Makroreginalna Liga Junorek Młodszych U16

GRUPA 1

1 kolejka – 11/12 marca 2017

  • MUKS Praga Warszawa – KS Unifreeze Górzno
  • Stomil Olsztyn S.A. – LUKS Sportowa Czwórka Radom
  • KKP Bydgoszcz – KS GOSiRki Piaseczno
  • KS Włókniarz Białystok –pauza

2 kolejka – 18 marca 2017 (obligatoryjnie godz. 11:00)

  • KS Unifreeze Górzno – KS GOSiRki Piaseczno
  • LUKS Sportowa Czwórka Radom – KS Włókniarz Białystok
  • MUKS Praga Warszawa – Stomil Olsztyn S.A.
  • KKP Bydgoszcz – pauza

3 kolejka – 25/26 marca 2017

  • Stomil Olsztyn S.A. – KS Unifreeze Górzno
  • KS Włókniarz Białystok – MUKS Praga Warszawa
  • KKP Bydgoszcz – LUKS Sportowa Czwórka Radom
  • KS GOSiRki Piaseczno –pauza

4 kolejka – 13 kwietnia 2017

  • LUKS Sportowa Czwórka Radom – KS GOSiRki Piaseczno
  • MUKS Praga Warszawa – KKP Bydgoszcz
  • Stomil Olsztyn S.A. – KS Włókniarz Białystok
  • KS Unifreeze Górzno –pauza

5 kolejka – 22/23 kwietnia 2017

  • KS Włókniarz Białystok – KS Unifreeze Górzno
  • KKP Bydgoszcz – Stomil Olsztyn S.A.
  • KS GOSiRki Piaseczno – MUKS Praga Warszawa
  • LUKS Sportowa Czwórka Radom – pauza

6 kolejka – 6/7 maja 2017

  • KS Unifreeze Górzno – LUKS Sportowa Czwórka Radom
  • Stomil Olsztyn S.A. – KS GOSiRki Piaseczno
  • KS Włókniarz Białystok – KKP Bydgoszcz
  • MUKS Praga Warszawa –pazuza

7 kolejka – 20 maja 2017

  • KKP Bydgoszcz – KS Unifreeze Górzno
  • KS GOSiRki Piaseczno – KS Włókniarz Białystok
  • LUKS Sportowa Czwórka Radom – MUKS Praga Warszawa
  • Stomil Olsztyn S.A. – pazuza

 

GRUPA 2

1 kolejka – 11/12 marca 2017

  • TKKF Stilon Gorzów Wlkp. – Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz
  • KKPK Medyk Konin – MUKS 11 Zielona Góra
  • KS Sztorm AWFiS Gdańsk – KSS Kotwica Kórnik
  • MKS Olimpia Szczecin – KKPK Medyk II Konin

2 kolejka – 18 marca 2017 (obligatoryjnie godz. 11:00)

  • Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz – KKPK Medyk II Konin
  • KSS Kotwica Kórnik – MKS Olimpia Szczecin
  • MUKS 11 Zielona Góra – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
  • TKKF Stilon Gorzów Wlkp. – KKPK Medyk Konin

3 kolejka – 25/26 marca 2017

  • KKPK Medyk Konin – Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz
  • KS Sztorm AWFiS Gdańsk – TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
  • MKS Olimpia Szczecin – MUKS 11 Zielona Góra
  • KKPK Medyk II Konin – KSS Kotwica Kórnik

4 kolejka – 13 kwietnia 2017

  • Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz – KSS Kotwica Kórnik
  • MUKS 11 Zielona Góra – KKPK Medyk II Konin
  • TKKF Stilon Gorzów Wlkp. – MKS Olimpia Szczecin
  • KKPK Medyk Konin – KS Sztorm AWFiS Gdańsk

5 kolejka – 22/23 kwietnia 2017

  • KS Sztorm AWFiS Gdańsk – Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz
  • MKS Olimpia Szczecin – KKPK Medyk Konin
  • KKPK Medyk II Konin – TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
  • KSS Kotwica Kórnik – MUKS 11 Zielona Góra

6 kolejka – 6/7 maja 2017

  • Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz – MUKS 11 Zielona Góra
  • TKKF Stilon Gorzów Wlkp. – KSS Kotwica Kórnik
  • KKPK Medyk Konin – KKPK Medyk II Konin
  • KS Sztorm AWFiS Gdańsk – MKS Olimpia Szczecin

7 kolejka – 20 maja 2017

  • MKS Olimpia Szczecin – Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz
  • KKPK Medyk II Konin – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
  • KSS Kotwica Kórnik – KKPK Medyk Konin
  • MUKS 11 Zielona Góra – TKKF Stilon Gorzów Wlkp.

 

GRUPA 3

1 kolejka – 11/12 marca 2017

  • TS ROW Rybnik – MUKS Pogoń Prudnik
  • KS AZS Wrocław – KS SWD Wodzisław Śląski
  • UKS SMS Łódź – UKS Bielawianka Bielawa
  • LKS Rolnik Biedrzychowice – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

2 kolejka – 18 marca 2017 (obligatoryjnie godz. 11:00)

  • MUKS Pogoń Prudnik – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
  • UKS Bielawianka Bielawa – LKS Rolnik Biedrzychowice
  • KS SWD Wodzisław Śląski – UKS SMS Łódź
  • TS ROW Rybnik – KS AZS Wrocław

3 kolejka – 25/26 marca 2017

  • KS AZS Wrocław – MUKS Pogoń Prudnik
  • UKS SMS Łódź – TS ROW Rybnik
  • LKS Rolnik Biedrzychowice – KS SWD Wodzisław Śląski
  • MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – UKS Bielawianka Bielawa

4 kolejka – 13 kwietnia 2017

  • MUKS Pogoń Prudnik – UKS Bielawianka Bielawa
  • KS SWD Wodzisław Śląski – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
  • TS ROW Rybnik – LKS Rolnik Biedrzychowice
  • KS AZS Wrocław – UKS SMS Łódź

5 kolejka – 22/23 kwietnia 2017

  • UKS SMS Łódź – MUKS Pogoń Prudnik
  • LKS Rolnik Biedrzychowice – KS AZS Wrocław
  • MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – TS ROW Rybnik
  • UKS Bielawianka Bielawa – KS SWD Wodzisław Śląski

6 kolejka – 6/7 maja 2017

  • MUKS Pogoń Prudnik – KS SWD Wodzisław  Śląski
  • TS ROW Rybnik – UKS Bielawianka Bielawa
  • KS AZS Wrocław – MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
  • UKS SMS Łódź – LKS Rolnik Biedrzychowice

7 kolejka – 20 maja 2017

  • LKS Rolnik Biedrzychowice – MUKS Pogoń Prudnik
  • MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – UKS SMS Łódź
  • UKS Bielawianka Bielawa – KS AZS Wrocław
  • KS SWD Wodzisław Śląski – TS ROW Rybnik

 

GRUPA 4

1 kolejka – 11/12 marca 2017

  • GKS Górnik Łęczna – KSP Kielce
  • SMS Resovia Rzeszów – AZS PSW Biała Podlaska
  • UKS Staszkówka-Jelna – DAP Dębica
  • Hetmanki Włoszczowa – KS Bronowianka Kraków

2 kolejka – 18 marca 2017 (obligatoryjnie godz. 11:00)

  • KSP Kielce – KS Bronowianka Kraków
  • DAP Dębica – Hetmanki Włoszczowa
  • AZS PSW Biała Podlaska – UKS Staszkówka-Jelna
  • GKS Górnik Łęczna – SMS Resovia Rzeszów

3 kolejka – 25/26 marca 2017

  • SMS Resovia Rzeszów – KSP Kielce
  • UKS Staszkówka-Jelna – GKS Górnik Łęczna
  • Hetmanki Włoszczowa – AZS PSW Biała Podlaska
  • KS Bronowianka Kraków – DAP Dębica

4 kolejka – 13 kwietnia 2017

  • KSP Kielce – DAP Dębica
  • AZS PSW Biała Podlaska – KS Bronowianka Kraków
  • GKS Górnik Łęczna – Hetmanki Włoszczowa
  • SMS Resovia Rzeszów – UKS Staszkówka-Jelna

5 kolejka – 22/23 kwietnia 2017

  • UKS Staszkówka-Jelna – KSP Kielce
  • Hetmanki Włoszczowa – SMS Resovia Rzeszów
  • KS Bronowianka Kraków – GKS Górnik Łęczna
  • DAP Dębica – AZS PSW Biała Podlaska

6 kolejka – 6/7 maja 2017

  • KSP Kielce – AZS PSW Biała Podlaska
  • GKS Górnik Łęczna – DAP Dębica
  • SMS Resovia Rzeszów – KS Bronowianka Kraków
  • UKS Staszkówka-Jelna – Hetmanki Włoszczowa

7 kolejka – 20 maja 2017

  • Hetmanki Włoszczowa – KSP Kielce
  • KS Bronowianka Kraków – UKS Staszkówka-Jelna
  • DAP Dębica – SMS Resovia Rzeszów
  • AZS PSW Biała Podlaska – GKS Górnik Łęczna

 

Do turnieju finałowego awansują najlepsze dwie ekipy z każdej grupy.