | 40-53 |
10 | Ząbkovia Ząbki | 22 | 17 | 34-76 |
11 | TS ROW Rybnik | 22 | 15 | 43-71 |
12 | Rolnik Głogówek | 22 | 9 | 34-113 |
Kolejka 1 – 14/15 sierpnia |
Polonia Środa Wielkopolska | – | Rolnik Głogówek | 7:2 |
Skra Częstochowa | – | Resovia Rzeszów | 0:2 |
Ząbkovia Ząbki | – | Pogoń Dekpol Tczew | 2:4 |
UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | – | HydroTruck Radom | 5:4 |
SWD Wodzisław Śląski | – | UKS SMS II Łódź | 5:3 |
TS ROW Rybnik | – | Stomilanki Olsztyn | 4:5 |
Kolejka 2 – 21/22 sierpnia |
Rolnik Głogówek | – | Stomilanki Olsztyn | 2:7 |
UKS SMS II Łódź | – | TS ROW Rybnik | 3:2 |
HydroTruck Radom | – | SWD Wodzisław Śląski | 3:2 |
Pogoń Dekpol Tczew | – | UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | 3:3 |
Resovia Rzeszów | – | Ząbkovia Ząbki | 1:2 |
Polonia Środa Wielkopolska | – | Skra Częstochowa | 3:2 |
Kolejka 3 – 28/29 sierpnia |
Skra Częstochowa | – | Rolnik Głogówek | 3:0 |
Ząbkovia Ząbki | – | Polonia Środa Wielkopolska | 0:3 |
UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | – | Resovia Rzeszów | 1:2 |
SWD Wodzisław Śląski | – | Pogoń Dekpol Tczew | 3:2 |
TS ROW Rybnik | – | HydroTruck Radom | 4:4 |
Stomilanki Olsztyn | – | UKS SMS II Łódź | 0:3 |
Kolejka 4 – 4/5 września |
Rolnik Głogówek | – | UKS SMS II Łódź | 0:4 |
HydroTruck Radom | – | Stomilanki Olsztyn | 2:0 |
Pogoń Dekpol Tczew | – | TS ROW Rybnik | 5:4 |
Resovia Rzeszów | – | SWD Wodzisław Śląski | 1:2 |
Polonia Środa Wielkopolska | – | UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | 4:0 |
Skra Częstochowa | – | Ząbkovia Ząbki | 4:2 |
Kolejka 5 – 11/12 września |
Ząbkovia Ząbki | – | Rolnik Głogówek | 4:1 |
UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | – | Skra Częstochowa | 3:1 |
SWD Wodzisław Śląski | – | Polonia Środa Wielkopolska | 3:1 |
TS ROW Rybnik | – | Resovia Rzeszów | 1:2 |
Stomilanki Olsztyn | – | Pogoń Dekpol Tczew | 4:2 |
UKS SMS II Łódź | – | HydroTruck Radom | 1:5 |
Kolejka 6 – 25/26 września |
Rolnik Głogówek | – | HydroTruck Radom | 6:1 |
Pogoń Dekpol Tczew | – | UKS SMS II Łódź | 5:0 |
Resovia Rzeszów | – | Stomilanki Olsztyn | 3:1 |
Polonia Środa Wielkopolska | – | TS ROW Rybnik | 4:1 |
Skra Częstochowa | – | SWD Wodzisław Śląski | 2:1 |
Ząbkovia Ząbki | – | UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | 0:1 |
Kolejka 7 – 2/3 października |
UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | – | Rolnik Głogówek | 4:1 |
SWD Wodzisław Śląski | – | Ząbkovia Ząbki | 2:0 |
TS ROW Rybnik | – | Skra Częstochowa | 1:2 |
Stomilanki Olsztyn | – | Polonia Środa Wielkopolska | 2:0 |
UKS SMS II Łódź | – | Resovia Rzeszów | 2:1 |
HydroTruck Radom | – | Pogoń Dekpol Tczew | 3:1 |
Kolejka 8 – 9/10 października |
Rolnik Głogówek | – | Pogoń Dekpol Tczew | 2:10 |
Resovia Rzeszów | – | HydroTruck Radom | 3:1 |
Polonia Środa Wielkopolska | – | UKS SMS II Łódź | 4:0 |
Skra Częstochowa | – | Stomilanki Olsztyn | 1:3 |
Ząbkovia Ząbki | – | TS ROW Rybnik | 1:2 |
UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | – | SWD Wodzisław Śląski | 2:3 |
Kolejka 9 – 30/31 października |
SWD Wodzisław Śląski | – | Rolnik Głogówek | 3:1 |
TS ROW Rybnik | – | UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | 2:6 |
Stomilanki Olsztyn | – | Ząbkovia Ząbki | 4:0 |
UKS SMS II Łódź | – | Skra Częstochowa | 1:2 |
HydroTruck Radom | – | Polonia Środa Wielkopolska | 1:1 |
Pogoń Dekpol Tczew | – | Resovia Rzeszów | 2:1 |
Kolejka 10 – 6/7 listopada |
Rolnik Głogówek | – | Resovia Rzeszów | 1:6 |
Polonia Środa Wielkopolska | – | Pogoń Dekpol Tczew | 1:2 |
Skra Częstochowa | – | HydroTruck Radom | 1:2 |
Ząbkovia Ząbki | – | UKS SMS II Łódź | 2:2 |
UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | – | Stomilanki Olsztyn | 1:3 |
SWD Wodzisław Śląski | – | TS ROW Rybnik | 3:0 |
Kolejka 11 – 13/14 listopada |
TS ROW Rybnik | – | Rolnik Głogówek | 6:0 |
Stomilanki Olsztyn | – | SWD Wodzisław Śląski | 1:3 |
UKS SMS II Łódź | – | UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | 3:3 |
HydroTruck Radom | – | Ząbkovia Ząbki | 2:1 |
Pogoń Dekpol Tczew | – | Skra Częstochowa | 1:0 |
Resovia Rzeszów | – | Polonia Środa Wielkopolska | 3:0 |
Kolejka 12 – 5/6.03.2022 r. |
Rolnik Głogówek | – | Polonia Środa Wielkopolska | 1:2 |
Resovia Rzeszów | – | Skra Częstochowa | 6:0 |
Pogoń Dekpol Tczew | – | Ząbkovia Ząbki | 10:1 |
HydroTruck Radom | – | UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | 4:0 |
UKS SMS II Łódź | – | SWD Wodzisław Śląski | 0:3 |
Stomilanki Olsztyn | – | TS ROW Rybnik | 6:0 |
Kolejka 13 – 12/13.03.2022 r. |
Stomilanki Olsztyn | – | Rolnik Głogówek | |
TS ROW Rybnik | – | UKS SMS II Łódź | |
SWD Wodzisław Śląski | – | HydroTruck Radom | |
UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | – | Pogoń Dekpol Tczew | |
Ząbkovia Ząbki | – | Resovia Rzeszów | |
Skra Częstochowa | – | Polonia Środa Wielkopolska |
Kolejka 14 – 19/20.03.2022 r. |
Rolnik Głogówek | – | Skra Częstochowa | |
Polonia Środa Wielkopolska | – | Ząbkovia Ząbki | |
Resovia Rzeszów | – | UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | |
Pogoń Dekpol Tczew | – | SWD Wodzisław Śląski | |
HydroTruck Radom | – | TS ROW Rybnik | |
UKS SMS II Łódź | – | Stomilanki Olsztyn |
Kolejka 15 – 26/27.03.2022 r. |
UKS SMS II Łódź | – | Rolnik Głogówek | |
Stomilanki Olsztyn | – | HydroTruck Radom | |
TS ROW Rybnik | – | Pogoń Dekpol Tczew | |
SWD Wodzisław Śląski | – | Resovia Rzeszów | |
UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | – | Polonia Środa Wielkopolska | |
Ząbkovia Ząbki | – | Skra Częstochowa |
Kolejka 16 – 23/24.04.2022 r. |
Rolnik Głogówek | – | Ząbkovia Ząbki | |
Skra Częstochowa | – | UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | |
Polonia Środa Wielkopolska | – | SWD Wodzisław Śląski | |
Resovia Rzeszów | – | TS ROW Rybnik | |
Pogoń Dekpol Tczew | – | Stomilanki Olsztyn | |
HydroTruck Radom | – | UKS SMS II Łódź |
Kolejka 17 – 30.04/1.05.2022 r. |
Hydrotruck Radom | – | Rolnik Głogówek | |
UKS SMS II Łódź | – | Pogoń Dekpol Tczew | |
Stomilanki Olsztyn | – | Resovia Rzeszów | |
TS ROW Rybnik | – | Polonia Środa Wielkopolska | |
SWD Wodzisław Śląski | – | Skra Częstochowa | |
UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | – | Ząbkovia Ząbki |
Kolejka 18 – 7/8.05.2022 r. |
Rolnik Głogówek | – | UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | |
Ząbkovia Ząbki | – | SWD Wodzisław Śląski | |
Skra Częstochowa | – | TS ROW Rybnik | |
Polonia Środa Wielkopolska | – | Stomilanki Olsztyn | |
Resovia Rzeszów | – | UKS SMS II Łódź | |
Pogoń Dekpol Tczew | – | HydroTruck Radom |
Kolejka 19 – 14/15.05.2022 r. |
Pogoń Dekpol Tczew | – | Rolnik Głogówek | |
HydroTruck Radom | – | Resovia Rzeszów | |
UKS SMS II Łódź | – | Polonia Środa Wielkopolska | |
Stomilanki Olsztyn | – | Skra Częstochowa | |
TS ROW Rybnik | – | Ząbkovia Ząbki | |
SWD Wodzisław Śląski | – | UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna |
Kolejka 20 – 21.05.2022 r. |
Rolnik Głogówek | – | SWD Wodzisław Śląski | |
UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | – | TS ROW Rybnik | |
Ząbkovia Ząbki | – | Stomilanki Olsztyn | |
Skra Częstochowa | – | UKS SMS II Łódź | |
Polonia Środa Wielkopolska | – | HydroTruck Radom | |
Resovia Rzeszów | – | Pogoń Dekpol Tczew |
Kolejka 21 – 28.05.2022 r. |
Resovia Rzeszów | – | Rolnik Głogówek | |
Pogoń Dekpol Tczew | – | Polonia Środa Wielkopolska | |
HydroTruck Radom | – | Skra Częstochowa | |
UKS SMS II Łódź | – | Ząbkovia Ząbki | |
Stomilanki Olsztyn | – | UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | |
TS ROW Rybnik | – | SWD Wodzisław Śląski |
Kolejka 22 – 4.06.2022 r. |
Rolnik Głogówek | – | TS ROW Rybnik | |
SWD Wodzisław Śląski | – | Stomilanki Olsztyn | |
UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | – | UKS SMS II Łódź | |
Ząbkovia Ząbki | – | HydroTruck Radom | |
Skra Częstochowa | – | Pogoń Dekpol Tczew | |
Polonia Środa Wielkopolska | – | Resovia Rzeszów |