Kolejka 1 – 26-27 sierpnia
Potok Sitno
Perły Lublin AZS PSW II Biała Podlaska 22 października, 14:00
Orkan Bełżec 0-2 Górnik II Łęczna 27 sierpnia, 13:30
Iskra Krzemień 6-0 Sybilla Puławy 27 sierpnia, 12:00
LKS Wierzchowiska 1-1 Kinga Krasnystaw 27 sierpnia, 13:00
 

Kolejka 2 – 2-3 września

Kinga Krasnystaw
Sybilla Puławy LKS Wierzchowiska 2 września, 15:00
Górnik II Łęczna Iskra Krzemień 2 września, 11:00
AZS PSW II Biała Podlaska Orkan Bełżec 6 września, 14:00
w pierwotnym terminie (2 września, 15:00) odwołany
Potok Sitno Perły Lublin 3 września, 12:00
 

Kolejka 3 – 9-10 września

Perły Lublin
Orkan Bełżec Potok Sitno
Iskra Krzemień AZS PSW II Biała Podlaska
LKS Wierzchowiska Górnik II Łęczna
Kinga Krasnystaw Sybilla Puławy
 

Kolejka 4 – 16-17 września

Sybilla Puławy
Górnik II Łęczna Kinga Krasnystaw
AZS PSW II Biała Podlaska LKS Wierzchowiska
Potok Sitno Iskra Krzemień
Perły Lublin Orkan Bełżec
 

Kolejka 5 – 23-24 września

Orkan Bełżec
Iskra Krzemień Perły Lublin
LKS Wierzchowiska Potok Sitno
Kinga Krasnystaw AZS PSW II Biała Podlaska
Sybilla Puławy Górnik II Łęczna
 

Kolejka 6 – 7-8 października

Górnik II Łęczna
AZS PSW II Biała Podlaska Sybilla Puławy
Potok Sitno Kinga Krasnystaw
Perły Lublin LKS Wierzchowiska
Orkan Bełżec Iskra Krzemień
 

Kolejka 7 – 14-15 października

Iskra Krzemień
LKS Wierzchowiska Orkan Bełżec
Kinga Krasnystaw Perły Lublin
Sybilla Puławy Potok Sitno
Górnik II Łęczna AZS PSW II Biała Podlaska
 

Kolejka 8 – 21-22 października

AZS PSW II Biała Podlaska
Potok Sitno Górnik II Łęczna
Perły Lublin Sybilla Puławy
Orkan Bełżec Kinga Krasnystaw
Iskra Krzemień LKS Wierzchowiska
 

Kolejka 9 – 28-29 października

LKS Wierzchowiska
Kinga Krasnystaw Iskra Krzemień
Sybilla Puławy Orkan Bełżec
Górnik II Łęczna Perły Lublin
AZS PSW II Biała Podlaska Potok Sitno
 

Kolejka 10

Potok Sitno
AZS PSW II Biała Podlaska Perły Lublin
Górnik II Łęczna Orkan Bełżec
Sybilla Puławy Iskra Krzemień
Kinga Krasnystaw LKS Wierzchowiska
 

Kolejka 11

Kinga Krasnystaw
LKS Wierzchowiska Sybilla Puławy
Iskra Krzemień Górnik II Łęczna
Orkan Bełżec AZS PSW II Biała Podlaska
Perły Lublin Potok Sitno
 

Kolejka 12

Perły Lublin
Potok Sitno Orkan Bełżec
AZS PSW II Biała Podlaska Iskra Krzemień
Górnik II Łęczna LKS Wierzchowiska
Sybilla Puławy Kinga Krasnystaw
 

Kolejka 13

Sybilla Puławy
Kinga Krasnystaw Górnik II Łęczna
LKS Wierzchowiska AZS PSW II Biała Podlaska
Iskra Krzemień Potok Sitno
Orkan Bełżec Perły Lublin
 

Kolejka 14

Orkan Bełżec
Perły Lublin Iskra Krzemień
Potok Sitno LKS Wierzchowiska
AZS PSW II Biała Podlaska Kinga Krasnystaw
Górnik II Łęczna Sybilla Puławy
 

Kolejka 15

Górnik II Łęczna
Sybilla Puławy AZS PSW II Biała Podlaska
Kinga Krasnystaw Potok Sitno
LKS Wierzchowiska Perły Lublin
Iskra Krzemień Orkan Bełżec
 

Kolejka 16

Iskra Krzemień
Orkan Bełżec LKS Wierzchowiska
Perły Lublin Kinga Krasnystaw
Potok Sitno Sybilla Puławy
AZS PSW II Biała Podlaska Górnik II Łęczna
 

Kolejka 17

AZS PSW II Biała Podlaska
Górnik II Łęczna Potok Sitno
Sybilla Puławy Perły Lublin
Kinga Krasnystaw Orkan Bełżec
LKS Wierzchowiska Iskra Krzemień
 

Kolejka 18

LKS Wierzchowiska
Iskra Krzemień Kinga Krasnystaw
Orkan Bełżec Sybilla Puławy
Perły Lublin Górnik II Łęczna
Potok Sitno AZS PSW II Biała Podlaska