• UKS SMS Łódź : mistrz Polski Juniorek Młodszych           
  • KKPK Medyk Konin : wicemistrz Polski Juniorek Młodszych  
  • MUKS Praga Warszawa i Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz : III-IV miejsce                      

 

FAZA FINAŁOWA

FINAŁ (18.06.2017)

  • UKS SMS Łódź vs KKPK Medyk Konin 2:1

 

*****************************************

1/2 finału (10.06.2017)

Nowobielańska 102, Skierniewice

  •  UKS SMS Łódź vs MUKS Praga Warszawa 2:1
Sportowa 12, Środa Wielkopolska
  •  KKPK Medyk Konin vs Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 1:0
*****************************************
1/4 finału (4.06.2017)

Wielka Wola

  • UKS SMS Łódź vs LUKS Sportowa Czwórka Radom 11:1

Kalisz

  • KKPK Medyk Konin vs KS AZS Wrocław 3:1

Siedlce 

  • MUKS Praga Warszawa vs GKS Górnik Łęczna 11:0

Łódź

  • SMS Resovia Rzeszów vs Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 0:1

 

 

FAZA GRUPOWA 

GRUPA 1

1 kolejka – 11/12 marca 2017

  • TKKF Stilon Gorzów Wlkp. – Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 1:4
  • KKPK Medyk Konin – MUKS 11 Zielona Góra 12:0
  • MKS Olimpia Szczecin – KKPK Medyk II Konin 4:0

2 kolejka – 18 marca 2017 

  • Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz – KKPK Medyk II Konin 2:1
  • MUKS 11 Zielona Góra – KS Sztorm AWFiS Gdańsk 2:6
  • TKKF Stilon Gorzów Wlkp. – KKPK Medyk Konin 0:2

3 kolejka – 25/26 marca 2017

  • KKPK Medyk Konin – Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 5:1
  • KS Sztorm AWFiS Gdańsk – TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 4:1
  • MKS Olimpia Szczecin – MUKS 11 Zielona Góra 5:0

4 kolejka – 13 kwietnia 2017

  • MUKS 11 Zielona Góra – KKPK Medyk II Konin 0:1
  • TKKF Stilon Gorzów Wlkp. – MKS Olimpia Szczecin 3:1
  • KKPK Medyk Konin – KS Sztorm AWFiS Gdańsk 2:3

5 kolejka – 22/23 kwietnia 2017

  • KS Sztorm AWFiS Gdańsk – Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 0:3
  • MKS Olimpia Szczecin – KKPK Medyk Konin 1:6
  • KKPK Medyk II Konin – TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 1:2

6 kolejka – 6/7 maja 2017

  • Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz – MUKS 11 Zielona Góra 8:0
  • KKPK Medyk Konin – KKPK Medyk II Konin 1:4
  • KS Sztorm AWFiS Gdańsk – MKS Olimpia Szczecin 6:0

7 kolejka – 20 maja 2017

  • MKS Olimpia Szczecin – Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 0:1
  • KKPK Medyk II Konin – KS Sztorm AWFiS Gdańsk 1:1
  • MUKS 11 Zielona Góra – TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 1:6
 klubrozegrane spotkaniapunktybilans bramkowy
1Medyk Konin 61531:6
2UKS SP Orzeł 2010 Wałcz61519:7
3Sztorm AWFIS Gdańsk61320:9
4TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski6913:12
5Olimpia Szczecin6610:16
6Medyk II Konin645:13
7MUKS 11 Zielona Góra603:38

 

GRUPA 2

1 kolejka – 11/12 marca 2017

  • MUKS Praga Warszawa – pauza
  • Stomil Olsztyn S.A. – LUKS Sportowa Czwórka Radom 3:2
  • KKP Bydgoszcz – KS GOSiRki Piaseczno 1:6
  • KS Włókniarz Białystok –pauza

2 kolejka – 18 marca 2017

  • KS GOSiRki Piaseczno – pauza
  • LUKS Sportowa Czwórka Radom – KS Włókniarz Białystok 4:0
  • MUKS Praga Warszawa – Stomil Olsztyn S.A. 8:0
  • KKP Bydgoszcz – pauza

3 kolejka – 25/26 marca 2017

  • Stomil Olsztyn S.A. –pauza
  • KS Włókniarz Białystok – MUKS Praga Warszawa 0:9
  • KKP Bydgoszcz – LUKS Sportowa Czwórka Radom 0:10
  • KS GOSiRki Piaseczno –pauza

4 kolejka – 13 kwietnia 2017

  • LUKS Sportowa Czwórka Radom – KS GOSiRki Piaseczno 4:0
  • MUKS Praga Warszawa – KKP Bydgoszcz 13:0
  • Stomil Olsztyn S.A. – KS Włókniarz Białystok 0:0

5 kolejka – 22/23 kwietnia 2017

  • KS Włókniarz Białystok – pauza
  • KKP Bydgoszcz – Stomil Olsztyn S.A. 1:0
  • KS GOSiRki Piaseczno – MUKS Praga Warszawa 0:12
  • LUKS Sportowa Czwórka Radom – pauza

6 kolejka – 6/7 maja 2017

  • LUKS Sportowa Czwórka Radom – pazuza
  • Stomil Olsztyn S.A. – KS GOSiRki Piaseczno 1:0
  • KS Włókniarz Białystok – KKP Bydgoszcz 3:0
  • MUKS Praga Warszawa –pazuza

7 kolejka – 20 maja 2017

  • KKP Bydgoszcz – pauza
  • KS GOSiRki Piaseczno – KS Włókniarz Białystok 1:0
  • LUKS Sportowa Czwórka Radom – MUKS Praga Warszawa 2:4
  • Stomil Olsztyn S.A. – pauza
 klubrozegrane spotkaniapunktybilans bramkowy
1Praga Warszawa51546:2
2LUKS Sportowa Czwórka Radom5922:7
3Stomil Olsztyn SA.574:11
4GOSiRki Piaseczno567:18
5Włókniarz Białystok543:14
6KKP Bydgoszcz532:32

 

GRUPA 3

1 kolejka – 11/12 marca 2017

  • TS ROW Rybnik – MUKS Pogoń Prudnik 9:0
  • KS AZS Wrocław – KS SWD Wodzisław Śląski 9:0
  • UKS SMS Łódź – UKS Bielawianka Bielawianka 2:0
  • LKS Rolnik Biedrzychowice – MUKS Dargfil Tomaszów Maz. 3:2

2 kolejka – 18 marca 2017 

  • MUKS Pogoń Prudnik – MUKS Dargfil Tomaszów Maz. 4:0
  • UKS Bielawianka Bielawa – LKS Rolnik Biedrzychowice 2:0
  • KS SWD Wodzisław Śląski – UKS SMS Łódź 0:19
  • TS ROW Rybnik – KS AZS Wrocław 0:7

3 kolejka – 25/26 marca 2017

  • KS AZS Wrocław – MUKS Pogoń Prudnik 8:0
  • UKS SMS Łódź – TS ROW Rybnik 11:0
  • LKS Rolnik Biedrzychowice – KS SWD Wodzisław Śląski 3:5
  • MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – UKS Bielawianka Bielawa 0:8

4 kolejka – 13 kwietnia 2017

  • MUKS Pogoń Prudnik – UKS Bielawianka Bielawa 0:16
  • KS SWD Wodzisław Śląski – MUKS Dargfil Tomaszów Maz. 10:0
  • TS ROW Rybnik – LKS Rolnik Biedrzychowice 7:2
  • KS AZS Wrocław – UKS SMS Łódź 1:2

5 kolejka – 22/23 kwietnia 2017

  • UKS SMS Łódź – MUKS Pogoń Prudnik 14:0
  • LKS Rolnik Biedrzychowice – KS AZS Wrocław 2:9
  • MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – TS ROW Rybnik 1:7
  • UKS Bielawianka Bielawa – KS SWD Wodzisław Śląski 10:0

6 kolejka – 6/7 maja 2017

  • MUKS Pogoń Prudnik – KS SWD Wodzisław Śląski 1:7
  • TS ROW Rybnik – UKS Bielawianka Bielawa 0:4
  • KS AZS Wrocław – MUKS Dargfil Tomaszów Maz. 9:0
  • UKS SMS Łódź – LKS Rolnik Biedrzychowice 13:0

7 kolejka – 20 maja 2017

  • LKS Rolnik Biedrzychowice – MUKS Pogoń Prudnik 8:3
  • MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – UKS SMS Łódź 0:3
  • UKS Bielawianka Bielawa – KS AZS Wrocław 0:0
  • KS SWD Wodzisław Śląski – TS ROW Rybnik 3:1
 klubrozegrane spotkaniapunktybilans bramkowy
1UKS SMS Łódź 72164:1
2AZS Wrocław71643:4
3Bielawianka Bielawa71540:2
4SWD Wodzisław Śląski71225:43
5TS ROW Rybnik7924:28
6Rolnik Głogówek7618:41
7Pogoń Prudnik738:62
8Dargfil Tomaszów Mazowiecki703:44

 

GRUPA 4

1 kolejka – 11/12 marca 2017

  • GKS Górnik Łęczna – KSP Kielce 6:0
  • SMS Resovia Rzeszów – AZS PSW Biała Podlaska 3:1
  • UKS Staszkówka-Jelna – DAP Dębica 7:0
  • Hetmanki Włoszczowa – KS Bronowianka Kraków 1:1

2 kolejka – 18 marca 2017 (obligatoryjnie godz. 11:00)

  • KSP Kielce – KS Bronowianka Kraków 2:0
  • DAP Dębica – Hetmanki Włoszczowa 0:0
  • AZS PSW Biała Podlaska – UKS Staszkówka-Jelna 1:2
  • GKS Górnik Łęczna – SMS Resovia Rzeszów 1:1

3 kolejka – 25/26 marca 2017

  • SMS Resovia Rzeszów – KSP Kielce 2:0
  • UKS Staszkówka-Jelna – GKS Górnik Łęczna 0:2
  • Hetmanki Włoszczowa – AZS PSW Biała Podlaska 1:2
  • KS Bronowianka Kraków – DAP Dębica 4:0

4 kolejka – 13 kwietnia 2017

  • KSP Kielce – DAP Dębica 2:0
  • AZS PSW Biała Podlaska – KS Bronowianka Kraków 2:2
  • 9.05 (18:00) GKS Górnik Łęczna – Hetmanki Włoszczowa
  • SMS Resovia Rzeszów – UKS Staszkówka-Jelna 5:1

5 kolejka – 22/23 kwietnia 2017

  • UKS Staszkówka-Jelna – KSP Kielce 1:1
  • 24.05 (16) Hetmanki Włoszczowa – SMS Resovia Rzeszów
  • KS Bronowianka Kraków – GKS Górnik Łęczna 1:3
  • DAP Dębica – AZS PSW Biała Podlaska 2:3

6 kolejka – 6/7 maja 2017

  • KSP Kielce – AZS PSW Biała Podlaska 3:0
  • GKS Górnik Łęczna – DAP Dębica 6:0
  • SMS Resovia Rzeszów – KS Bronowianka Kraków 6:0
  • UKS Staszkówka-Jelna – Hetmanki Włoszczowa 7:3

7 kolejka – 20 maja 2017

  • Hetmanki Włoszczowa – KSP Kielce 3:0
  • KS Bronowianka Kraków – UKS Staszkówka-Jelna 4:2
  • DAP Dębica – SMS Resovia Rzeszów 0:6
  • AZS PSW Biała Podlaska – GKS Górnik Łęczna 2:1
 klubrozegrane spotkaniapunktybilans bramkowy
1SMS Resovia Rzeszów71925:4
2Górnik Łęczna71622:6
3KSP Kielce7108:12
4UKS Staszówka Jelna71020:16
5AZS PSW Biała Podlaska71011:14
6Bronowianka Kraków7812:16
7UKS Hetmanki Włoszczowa 7511:15
8DAP Dębica712:28

 

Dwie drużyny z każdej grupy awansują do ćwierćfinałów.