Kadry wojewódzkie
ROZGRYWKI REPREZENTACJI WZPN/KADR WOJEWÓDZKICH
JUNIOREK MŁODSZYCH U-16 W PIŁCE NOŻNEJ KOBIET im. IRENY PÓŁTORAK
W SEZONIE 2017/2018
Grupa I
I runda/kolejka 1-4, 2-3
20.09.2017
Wielkopolski ZPN – Lubuski ZPN
Zachodniopomorski ZPN – Pomorski ZPN
II runda/kolejka 4-3, 1-2
30.09/01.10.2017
Lubuski ZPN – Pomorski ZPN
Wielkopolski ZPN – Zachodniopomorski ZPN
III runda/kolejka 2-4, 3-1
25.10.2017
Zachodniopomorski ZPN – Lubuski ZPN
Pomorski ZPN – Wielkopolski ZPN
Grupa II
I runda/kolejka 1-4, 2-3
20.09.2017
Mazowiecki ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN – Podlaski ZPN
II runda/kolejka 4-3, 1-2
30.09/01.10.2017
Kujawsko-Pomorski ZPN – Podlaski ZPN
Mazowiecki ZPN – Warmińsko-Mazurski ZPN
III runda/kolejka 2-4, 3-1
25.10.2017
Warmińsko-Mazurski ZPN – Kujawsko-Pomorski
ZPN
Podlaski ZPN- Mazowiecki ZPN
Grupa III
I runda/kolejka 1-4, 2-3
20.09.2017
Śląski ZPN – Opolski ZPN
Łódzki ZPN – Dolnośląski ZPN
II runda/kolejka 4-3, 1-2
30.09/01.10.2017
Opolski ZPN – Dolnośląski ZPN
Śląski ZPN – Łódzki ZPN
III runda/kolejka 2-4,3-1
25.10.2017
Łódzki ZPN – Opolski ZPN
Dolnośląski ZPN – Śląski ZPN
Grupa IV
I runda/kolejka 1-4, 2-3
20.09.2017
Małopolski ZPN – Świętokrzyski ZPN
Lubelski ZPN – Podkarpacki ZPN
II runda/kolejka 4-3, 1-2
30.09/01.10.2017
Świętokrzyski ZPN – Podkarpacki ZPN
Małopolski ZPN – Lubelski ZPN
III runda/kolejka 2-4, 3-1
25.10.2017
Lubelski ZPN – Świętokrzyski ZPN
Podkarpacki ZPN – Małopolski ZPN
– do turnieju finałowego OOM awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy
UWAGA:
– podane terminy są obligatoryjne/zmiany można dokonać tylko za zgodą KPK
w szczególnie uzasadnionych przypadkach (uzyskując zgodę drużyny przeciwnej),
– WG WZPN prowadzący rozgrywki II i III ligi musi zaplanować rozgrywki klubowe, aby nie
nakładały się w terminach z rozgrywkami reprezentacji ZPN – np. przerwa w rozgrywkach
klubowych w zaplanowanej II rundzie/kolejce ww. reprezentacji,
– zawodniczka U-16 nie może rozgrywać meczu klubowego/meczu reprezentacji dzień po dniu.
TURNIEJ FINAŁOWY
A. Wystąpi w nim 8 drużyn, które zostaną podzielone na 2 grupy po 4 drużyny według
następującego „klucza”:
Grupa A
- A1 zwycięzca grupy I,
- A2 drużyna, która zajęła II miejsce w grupie II,
- A3 zwycięzca grupy III,
- A4 drużyna, która zajęła II miejsce w grupie IV,
Grupa B
- B1 zwycięzca grupy II,
- B2 drużyna, która zajęła II miejsce w grupie III,
- B3 zwycięzca grupy IV,
- B4 drużyna, która zajęła II miejsce w grupie I.
B. Zespoły w grupach rozegrają mecze systemem „każdy z każdym” zgodnie z następującym
programem:
Zespoły w grupach rozgrywają spotkania systemem „każdy z każdym” w 6-cio dniowym turnieju
zgodnie z następującym rozkładem:
- pierwszy dzień – mecze w grupach: A1-A4; A2-A3; B1-B4; B2-B3;
- drugi dzień – mecze w grupach: A4-A3; A1-A2, B4-B3; B1-B2;
- trzeci dzień – przerwa w rozgrywkach;
- czwarty dzień – mecze w grupach: A2-A4; A3-A1; B2-B4; B3-B1;
- piąty dzień – przerwa w rozgrywkach;
- szósty dzień – mecze o miejsca.
– na piąty i szósty dzień turnieju pozostają ekipy-reprezentacje ZPN grające o miejsca 1-4,
– pozostałe ekipy wyjeżdżają po meczach w czwartym dniu turnieju.
1 – 4
2 – 3
4 – 3
1 – 2
2 – 4
3 – 1