klubrozegrane
spotkania
zdobyte
punkty
bilans
bramkowy
1Mustang Wielgie
2Noteć Inowrocław
3Spójnia Białe Błota
4GOKSIR Strat Pruszcz
5Tucholanka Tuchola
6KKP II Bydgoszcz
7Wda/Strażak Przechowo
8FUKS Wielowicz
9GLKS Osielsko
10Legia Chełmża

 

1. kolejka : 8-9 września

  • Mustang Wielgie – Legia Chełmża 
  • Noteć Inowrocław – GLKS Osielsko 
  • Spójnia Białe Błota – Fuks Wielowicz
  • GOKSiR Start Pruszcz – Wda/Strażak Przechowo
  • Tucholanka Tuchola – KKP II Bydgoszcz 

2. kolejka : 15-16 września

  • Legia Chełmża – KKP II Bydgoszcz
  • Wda/Strażak Przechowo – Tucholanka Tuchola
  • Fuks Wielowicz – GOKSiR Start Pruszcz
  • GLKS Osielsko – Spójnia Białe Błota
  • Mustang Wielgie – Noteć Inowrocław

3. kolejka : 22-23 września

  • Noteć Inowrocław – Legia Chełmża
  • Spójnia Białe Błota – Mustang Wielgie
  • GOKSiR Start Pruszcz – GLKS Osielsko
  • Tucholanka Tuchola – Fuks Wielowicz
  • KKP II Bydgoszcz – Wda/Strażak Przechowo 

4. kolejka : 29-30 września

  • Legia Chełmża – Wda/Strażak Przechowo
  • Fuks Wielowicz – KKP II Bydgoszcz
  • GLKS Osielsko – Tucholanka Tuchola
  • Mustang Wielgie – GOKSiR Start Pruszcz
  • Noteć Inowrocław – Spójnia Białe Błota

5. kolejka : 6-7 października

  • Spójnia Białe Błota – Legia Chełmża
  • GOKSiR Start Pruszcz – Noteć Inowrocław
  • Tucholanka Tuchola – Mustang Wielgie
  • KKP II Bydgoszcz – GLKS Osielsko 
  • Wda/Strażak Przechowo – Fuks Wielowicz

6. kolejka : 13-14 października

  • Legia Chełmża – Fuks Wielowicz
  • GLKS Osielsko – Wda/Strażak Przechowo 
  • Mustang Wielgie – KKP II Bydgoszcz
  • Noteć Inowrocław – Tucholanka Tuchola
  • Spójnia Białe Błota – GOKSiR Start Pruszcz

7. kolejka : 20-21 października

  • GOKSiR Start Pruszcz – Legia Chełmża
  • Tucholanka Tuchola – Spójnia Białe Błota
  • KKP II Bydgoszcz – Noteć Inowrocław
  • Wda/Strażak Przechowo – Mustang Wielgie
  • Fuks Wielowicz – GLKS Osielsko

8. kolejka : 27-28 października

  • Legia Chełmża – GLKS Osielsko 
  • Mustang Wielgie – Fuks Wielowicz
  • Noteć Inowrocław – Wda/Strażak Przechowo
  • Spójnia Białe Błota – KKP II Bydgoszcz
  • GOKSiR Start Pruszcz – Tucholanka Tuchola

9. kolejka : 3-4 listopada

  • Tucholanka Tuchola – Legia Chełmża
  • KKP II Bydgoszcz – GOKSiR Start Pruszcz
  • Wda/Strażak Przechowo – Spójnia Białe Błota
  • Fuks Wielowicz – Noteć Inowrocław
  • GLKS Osielsko – Mustang Wielgie

10. kolejka

  • Legia Chełmża – Mustang Wielgie
  • GLKS Osielsko – Noteć Inowrocław
  • Fuks Wielowicz – Spójnia Białe Błota
  • Wda/Strażak Przechowo  – GOKSiR Start Pruszcz
  • KKP II Bydgoszcz – Tucholanka Tuchola

 

 


11. kolejka

  • KKP II Bydgoszcz – Legia Chełmża
  • Tucholanka Tuchola – Wda/Strażak Przechowo 
  • GOKSiR Start Pruszcz – Fuks Wielowicz
  • Spójnia Białe Błota – GLKS Osielsko 
  • Noteć Inowrocław – Mustang Wielgie

12. kolejka

  • Legia Chełmża – Noteć Inowrocław
  • Mustang Wielgie – Spójnia Białe Błota
  • GLKS Osielsko – GOKSiR Start Pruszcz
  • Fuks Wielowicz – Tucholanka Tuchola
  • Wda/Strażak Przechowo  – KKP II Bydgoszcz

13. kolejka

  • Wda/Strażak Przechowo – Legia Chełmża
  • KKP II Bydgoszcz – Fuks Wielowicz
  • Tucholanka Tuchola – GLKS Osielsko 
  • GOKSiR Start Pruszcz – Mustang Wielgie
  • Spójnia Białe Błota – Noteć Inowrocław

14. kolejka

  • Legia Chełmża – Spójnia Białe Błota
  • Noteć Inowrocław – GOKSiR Start Pruszcz
  • Mustang Wielgie – Tucholanka Tuchola
  • GLKS Osielsko – KKP II Bydgoszcz
  • Fuks Wielowicz – Wda/Strażak Przechowo 

15. kolejka

  • Fuks Wielowicz – Legia Chełmża
  • Wda/Strażak Przechowo  – GLKS Osielsko 
  • KKP II Bydgoszcz – Mustang Wielgie
  • Tucholanka Tuchola – Noteć Inowrocław
  • GOKSiR Start Pruszcz – Spójnia Białe Błota

16. kolejka

  • Legia Chełmża – GOKSiR Start Pruszcz
  • Spójnia Białe Błota – Tucholanka Tuchola
  • Noteć Inowrocław – KKP II Bydgoszcz
  • Mustang Wielgie – Wda/Strażak Przechowo 
  • GLKS Osielsko – Fuks Wielowicz

17. kolejka 

  • GLKS Osielsko – Legia Chełmża
  • Fuks Wielowicz – Mustang Wielgie
  • Wda/Strażak Przechowo – Noteć Inowrocław
  • KKP II Bydgoszcz – Spójnia Białe Błota
  • Tucholanka Tuchola – GOKSiR Start Pruszcz

18. kolejka

  • Legia Chełmża – Tucholanka Tuchola
  • GOKSiR Start Pruszcz – KKP II Bydgoszcz
  • Spójnia Białe Błota – Wda/Strażak Przechowo 
  • Noteć Inowrocław – Fuks Wielowicz
  • Mustang Wielgie – GLKS Osielsko