klubyrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1TKKF Stilon II Gorzów Wiekopolski51559:0
2MUKS 11 Zielona Góra4913:6
3UKS Dąbrówka Kargowa569:24
4Budowlani Lubusko439:22
5MUKS 'PS' Kostrzyn/O535:25
6MAKS Football St. Kurowo336:24

 

Kolejka 1 – 8-9 października
Maks-Football Stare Kurowo 1-2 MUKS 11 Zielona Góra  29 kwietnia, 11:00
przełożony
Dąbrówka Kargowa 0-13 ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 8 października, 15:00
Budowlani Lubsko 6-0 MUKS Kostrzyn nad Odrą 8 października, 11:00
 

Kolejka 2 – 22-23 października

MUKS 11 Zielona Góra 7-1 MUKS Kostrzyn nad Odrą 23 października, 14:00
ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 17-0 Budowlani Lubsko 23 października, 16:00
Maks-Football Stare Kurowo 3-5 Dąbrówka Kargowa  29 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (23 października, 13:00) odwołany
 

Kolejka 3 – 29-30 października

Dąbrówka Kargowa 0-4 MUKS 11 Zielona Góra 29 października, 11:00
Budowlani Lubsko 3-3 Maks-Football Stare Kurowo 30 października, 14:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą 0-8 ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 26 października, 16:30
 

Kolejka 4 – 5-6 listopada

MUKS 11 Zielona Góra 0-4 ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 6 listopada, 12:00
Maks-Football Stare Kurowo 1-4 MUKS Kostrzyn nad Odrą 6 listopada, 13:00
Dąbrówka Kargowa 3-2 Budowlani Lubsko 5 listopada, 11:00

 

 

Kolejka 5 – 12-13 listopada

Budowlani Lubsko 1-2 MUKS 11 Zielona Góra
w pierwotnym terminie (19 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie (13 listopada, 13:00) odwołany
MUKS Kostrzyn nad Odrą 0-3 Dąbrówka Kargowa 13 listopada, 14:00
(wo)
w pierwotnym terminie (19 listopada, 12:00) odwołany / w drugim terminie na boisku 2-2
ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 17-0 Maks-Football Stare Kurowo 20 listopada, 13:00
 

Kolejka 6 – 27-28 maja

MUKS 11 Zielona Góra Maks-Football Stare Kurowo
ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 18-0 Dąbrówka Kargowa  07 maja, 15:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą Budowlani Lubsko
 

Kolejka 7 – 3-4 czerwca

MUKS Kostrzyn nad Odrą MUKS 11 Zielona Góra
Budowlani Lubsko ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski
Dąbrówka Kargowa Maks-Football Stare Kurowo
 

Kolejka 8 – 10-11 czerwca

MUKS 11 Zielona Góra Dąbrówka Kargowa
Maks-Football Stare Kurowo Budowlani Lubsko
ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski MUKS Kostrzyn nad Odrą
 

Kolejka 9 – 17-18 czerwca

ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski MUKS 11 Zielona Góra
MUKS Kostrzyn nad Odrą Maks-Football Stare Kurowo
Budowlani Lubsko Dąbrówka Kargowa
 

Kolejka 10 – 24-25 czerwca

MUKS 11 Zielona Góra Budowlani Lubsko
Dąbrówka Kargowa MUKS Kostrzyn nad Odrą
Maks-Football Stare Kurowo ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski