klubrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1Gwiazda Kania Toruń2676136:11
2WAP Włocławek 2663117:21
3KS Unifreeze II Górzno2655113:39
4IKKP Noteć Inowrocław265576:33
5Tucholanka Tuchola265399:57
6LKS Start Pruszcz265073:30
7Spójnia Białe Błota264269:63
8Kobiecy KP II Bydgoszcz263846:61
9UKS Tęcza Bydgoszcz263763:60
10FUKS Wielowicz262251:109
11Wda / Strażak Przechowo261324:89
12Viking Aleksandrów Kujawski26820:100
13GLKS Anmar Osielsko26412:168
14KP Wisła Grudziądz261632:90

Kolejka 1 – 27-28 sierpnia
Wisła Grudziądz 3-1 Viking Aleksandrów Kujawski 13 września, 19:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 3-4 Tęcza Bydgoszcz 27 sierpnia, 15:00
Noteć Inowrocław 1-4 Gwiazda Toruń 28 sierpnia, 11:00
Fuks Wielowicz 1-5 Spójnia Białe Błota 27 sierpnia, 16:00
GLKS Osielsko Żołędowo 0-5 KKP II Bydgoszcz 27 sierpnia, 14:00
Unifreeze II Górzno 0-3 GOKSiR Start Pruszcz 27 sierpnia, 11:00
vo
na boisku 3-3
WAP Włocławek 8-1 Tucholanka Tuchola 28 sierpnia, 17:00

 

 Kolejka 2 – 3-4 września
Viking Aleksandrów Kujawski 0-2 Tucholanka Tuchola 3 września, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 1-2 WAP Włocławek 3 września, 11:00
KKP II Bydgoszcz 0-3 Unifreeze II Górzno 4 września, 15:30
vo
na boisku 3-1
Spójnia Białe Błota 9-0 GLKS Osielsko Żołędowo 3 września, 10:00
Gwiazda Toruń 13-0 Fuks Wielowicz 4 września, 11:00
Tęcza Bydgoszcz 0-1 Noteć Inowrocław 3 września, 16:00
Wisła Grudziądz 1-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 4 września, 16:00

 

 Kolejka 3 – 10-11 września
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 2-2 Viking Aleksandrów Kujawski 11 września, 11:00
Noteć Inowrocław 4-1 Wisła Grudziądz 11 września, 15:00
Fuks Wielowicz 2-4 Tęcza Bydgoszcz 11 września, 12:00
GLKS Osielsko Żołędowo 0-11 Gwiazda Toruń 10 września, 14:00
Unifreeze II Górzno 7-1 Spójnia Białe Błota 10 września, 17:00
WAP Włocławek 4-0 KKP II Bydgoszcz 26 listopada, 12:00
Tucholanka Tuchola 2-3 GOKSiR Start Pruszcz 11 września, 11:00

 

 Kolejka 4 – 17-18 września
Viking Aleksandrów Kujawski 0-8 GOKSiR Start Pruszcz 17 września, 11:15
KKP II Bydgoszcz 2-1 Tucholanka Tuchola 18 września, 12:00
Spójnia Białe Błota 1-11 WAP Włocławek 17 września, 10:00
Gwiazda Toruń 10-0 Unifreeze II Górzno 18 września, 11:00
Tęcza Bydgoszcz 11-0 GLKS Osielsko Żołędowo 17 września, 14:00
Wisła Grudziądz 6-2 Fuks Wielowicz 18 września, 15:00
Noteć Inowrocław 2-0 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 18 września, 11:00

 

 Kolejka 5 – 24-25 września
Fuks Wielowicz 2-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 24 września, 16:00
GLKS Osielsko Żołędowo 0-5 Wisła Grudziądz 24 września, 13:00
Unifreeze II Górzno 3-1 Tęcza Bydgoszcz 25 września, 15:00
WAP Włocławek 1-4 Gwiazda Toruń 25 września, 16:00
Tucholanka Tuchola 4-1 Spójnia Białe Błota 25 września, 10:00
GOKSiR Start Pruszcz 4-0 KKP II Bydgoszcz 24 września, 11:00
Viking Aleksandrów Kujawski 2-3 Noteć Inowrocław 24 września, 11:15

 

 Kolejka 6 – 1-2 października
Viking Aleksandrów Kujawski 3-1 KKP II Bydgoszcz 1 października, 11:15
Spójnia Białe Błota 1-1 GOKSiR Start Pruszcz 1 października, 10:00
Gwiazda Toruń 3-3 Tucholanka Tuchola 2 października, 11:00
Tęcza Bydgoszcz 0-6 WAP Włocławek 1 października, 10:00
Wisła Grudziądz 2-2 Unifreeze II Górzno 2 października, 15:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 3-1 GLKS Osielsko Żołędowo 1 października, 15:00
Noteć Inowrocław 6-0 Fuks Wielowicz 2 października, 11:00

 

 Kolejka 7 – 8-9 października
Fuks Wielowicz 3-2 Viking Aleksandrów Kujawski 9 października, 14:00
GLKS Osielsko Żołędowo 0-11 Noteć Inowrocław 8 października, 13:00
Unifreeze II Górzno 8-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 9 października, 11:00
WAP Włocławek 8-0 Wisła Grudziądz 9 października, 16:00
Tucholanka Tuchola 6-2 Tęcza Bydgoszcz 9 października, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 0-1 Gwiazda Toruń 9 października, 11:00
KKP II Bydgoszcz 4-1 Spójnia Białe Błota 9 października, 14:30

 

 Kolejka 8 – 15-16 października
Viking Aleksandrów Kujawski 0-3 Spójnia Białe Błota 16 października, 9:15
Gwiazda Toruń 7-0 KKP II Bydgoszcz 16 października, 11:00
Tęcza Bydgoszcz 1-5 GOKSiR Start Pruszcz 15 października, 14:00
Wisła Grudziądz 0-4 Tucholanka Tuchola 16 października, 16:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 0-2 WAP Włocławek 16 października, 15:00
Noteć Inowrocław 3-0 Unifreeze II Górzno 16 października, 11:00
Fuks Wielowicz 6-0 GLKS Osielsko Żołędowo 15 października, 15:00

 

 Kolejka 9 – 22-23 października
GLKS Osielsko Żołędowo 3-0 Viking Aleksandrów Kujawski 18 marca, 12:00
(wo)
w pierwotnym terminie (22 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie nie odbył się
Unifreeze II Górzno 6-0 Fuks Wielowicz 23 października, 11:00
WAP Włocławek 3-1 Noteć Inowrocław 23 października, 15:00
Tucholanka Tuchola 10-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 23 października, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 1-0 Wisła Grudziądz 19 marca, 16:00
KKP II Bydgoszcz 0-3 Tęcza Bydgoszcz 23 października, 15:30
Spójnia Białe Błota 0-6 Gwiazda Toruń 22 października, 10:00

 

 Kolejka 10 – 29-30 października
Viking Aleksandrów Kujawski 0-4 Gwiazda Toruń 29 października, 9:45
Tęcza Bydgoszcz 1-1 Spójnia Białe Błota 29 października, 12:00
Wisła Grudziądz 2-2 KKP II Bydgoszcz 30 października, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 0-1 GOKSiR Start Pruszcz 29 października, 11:00
Noteć Inowrocław 2-2 Tucholanka Tuchola 19 marca, 15:00
Fuks Wielowicz 0-9 WAP Włocławek 29 października, 15:00
GLKS Osielsko Żołędowo 0-6 Unifreeze II Górzno 29 października, 10:00

 

 Kolejka 11 – 5-6 listopada
Unifreeze II Górzno 6-0 Viking Aleksandrów Kujawski 6 listopada, 11:00
WAP Włocławek 13-0 GLKS Osielsko Żołędowo 6 listopada, 14:00
Tucholanka Tuchola 8-3 Fuks Wielowicz 6 listopada, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 2-4 Noteć Inowrocław 5 listopada, 11:00
KKP II Bydgoszcz 2-0 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 5 listopada, 15:30
Spójnia Białe Błota 3-0 Wisła Grudziądz 5 listopada, 10:00
Gwiazda Toruń 3-0 Tęcza Bydgoszcz 6 listopada, 11:00

 

 Kolejka 12 – 12-13 listopada
Viking Aleksandrów Kujawski 0-3 Tęcza Bydgoszcz 12 listopada, 9:45
Wisła Grudziądz 1-6 Gwiazda Toruń 13 listopada, 18:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 1-8 Spójnia Białe Błota 13 listopada, 14:30
Noteć Inowrocław 1-1 KKP II Bydgoszcz 13 listopada, 11:00
Fuks Wielowicz 0-3 GOKSiR Start Pruszcz 13 listopada, 12:00
Unifreeze II Górzno 0-1 WAP Włocławek 13 listopada, 11:00
Tucholanka Tuchola 10-2 GLKS Osielsko Żołędowo 13 listopada, 13:00

 

 Kolejka 13 – 19-20 listopada
WAP Włocławek 3-0 Viking Aleksandrów Kujawski 20 listopada, 14:00
vo
Tucholanka Tuchola 6-1 Unifreeze II Górzno 20 listopada, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 9-0 GLKS Osielsko Żołędowo 19 listopada, 11:00
KKP II Bydgoszcz 4-2 Fuks Wielowicz 19 listopada, 10:00
Spójnia Białe Błota 0-3 Noteć Inowrocław 19 listopada, 10:00
Gwiazda Toruń 7-0 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 20 listopada, 11:00
Tęcza Bydgoszcz 5-1 Wisła Grudziądz 19 listopada, 12:00

 

 Kolejka 14 – 25-26 marca
Viking Aleksandrów Kujawski 2-2 Wisła Grudziądz 25 marca, 11:00
Tęcza Bydgoszcz 5-0 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 25 marca, 12:00
Gwiazda Toruń 3-0 Noteć Inowrocław 26 marca, 11:00
Spójnia Białe Błota 5-3 Fuks Wielowicz 26 marca, 10:00
KKP II Bydgoszcz 7-1 GLKS Osielsko Żołędowo 26 marca, 16:30
GOKSiR Start Pruszcz 1-3 Unifreeze II Górzno 31 maja, 17:30
Tucholanka Tuchola 3-1 WAP Włocławek 13 kwietnia, 12:00

 

 Kolejka 15 – 1-2 kwietnia
Tucholanka Tuchola 4-0 Viking Aleksandrów Kujawski 2 kwietnia, 11:00
WAP Włocławek 0-1 GOKSiR Start Pruszcz 2 kwietnia, 14:00
Unifreeze II Górzno 10-1 KKP II Bydgoszcz 2 kwietnia, 11:00
GLKS Osielsko Żołędowo 0-6 Spójnia Białe Błota 1 kwietnia, 13:00
Fuks Wielowicz 1-5 Gwiazda Toruń 1 kwietnia, 15:00
Noteć Inowrocław 2-1 Tęcza Bydgoszcz 2 kwietnia, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 2-1 Wisła Grudziądz 2 kwietnia, 11:00

 

 Kolejka 16 – 8-9 kwietnia
Viking Aleksandrów Kujawski 1-2 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 8 kwietnia, 10:00
Wisła Grudziądz 1-4 Noteć Inowrocław 8 kwietnia, 16:00
Tęcza Bydgoszcz 2-0 Fuks Wielowicz 8 kwietnia, 14:30
Gwiazda Toruń 3-0 GLKS Osielsko Żołędowo 9 kwietnia, 11:00
vo
Spójnia Białe Błota 1-3 Unifreeze II Górzno 9 kwietnia, 10:00
KKP II Bydgoszcz 1-4 WAP Włocławek 9 kwietnia, 13:00
GOKSiR Start Pruszcz 2-3 Tucholanka Tuchola 9 kwietnia, 11:00

 

 Kolejka 17 – 22-23 kwietnia

 

Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 0-0 Noteć Inowrocław 19 kwietnia, 17:30
GOKSiR Start Pruszcz 2-0 Viking Aleksandrów Kujawski 23 kwietnia, 11:00
Tucholanka Tuchola 3-0 KKP II Bydgoszcz 23 kwietnia, 11:00
vo
WAP Włocławek 2-0 Spójnia Białe Błota 23 kwietnia, 14:00
Unifreeze II Górzno 1-3 Gwiazda Toruń 22 kwietnia, 11:00
GLKS Osielsko Żołędowo 1-6 Tęcza Bydgoszcz 22 kwietnia, 12:00
Fuks Wielowicz 6-0 Wisła Grudziądz 22 kwietnia, 15:00
 

 Kolejka 18 – 29-30 kwietnia

 

Noteć Inowrocław 8-1 Viking Aleksandrów Kujawski 30 kwietnia, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 1-4 Fuks Wielowicz 29 kwietnia, 11:00
Wisła Grudziądz 4-0 GLKS Osielsko Żołędowo 30 kwietnia, 16:00
Tęcza Bydgoszcz 0-5 Unifreeze II Górzno 7 czerwca, 18:00
Gwiazda Toruń 2-0 WAP Włocławek 23 maja, 16:40
Spójnia Białe Błota 1-3 Tucholanka Tuchola 30 kwietnia, 10:00
KKP II Bydgoszcz 2-4 GOKSiR Start Pruszcz 30 kwietnia, 13:30

 

 Kolejka 19 – 3 maja
KKP II Bydgoszcz 2-1 Viking Aleksandrów Kujawski 3 maja, 14:00
GOKSiR Start Pruszcz 1-2 Spójnia Białe Błota 3 maja, 11:00
Tucholanka Tuchola 0-6 Gwiazda Toruń 3 maja, 11:00
WAP Włocławek 3-0 Tęcza Bydgoszcz 3 maja, 14:00
vo
Unifreeze II Górzno 13-0 Wisła Grudziądz 10 maja, 17:00
GLKS Osielsko Żołędowo 1-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 3 maja, 10:30
Fuks Wielowicz 0-1 Noteć Inowrocław 3 maja, 15:00

 

 Kolejka 20 – 6-7 maja
Viking Aleksandrów Kujawski 1-3 Fuks Wielowicz 6 maja, 11:00
Noteć Inowrocław 7-1 GLKS Osielsko Żołędowo 7 maja, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 1-6 Unifreeze II Górzno 6 maja, 11:00
Wisła Grudziądz 2-6 WAP Włocławek 7 maja, 16:00
Tęcza Bydgoszcz 5-2 Tucholanka Tuchola 6 maja, 16:00
Gwiazda Toruń 1-0 GOKSiR Start Pruszcz 7 maja, 13:00
Spójnia Białe Błota 3-0 KKP II Bydgoszcz 7 maja, 12:00
vo
 

 Kolejka 21 – 13-14 maja

 

Spójnia Białe Błota 5-1 Viking Aleksandrów Kujawski 14 maja, 10:00
KKP II Bydgoszcz 0-2 Gwiazda Toruń 14 maja, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 3-1 Tęcza Bydgoszcz 14 maja, 11:00
Tucholanka Tuchola 3-0 Wisła Grudziądz 14 maja, 11:00
vo
WAP Włocławek 7-0 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 14 maja, 14:00
Unifreeze II Górzno 4-0 Noteć Inowrocław 14 maja, 15:00
GLKS Osielsko Żołędowo 0-4 Fuks Wielowicz 13 maja, 14:00

 

Kolejka 22 – 20-21 maja
Viking Aleksandrów Kujawski 2-0 GLKS Osielsko Żołędowo 20 maja, 11:00
Fuks Wielowicz 1-10 Unifreeze II Górzno 21 maja, 13:00
w Szynwałdzie
Noteć Inowrocław 3-0 WAP Włocławek 21 maja, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 2-3 Tucholanka Tuchola 20 maja, 11:00
Wisła Grudziądz 0-3 GOKSiR Start Pruszcz 20 maja, 12:00
vo
Tęcza Bydgoszcz 0-1 KKP II Bydgoszcz 20 maja, 16:00
Gwiazda Toruń 7-1 Spójnia Białe Błota 21 maja, 15:00

 

 Kolejka 23 – 27-28 maja
Gwiazda Toruń 10-0 Viking Aleksandrów Kujawski 27 maja, 16:00
Spójnia Białe Błota 3-2 Tęcza Bydgoszcz 28 maja, 10:00
KKP II Bydgoszcz 3-0 Wisła Grudziądz 28 maja, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 1-0 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 28 maja, 11:00
Tucholanka Tuchola 3-5 Noteć Inowrocław 7 czerwca, 18:00
WAP Włocławek 5-0 Fuks Wielowicz 28 maja, 12:00
Unifreeze II Górzno 5-0 GLKS Osielsko Żołędowo 28 maja, 11:00
 

 Kolejka 24 – 3-4 czerwca

 

Viking Aleksandrów Kujawski 1-6 Unifreeze II Górzno 3 czerwca, 12:00
GLKS Osielsko Żołędowo 0-7 WAP Włocławek 3 czerwca, 14:00
Fuks Wielowicz 2-5 Tucholanka Tuchola 3 czerwca, 17:30
Noteć Inowrocław 3-1 GOKSiR Start Pruszcz 4 czerwca, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 0-3 KKP II Bydgoszcz 4 czerwca, 11:00
Wisła Grudziądz 0-3

vo

Spójnia Białe Błota 4 czerwca, 14:00
Tęcza Bydgoszcz 1-9 Gwiazda Toruń 4 czerwca, 10:00

 

 Kolejka 25 – 10-11 czerwca
GLKS Osielsko Żołędowo 2-8 Tucholanka Tuchola 10 czerwca, 14:00
Tęcza Bydgoszcz 2-0 Viking Aleksandrów Kujawski 10 czerwca, 12:30
Gwiazda Toruń 3-0

vo

Wisła Grudziądz 11 czerwca, 13:15
Spójnia Białe Błota 4-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 11 czerwca, 10:00
KKP II Bydgoszcz 2-0 Noteć Inowrocław 11 czerwca, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 4-4 Fuks Wielowicz 11 czerwca, 11:00
WAP Włocławek 2-1 Unifreeze II Górzno 11 czerwca, 17:00

 

 

 Kolejka 26 – 17-18 czerwca
Viking Aleksandrów Kujawski 0-9 WAP Włocławek 17 czerwca, 17:00
Unifreeze II Górzno 3-0 Tucholanka Tuchola 17 czerwca, 11:00
GLKS Osielsko Żołędowo 0-9 GOKSiR Start Pruszcz 15 czerwca, 17:00
Fuks Wielowicz 2-3 KKP II Bydgoszcz 18 czerwca, 11:00
Noteć Inowrocław 1-1 Spójnia Białe Błota 18 czerwca, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 1-3 Gwiazda Toruń 17 czerwca, 11:00
Wisła Grudziądz 0-3

vo

Tęcza Bydgoszcz 18 czerwca, 14:00

 

żródło : KZPN, 90minut.pl