GRUPA A

1. kolejka – 13 marca 2018 (obligatoryjnie)

  • UKS Orzeł 2010 Wałcz – MKS Olimpia Szczecin
  • KKPK Medyk Konin – MUKS 11 Zielona Góra
  • TKKF Stilon Gorzów Wlkp. – MKS ProFan Gościnino
  • KS Sztorm AWFiS Gdańsk – AZS PWSZ Konin

2. kolejka – 24/25 marca 2018

  • MKS Olimpia Szczecin – AZS PWSZ Konin
  • MKS ProFan Gościnino – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
  • MUKS 11 Zielona Góra – TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
  • UKS Orzeł 2010 Wałcz – KKPK Medyk Konin

3. kolejka – 3 kwietnia 2018

  • MKS Olimpia Szczecin – AZS PWSZ Konin
  • MKS ProFan Gościnino – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
  • MUKS 11 Zielona Góra – TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
  • UKS Orzeł 2010 Wałcz – KKPK Medyk Konin

4. kolejka – 14/15 kwietnia 2018

  • MKS Olimpia Szczecin – MKS ProFan Gościnino
  • MUKS 11 Zielona Góra – AZS PWSZ Konin
  • UKS Orzeł 2010 Wałcz – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
  • KKPK Medyk Konin – TKKF Stilon Gorzów Wlkp.

5. kolejka – 22 kwietnia 2018

  • TKKF Stilon Gorzów Wlkp. – MKS Olimpia Szczecin
  • KS Sztorm AWFiS Gdańsk – KKPK Medyk Konin
  • AZS PWSZ Konin – UKS Orzeł 2010 Wałcz
  • MKS ProFan Gościnino – MUKS 11 Zielona Góra

6. kolejka – 28/29 kwietnia 2018

  • MKS Olimpia Szczecin – MUKS 11 Zielona Góra
  • UKS Orzeł 2010 Wałcz – MKS ProFan Gościnino
  • KKPK Medyk Konin – AZS PWSZ Konin
  • Stilon Gorzów Wlkp. – KS Sztorm AWFiS Gdańsk

7. kolejka – 5/6 maja 2018

  • KS Sztorm AWFiS Gdańsk – MKS Olimpia Szczecin
  • AZS PWSZ Konin – TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
  • MKS ProFan Gościnino – KKPK Medyk Konin
  • MUKS 11 Zielona Góra – UKS Orzeł 2010 Wałcz

 

GRUPA B

1. kolejka – 13 marca 2018 (obligatoryjnie)

  • AS Stomil Olsztyn – KS Włókniarz Białystok
  • LUKS Sportowa Czwórka Radom – KKP Stomilanki Olsztyn
  • UKS Ząbkovia Ząbki – UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki
  • MUKS Praga Warszawa – KS Unifreeze Górzno

2. kolejka – 24/25 marca 2018

  • KS Włókniarz Białystok – KS Unifreeze Górzno
  • UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki – MUKS Praga Warszawa
  • KKP Stomilanki Olsztyn – UKS Ząbkovia Ząbki
  • AS Stomil Olsztyn – LUKS Sportowa Czwórka Radom

3. kolejka – 3 kwietnia 2018

  • LUKS Sportowa Czwórka Radom – KS Włókniarz Białystok
  • UKS Ząbkovia Ząbki – AS Stomil Olsztyn
  • MUKS Praga Warszawa – KKP Stomilanki Olsztyn
  • KS Unifreeze Górzno – UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki

4. kolejka – 14/15 kwietnia 2018

  • KS Włókniarz Białystok – UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki
  • KKP Stomilanki Olsztyn – KS Unifreeze Górzno
  • AS Stomil Olsztyn – MUKS Praga Warszawa
  • LUKS Sportowa Czwórka Radom – UKS Ząbkovia Ząbki

5. kolejka – 22 kwietnia 2018

  • UKS Ząbkovia Ząbki – KS Włókniarz Białystok
  • MUKS Praga Warszawa – LUKS Sportowa Czwórka Radom
  • KS Unifreeze Górzno – AS Stomil Olsztyn
  • UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki – KKP Stomilanki Olsztyn

6. kolejka – 28/29 kwietnia 2018

  • KS Włókniarz Białystok – KKP Stomilanki Olsztyn
  • AS Stomil Olsztyn – UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki
  • LUKS Sportowa Czwórka Radom – KS Unifreeze Górzno
  • UKS Ząbkovia Ząbki – MUKS Praga Warszawa

7. kolejka – 5/6 maja 2018

  • MUKS Praga Warszawa – KS Włókniarz Białystok
  • KS Unifreeze Górzno – UKS Ząbkovia Ząbki
  • UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki – LUKS Sportowa Czwórka Radom
  • KKP Stomilanki Olsztyn – AS Stomil Olsztyn

 

GRUPA C

1. kolejka – 13 marca 2018 (obligatoryjnie)

  • KS SWD Wodzisław Śląski – SAP Brzeg
  • TS ROW Rybnik – KS Ślęza Wrocław
  • KS AZS Wrocław – KKS Polonia GKS Tychy
  • UKS SMS Łódź – KS Astoria Sczerców

2. kolejka – 24/25 marca 2018

  • SAP Brzeg – KS Astoria Szczerców
  • KKS Polonia GKS Tychy – UKS SMS Łódź
  • KS Ślęza Wrocław – KS AZS Wrocław
  • KS SWD Wodzisław Śląski – TS ROW Rybnik

3. kolejka – 3 kwietnia 2018

  • TS ROW Rybnik – SAP Brzeg
  • KS AZS Wrocław – KS SWD Wodzisław Śląski
  • UKS SMS Łódź – KS Ślęza Wrocław
  • KS Astoria Szczerców – KKS Polonia GKS Tychy

4. kolejka – 14/15 kwietnia 2018

  • SAP Brzeg – KKS Polonia GKS Tychy
  •  KS Ślęza Wrocław – KS Astoria Szczerców
  • KS SWD Wodzisław Śląski – UKS SMS Łódź
  • TS ROW Rybnik – KS AZS Wrocław

5. kolejka – 22 kwietnia 2018

  • KS AZS Wrocław – SAP Brzeg
  • UKS SMS Łódź – TS ROW Rybnik
  • KS Astoria Szczerców – KS SWD Wodzisław Śląski
  • KKS Polonia GKS Tychy – KS Ślęza Wrocław

6. kolejka – 28/29 kwietnia 2018

  • SAP Brzeg – KS Ślęza Wrocław
  • KS SWD Wodzisław Śląski – KKS Polonia GKS Tychy
  • TS ROW Rybnik – KS Astoria Szczerców
  • KS AZS Wrocław – UKS SMS Łódź

7. kolejka – 5/6 maja 2018

  • UKS SMS Łódź – SAP Brzeg
  • KS Astoria Szczerców – KS AZS Wrocław
  • KKS Polonia GKS Tychy – TS ROW Rybnik
  • KS Ślęza Wrocław – KS SWD Wodzisław Śląski

 

GRUPA D

1. kolejka – 13 marca 2018 (obligatoryjnie)

  • KSP Kielce – Bronowianka Kraków
  • UKS Staszkówka Jelna – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna
  • KKP Unia Lublin- Łysica Bodzentyn
  • CWKS Resovia Rzeszów – BLKS Granit Bychowa

2. kolejka – 24/25 marca 2018

  • Bronowianka Kraków – BLKS Granit Bychowa
  • Łysica Bodzentyn – CWKS Resovia Rzeszów
  • MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – KKP Unia Lublin
  • KSP Kielce – UKS Staszkówka Jelna

3. kolejka – 3 kwietnia 2018

  • UKS Staszkówka Jelna – Bronowianka Kraków
  • KKP Unia Lublin – KSP Kielce
  • CWKS Resovia Rzeszów – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna
  • BLKS Granit Bychowa – Łysica Bodzentyn

4. kolejka – 14/15 kwietnia 2018

  • Bronowianka Kraków – Łysica Bodzentyn
  • MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – BLKS Granit Bychawa
  • KSP Kielce – CWKS Resovia Rzeszów
  • UKS Staszkówka Jelna – KKP Unia Lublin

5. kolejka – 22 kwietnia 2018

  • KKP Unia Lublin – Bronowianka Kraków
  • CWKS Resovia Rzeszów – UKS Staszkówka Jelna
  • BLKS Granit Bychawa – KSP Kielce
  • Łysica Bodzentyn – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna

6. kolejka – 28/29 kwietnia 2018

  • Bronowianka Kraków – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna
  • KSP Kielce – Łysica Bodzentyn
  • UKS Staszkówka Jelna – BLKS Granit Bychawa
  • KKP Unia Lublin – CWKS Resovia Rzeszów

7. kolejka – 5/6 maja 2018

  • CWKS Resovia Rzeszów – Bronowianka Kraków
  • BLKS Granit Bychawa – KKP Unia Lublin
  • Łysica Bodzentyn – UKS Staszkówka Jelna
  • MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – KSP Kielce

 

_______________________________________________________________________________

faza grupowa :

 wystąpią w niej 32 drużyny;
 przeprowadzone zostaną systemem jednorundowym – runda wiosenna w terminach
ustalonych przez PZPN;

 do dalszych rozgrywek pucharowych awans uzyskują po 2 drużyny z każdej
grupy (A, B, C, D);
 czas gry na wszystkich etapach szczebla centralnego wynosi 2×40 minut.

_______________________________________________________________________________

Rozgrywki ćwierćfinałowe:
 wystąpi w nich 8 drużyn;
 przeprowadzone zostaną systemem pucharowym;
 pary ćwierćfinałowe utworzą zwycięzcy grup makroregionów z dolosowanymi drużynami
z drugich miejsc. Każda z par ćwierćfinałowych rozegra jedno spotkanie na neutralnym
terenie o awans do półfinału;
 każdy zwycięzca otrzyma w drodze losowania numer od 1 do 4, a do nich zostaną
dolosowane drużyny z drugich miejsc w rozgrywkach makroregionalnych;
 formalnymi gospodarzami meczów ćwierćfinałowych będą zwycięzcy grup
makroregionalnych.

• Rozgrywki półfinałowe:
 Mecze półfinałowe zostaną rozegrane według poniższego schematu:
1. Zwycięzca pary 1 – Zwycięzca pary 2
2. Zwycięzca pary 3 – Zwycięzca pary 4
 Zwycięzcy meczów półfinałowych rozegrają mecz finałowy o Mistrzostwo Polski Juniorek
Młodszych na neutralnym boisku;
 Formalny gospodarz finału zostanie wyłoniony w drodze losowania;
 Przegrani z meczów półfinałowych zdobędą tytuł II wicemistrza Polski Juniorek Młodszych.

_______________________________________________________________________________

Dla najlepszych trzech drużyn klubowych Mistrzostw
Polski Juniorek Młodszych przewidziano następujące nagrody finansowe :
– mistrz Polski Juniorek Młodszych – 20 000 PLN netto
– wicemistrz Polski Juniorek Młodszych – 12 000 PLN netto
– III-IV miejsce – po 8000 PLN netto

_______________________________________________________________________________

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych:
 1 miejsce – Mistrz Polski Juniorek Młodszych U-16
 2 miejsce – Wicemistrz Polski Juniorek Młodszych U-16
 3 miejsce – II Wicemistrz Polski Juniorek Młodszych U-16 (przegrani z meczów
półfinałowych)
 Przegrani w meczach ćwierćfinałowych MPJM miejsca 5-8
 Miejsca 3 i 4 w MLJM 9-16
 Miejsca 5 i 6 w MLJM 17-24
 Miejsca 7 i 8 w MLJM 25-32