Kolejka 1 – 26-27 sierpnia

UKS Bierutów pauza
Kolektyw Radwanice Piast Nowa Ruda
Polonia Środa Śląska AZS III Wrocław
Ślęza Wrocław Chrobry Głogów
Polonia Świdnica Akademia Orlik Jelenia Góra
Ziemia Lubińska Czerniec KKS Jelenia Góra
KS Oława Sukces Gmina Oleśnica
 

 Kolejka 2 – 2-3 września

pauza Sukces Gmina Oleśnica
KKS Jelenia Góra KS Oława
Akademia Orlik Jelenia Góra Ziemia Lubińska Czerniec
Chrobry Głogów Polonia Świdnica
AZS III Wrocław Ślęza Wrocław
Piast Nowa Ruda Polonia Środa Śląska
UKS Bierutów Kolektyw Radwanice
 

 Kolejka 3 – 9-10 września

Kolektyw Radwanice pauza
Polonia Środa Śląska UKS Bierutów
Ślęza Wrocław Piast Nowa Ruda
Polonia Świdnica AZS III Wrocław
Ziemia Lubińska Czerniec Chrobry Głogów
KS Oława Akademia Orlik Jelenia Góra
Sukces Gmina Oleśnica KKS Jelenia Góra
 

 Kolejka 4 – 16-17 września

pauza KKS Jelenia Góra
Akademia Orlik Jelenia Góra Sukces Gmina Oleśnica
Chrobry Głogów KS Oława
AZS III Wrocław Ziemia Lubińska Czerniec
Piast Nowa Ruda Polonia Świdnica
UKS Bierutów Ślęza Wrocław
Kolektyw Radwanice Polonia Środa Śląska
 

 Kolejka 5 – 23-24 września

Polonia Środa Śląska pauza
Ślęza Wrocław Kolektyw Radwanice
Polonia Świdnica UKS Bierutów
Ziemia Lubińska Czerniec Piast Nowa Ruda
KS Oława AZS III Wrocław
Sukces Gmina Oleśnica Chrobry Głogów
KKS Jelenia Góra Akademia Orlik Jelenia Góra
 

 Kolejka 6 – 30 września-1 października

pauza Akademia Orlik Jelenia Góra
Chrobry Głogów KKS Jelenia Góra
AZS III Wrocław Sukces Gmina Oleśnica
Piast Nowa Ruda KS Oława
UKS Bierutów Ziemia Lubińska Czerniec
Kolektyw Radwanice Polonia Świdnica
Polonia Środa Śląska Ślęza Wrocław
 

 Kolejka 7 – 7-8 października

Ślęza Wrocław pauza
Polonia Świdnica Polonia Środa Śląska
Ziemia Lubińska Czerniec Kolektyw Radwanice
KS Oława UKS Bierutów
Sukces Gmina Oleśnica Piast Nowa Ruda
KKS Jelenia Góra AZS III Wrocław
Akademia Orlik Jelenia Góra Chrobry Głogów
 

 Kolejka 8 – 14-15 października

pauza Chrobry Głogów
AZS III Wrocław Akademia Orlik Jelenia Góra
Piast Nowa Ruda KKS Jelenia Góra
UKS Bierutów Sukces Gmina Oleśnica
Kolektyw Radwanice KS Oława
Polonia Środa Śląska Ziemia Lubińska Czerniec
Ślęza Wrocław Polonia Świdnica
 

 Kolejka 9 – 21-22 października

Polonia Świdnica
Ziemia Lubińska Czerniec Ślęza Wrocław
KS Oława Polonia Środa Śląska
Sukces Gmina Oleśnica Kolektyw Radwanice
KKS Jelenia Góra UKS Bierutów
Akademia Orlik Jelenia Góra Piast Nowa Ruda
Chrobry Głogów AZS III Wrocław
 

 Kolejka 10 – 28-29 października

pauza AZS III Wrocław
Piast Nowa Ruda Chrobry Głogów
UKS Bierutów Akademia Orlik Jelenia Góra
Kolektyw Radwanice KKS Jelenia Góra
Polonia Środa Śląska Sukces Gmina Oleśnica
Ślęza Wrocław KS Oława
Polonia Świdnica Ziemia Lubińska Czerniec
 

 Kolejka 11 – 4-5 listopada

Ziemia Lubińska Czerniec pauza
KS Oława Polonia Świdnica
Sukces Gmina Oleśnica Ślęza Wrocław
KKS Jelenia Góra Polonia Środa Śląska
Akademia Orlik Jelenia Góra Kolektyw Radwanice
Chrobry Głogów UKS Bierutów
AZS III Wrocław Piast Nowa Ruda
 

 Kolejka 12 – 11-12 listopada

pauza Piast Nowa Ruda
UKS Bierutów AZS III Wrocław
Kolektyw Radwanice Chrobry Głogów
Polonia Środa Śląska Akademia Orlik Jelenia Góra
Ślęza Wrocław KKS Jelenia Góra
Polonia Świdnica Sukces Gmina Oleśnica
Ziemia Lubińska Czerniec KS Oława
 

Kolejka 13 – 18-19 listopada

KS Oława pauza
Sukces Gmina Oleśnica Ziemia Lubińska Czerniec
KKS Jelenia Góra Polonia Świdnica
Akademia Orlik Jelenia Góra Ślęza Wrocław
Chrobry Głogów Polonia Środa Śląska
AZS III Wrocław Kolektyw Radwanice
Piast Nowa Ruda UKS Bierutów
 Kolejka 14
UKS Bierutów
Piast Nowa Ruda Kolektyw Radwanice
AZS III Wrocław Polonia Środa Śląska
Chrobry Głogów Ślęza Wrocław
Akademia Orlik Jelenia Góra Polonia Świdnica
KKS Jelenia Góra Ziemia Lubińska Czerniec
Sukces Gmina Oleśnica KS Oława
 

 Kolejka 15

Sukces Gmina Oleśnica pauza
KS Oława KKS Jelenia Góra
Ziemia Lubińska Czerniec Akademia Orlik Jelenia Góra
Polonia Świdnica Chrobry Głogów
Ślęza Wrocław AZS III Wrocław
Polonia Środa Śląska Piast Nowa Ruda
Kolektyw Radwanice UKS Bierutów
 

 Kolejka 16

pauza Kolektyw Radwanice
UKS Bierutów Polonia Środa Śląska
Piast Nowa Ruda Ślęza Wrocław
AZS III Wrocław Polonia Świdnica
Chrobry Głogów Ziemia Lubińska Czerniec
Akademia Orlik Jelenia Góra KS Oława
KKS Jelenia Góra Sukces Gmina Oleśnica
 

 Kolejka 17

KKS Jelenia Góra pauza
Sukces Gmina Oleśnica Akademia Orlik Jelenia Góra
KS Oława Chrobry Głogów
Ziemia Lubińska Czerniec AZS III Wrocław
Polonia Świdnica Piast Nowa Ruda
Ślęza Wrocław UKS Bierutów
Polonia Środa Śląska Kolektyw Radwanice
 

Kolejka 18

pauza Polonia Środa Śląska
Kolektyw Radwanice Ślęza Wrocław
UKS Bierutów Polonia Świdnica
Piast Nowa Ruda Ziemia Lubińska Czerniec
AZS III Wrocław KS Oława
Chrobry Głogów Sukces Gmina Oleśnica
Akademia Orlik Jelenia Góra KKS Jelenia Góra
 

 Kolejka 19

Akademia Orlik Jelenia Góra pauza
KKS Jelenia Góra Chrobry Głogów
Sukces Gmina Oleśnica AZS III Wrocław
KS Oława Piast Nowa Ruda
Ziemia Lubińska Czerniec UKS Bierutów
Polonia Świdnica Kolektyw Radwanice
Ślęza Wrocław Polonia Środa Śląska
 

 Kolejka 20

pauza Ślęza Wrocław
Polonia Środa Śląska Polonia Świdnica
Kolektyw Radwanice Ziemia Lubińska Czerniec
UKS Bierutów KS Oława
Piast Nowa Ruda Sukces Gmina Oleśnica
AZS III Wrocław KKS Jelenia Góra
Chrobry Głogów Akademia Orlik Jelenia Góra
 

 Kolejka 21

Chrobry Głogów pauza
Akademia Orlik Jelenia Góra AZS III Wrocław
KKS Jelenia Góra Piast Nowa Ruda
Sukces Gmina Oleśnica UKS Bierutów
KS Oława Kolektyw Radwanice
Ziemia Lubińska Czerniec Polonia Środa Śląska
Polonia Świdnica Ślęza Wrocław
 

 Kolejka 22

pauza Polonia Świdnica
Ślęza Wrocław Ziemia Lubińska Czerniec
Polonia Środa Śląska KS Oława
Kolektyw Radwanice Sukces Gmina Oleśnica
UKS Bierutów KKS Jelenia Góra
Piast Nowa Ruda Akademia Orlik Jelenia Góra
AZS III Wrocław Chrobry Głogów
 

 Kolejka 23

AZS III Wrocław pauza
Chrobry Głogów Piast Nowa Ruda
Akademia Orlik Jelenia Góra UKS Bierutów
KKS Jelenia Góra Kolektyw Radwanice
Sukces Gmina Oleśnica Polonia Środa Śląska
KS Oława Ślęza Wrocław
Ziemia Lubińska Czerniec Polonia Świdnica
 

 Kolejka 24

pauza Ziemia Lubińska Czerniec
Polonia Świdnica KS Oława
Ślęza Wrocław Sukces Gmina Oleśnica
Polonia Środa Śląska KKS Jelenia Góra
Kolektyw Radwanice Akademia Orlik Jelenia Góra
UKS Bierutów Chrobry Głogów
Piast Nowa Ruda AZS III Wrocław
 

 Kolejka 25

Piast Nowa Ruda pauza
AZS III Wrocław UKS Bierutów
Chrobry Głogów Kolektyw Radwanice
Akademia Orlik Jelenia Góra Polonia Środa Śląska
KKS Jelenia Góra Ślęza Wrocław
Sukces Gmina Oleśnica Polonia Świdnica
KS Oława Ziemia Lubińska Czerniec
 

Kolejka 26

pauza KS Oława
Ziemia Lubińska Czerniec Sukces Gmina Oleśnica
Polonia Świdnica KKS Jelenia Góra
Ślęza Wrocław Akademia Orlik Jelenia Góra
Polonia Środa Śląska Chrobry Głogów
Kolektyw Radwanice AZS III Wrocław
UKS Bierutów Piast Nowa Ruda