klub rozegrane
spotkania
zdobyte
punkty
bilans
bramkowy
zwycięstwaremisy porażki
12KKP Rem Marco Bydgoszcz300:16003
1Medyk Konin 3917:3300
2AZS UJ Kraków3913:1300
3GKS GieKSa Katowice3710:5210
4MKS Olimpia Szczecin367:9201
5Czarni Sosnowiec243:2110
6GKS Górnik Łęczna 136:0100
7AZS PWSZ Wałbrzych335:6102
8AZS Wrocław 337:11102
9TME GROT SMS Łódź 236:3101
10TS Mitech Żywiec 301:9003
11Rolnik Głogówek303:20003
1. kolejka – 3/4 sierpnia

Mitech Żywiec 0-1 MKS Olimpia Szczecin CZYTAJ WIĘCEJ
 
GKS GieKSa Katowice 1-1 Czarni Sosnowiec CZYTAJ WIĘCEJ
 
GKS Górnik Łęczna TME GROT SMS Łódź  
przełożony ze względu udziału Górniczek w Lidze Mistrzyń
AZS PWSZ Wałbrzych 2-4 Medyk Konin CZYTAJ WIĘCEJ
 
Rolnik Głogówek 1-3 AZS UJ Kraków CZYTAJ WIĘCEJ
 
KKP Rem Marco Bydgoszcz 0-5 AZS Wrocław CZYTAJ WIĘCEJ
 
2. kolejka – 10/11 sierpnia
MKS Olimpia Szczecin 3-2 AZS Wrocław CZYTAJ WIĘCEJ
AZS UJ Kraków 7-0 KKP Rem Marco Bydgoszcz CZYTAJ WIĘCEJ
Medyk Konin 9-1 Rolnik Głogówek CZYTAJ WIĘCEJ
TME GROT SMS Łódź 0-2 AZS PWSZ Wałbrzych CZYTAJ WIĘCEJ
Czarni Sosnowiec GKS Górnik Łęczna przełożony ze względu udziału

Górniczek w Lidze Mistrzyń

TS Mitech Żywiec 1-2 GKS GieKSa Katowice CZYTAJ WIĘCEJ
 
3. kolejka – 17/18 sierpnia
GKS GieKSa Katowice 7-3 MKS Olimpia Szczecin CZYTAJ WIĘCEJ
GKS Górnik Łęczna 6-0 TS Mitech Żywiec CZYTAJ WIĘCEJ
AZS PWSZ Wałbrzych 1-2 Czarni Sosnowiec CZYTAJ WIĘCEJ
Rolnik Głogówek 1-6 TME GROT SMS Łódź CZYTAJ WIĘCEJ
KKP Rem Marco Bydgoszcz 0-4 Medyk Konin CZYTAJ WIĘCEJ
AZS Wrocław 0-3 AZS UJ Kraków CZYTAJ WIĘCEJ
4. kolejka – 24/25 sierpnia
MKS Olimpia Szczecin AZS UJ Kraków  
Medyk Konin AZS Wrocław  
TME GROT SMS Łódź KKP Rem Marco Bydgoszcz  
Czarni Sosnowiec Rolnik Głogówek  
Mitech Żywiec AZS PWSZ Wałbrzych  
GKS GieKSa Katowice GKS Górnik Łęczna  
5. kolejka – 7/8 września
GKS Górnik Łęczna MKS Olimpia Szczecin  
AZS PWSZ Wałbrzych GKS GieKSa Katowice  
Rolnik Głogówek TS Mitech Żywiec  
KKP Rem Marco Bydgoszcz Czarni Sosnowiec  
AZS Wrocław TME GROT SMS Łódź  
AZS UJ Kraków Medyk Konin  
6. kolejka – 14/15 września
MKS Olimpia Szczecin Medyk Konin  
TME GROT SMS Łódź AZS UJ Kraków  
Czarni Sosnowiec AZS Wrocław  
TS Mitech Żywiec KKP Rem Marco Bydgoszcz  
GKS GieKSa Katowice Rolnik Głogówek  
GKS Górnik Łęczna AZS PWSZ Wałbrzych  
7. kolejka – 21/22 września
AZS PWSZ Wałbrzych MSK Olimpia Szczecin  
Rolnik Głogówek GKS Górnik Łęczna  
KKP Rem Marco Bydgoszcz GKS GieKSa Katowice  
AZS Wrocław TS Mitech Żywiec  
AZS UJ Kraków Czarni Sosnowiec  
Medyk Konin TME GROT SMS Łódź  
8. kolejka – 12/13 października
MKS Olimpia Szczecin TME GROT SMS Łódź  
Czarni Sosnowiec Medyk Konin  
TS Mitech Żywiec AZS UJ Kraków  
GKS GieKSa Katowice AZS Wrocław  
GKS Górnik Łęczna KKP Rem Marco Bydgoszcz  
AZS PWSZ Wałbrzych Rolnik Głogówek  
9. kolejka – 19/20 października
Rolnik Głogówek MKS Olimpia Szczecin  
KKP Rem Marco Bydgoszcz AZS PWSZ Wałbrzych  
AZS Wrocław GKS Górnik Łęczna  
AZS UJ Kraków GKS GieKSa Katowice  
Medyk Konin TS Mitech Żywiec  
TME GROT SMS Łódź Czarni Sosnowiec  
10. kolejka – 26/27 października
MKS Olimpia Szczecin Czarni Sosnowiec  
TS Mitech Żywiec TME GROT SMS Łódź  
GKS GieKSa Katowice Medyk Konin  
GKS Górnik Łęczna AZS UJ Kraków  
AZS PWSZ Wałbrzych AZS Wrocław  
Rolnik Głogówek KKP Rem Marco Bydgoszcz  
11. kolejka  – 16/17 listopada
KKP Rem Marco Bydgoszcz MKS Olimpia Szczecin  
AZS Wrocław Rolnik Głogówek  
AZS UJ Kraków AZS PWSZ Wałbrzych  
Medyk Konin GKS Górnik Łęczna  
TME GROT SMS Łódź GKS GieKSa Katowice  
Czarni Sosnowiec TS Mitech Żywiec  
12. kolejka
MKS Olimpia Szczecin TS Mitech Żywiec  
Czarni Sosnowiec GKS GieKSa Katowice  
TME GROT SMS Łódź GKS Górnik Łęczna  
Medyk Konin AZS PWSZ Wałbrzych  
AZS UJ Kraków Rolnik Głogówek  
AZS Wrocław KKP Rem Marco Bydgoszcz  
13. kolejka
AZS Wrocław MKS Olimpia Szczecin  
KKP Rem Marco Bydgoszcz AZS UJ Kraków  
Rolnik Głogówek Medyk Konin  
AZS PWSZ Wałbrzych TME GROT SMS Łódź  
GKS Górnik Łęczna Czarni Sosnowiec  
GKS GieKSa Katowice TS Mitech Żywiec  
14. kolejka
MKS Olimpia Szczecin GKS GieKSa Katowice  
TS Mitech Żywiec GKS Górnik Łęczna  
Czarni Sosnowiec AZS PWSZ Wałbrzych  
TME GROT SMS Łódź Rolnik Głogówek  
Medyk Konin KKP Rem Marco Bydgoszcz  
AZS UJ Kraków AZS Wrocław  
15. kolejka
AZS UJ Kraków MKS Olimpia Szczecin  
AZS Wrocław Medyk Konin  
KKP Rem Marco Bydgoszcz TME GROT SMS Łódź  
Rolnik Głogówek Czarni Sosnowiec  
AZS PWSZ Wałbrzych TS Mitech Żywiec  
GKS Górnik Łęczna GKS GieKSa Katowice  
16. kolejka
MKS Olimpia Szczecin GKS Górnik Łęczna  
GKS GieKSa Katowice AZS PWSZ Wałbrzych  
TS Mitech Żywiec Rolnik Głogówek  
Czarni Sosnowiec KKP Rem Marco Bydgoszcz  
TME GROT SMS Łódź AZS Wrocław  
Medyk Konin AZS UJ Kraków  
17. kolejka
Medyk Konin MKS Olimpia Szczecin  
AZS UJ Kraków TME GROT SMS Łódź  
AZS Wrocław Czarni Sosnowiec  
KKP Rem Marco Bydgoszcz TS Mitech Żywiec  
Rolnik Głogóweek GKS GieKSa Katowice  
AZS PWSZ Wałbrzych GKS Górnik Łęczna  
18. kolejka
MKS Olimpia Szczecin AZS PWSZ Wałbrzych  
GKS Górnik Łęczna Rolnik Głogówek  
GKS GieKSa Katowice KKP Rem Marco Bydgoszcz  
TS Mitech Żywiec AZS Wrocław  
Czarni Sosnowiec AZS UJ Kraków  
TME GROT SMS Łódź Medyk Konin  
19. kolejka
TME GROT SMS Łódź MKS Olimpia Szczecin  
Medyk Konin Czarni Sosnowiec  
AZS UJ Kraków TS Mitech Żywiec  
AZS Wrocław GKS GieKSa Katowice  
KKP Rem Marco Bydgoszcz GKS Górnik Łęczna  
Rolnik Głogówek AZS PWSZ Wałbrzych  
20. kolejka
MKS Olimpia Szczecin Rolnik Głogówek  
AZS PWSZ Wałbrzych KKP Rem Marco Bydgoszcz  
GKS Górnik Łęczna AZS Wrocław  
GKS GieKSa Katowice AZS UJ Kraków  
TS Mitech Żywiec Medyk Konin  
Czarni Sosnowiec TME GROT SMS Łódź  
21. kolejka
Czarni Sosnowiec MKS Olimpia Szczecin  
TME GROT SMS Łódź TS Mitech Żywiec  
Medyk Konin GKS GieKSa Katowice  
AZS UJ Kraków GKS Górnik Łęczna  
AZS Wrocław AZS PWSZ Wałbrzych  
KKP Rem Marco Bydgoszcz Rolnik Głogówek  
22. kolejka
MKS Olimpia Szczecin KKP Rem Marco Bydgoszcz  
Rolnik Głogówek AZS Wrocław  
AZS PWSZ Wałbrzych AZS UJ Kraków  
GKS Górnik Łęczna Medyk Konin  
GKS GieKSa Katowice TME GROT SMS Łódź  
TS Mitech Żywiec Czarni Sosnowiec

 

Ekstraliga